نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 دی 1392
با مرور مختصر و برشمردن علائم بیهوشی و تحرکات و فعالیت های دیوانه وار مجاهدین و باستناد به صحبت های قبلی شخص رجوی بطور قطعی به همین نتیجه بوی الرحمان از جنازه متعفن تشکیلات رجوی خواهیم رسید ...
بوی الرحمان است که به مشام میرسد

سرنوشت شوم مجاهدین و تشکیلات مخوف آن و سر افعی (شخص مسعود رجوی) این روزها پازل فرو ریخته ای را می ماند که از هر طرف که شروع به سرهم کردن و جفت کردن آن بنمایی همان معنی مراحل پایانی عمر را می دهد که در ضرب المثل فارسی گاها می گویند بوی الرحمانش به هوا رفته یعنی "در حال مرگ است".

با مرور مختصر و برشمردن علائم بیهوشی و تحرکات و فعالیت های دیوانه وار مجاهدین و باستناد به صحبت های قبلی شخص رجوی بطور قطعی به همین نتیجه بوی الرحمان از جنازه متعفن تشکیلات رجوی خواهیم رسید:
1- به کشتن دادن 1+52 نفر از افراد بالای حفاظت شخصی رجوی که به بهانه فروش آهن قراضه ها، لاستیک کهنه، نان خشکهای باقیمانده در اشرف نگهداری شده بودند.
2- نفوذ آب در خانه مورچگان و لو رفتن لانه زیرزمینی رجوی در مقر 49 اشرف و انتشار عکس و تصاویر سنگرهای ضدبمب و ... و افشای آن توسط تعدادی از افراد جداشده.
3- ادعای پیروزی موهوم مریم رجوی در دادگاه اسپانیا که به محکومیت یک افسر عراقی منجر شد در مقابل 8 خواسته مجاهدین در خصوص اهداف اعتصاب غذا که مریم خانم عطای اهداف اعتصاب غذا را به لقایش بخشید و به زعم خود 1+7 گروگان را در طبق اخلاص گذاشت و به قاضی دادگاه اسپانیا تقدیم نمود و فرمان پایان اعتصاب را صادر نمود.
4- جنجال جدید موشک باران لیبرتی و مبارزه جدید جیش المختار با مجاهدین که متاسفانه مجاهدین نتوانستند از این نمد هم برای خویش کلاهی بدوزند و تازه جیش المختار هشدار داده که تا اخراج کامل مجاهدین از عراق اجازه نمی دهیم خواب آسوده به چشمان مجاهدین برود.

هشدار جدید مجاهدین که حمله های دیگری در راه است و آمریکا مددی!

و این دو موضوع آخری سناریوی جالب تری هستند.
اول: به یمن خیانت های بی دریغ صدام و فرماندهان لشگرها و گردانها در مرزهای ایران و عراق علیه مردم ایران پس از سالیان دیدبانی و رصد در مناطق مرزی نیروهای مجاهدین نتوانستند به موفقیت دست یابند لذا در شرایط جدید با ورود 50 کاربر جدید در عرصه مجازی بخصوص در سایت بالاترین و داغ کردن لینکهای مربوط به مجاهدین، راه اندازی جنجال علیه مخالفین و جداشدگان و افشای آنان که بقول خود مجاهدین همه مزدور و نفوذی های اطلاعات و سپاه هستند و تاکنون تقریبا آمار بیش از 800 نفر از این نفوذی های اطلاعات رژیم در داخل ارتش 3000 نفری موسوم به آزادیبخش که هنوز نتوانسته اند به خودشان هم آزادی ببخشند کشف و برملا شده و این هنوز از نتایج سحر است، کو تا هنوز هم 1000 نفر نفوذی دیگر افشا شوند. باش تا ببینی چگونه نفوذی ها سر از آلبانی در خواند آورد.

دوم: و از همه مهمتر راه اندازی گروه رپ و بابا کرم از گوهران بی بدیل مریم رهایی که تاکنون بیش از چند ده سال است از طریق مبارزه قهر آمیز موفق به از بین بردن مخالفان و جداشدگان نشدند حال با قر و ادوار و اشعار آرمانی بند تمبانی رجوی پسند به تمسخر و ضایع نمودن جدا شدگان بپردازند و اخیرا تبلیغ برای گروه مبتذل (رپ روزبه) را در نوک پیکان مبارزات رهایی بخش برای آزادی خلق در زنجیر قرار داده! تا هر آنچه فحش و ناسزای لایق خود رجوی هست را نثار جداشدگانی کنند که هر کدام هم بیش از نیمی از عمر خود را در داخل تشکیلات مخوف رجوی هدر داده اند.

و این دقیقا همان فرمان مسعود رجوی است که اعلام نمود اگر پیروز شدیم شاید بریده مزدوران را ببخشیم اما اگر شکست خوردیم بر هر مجاهد خلق است تا بریده مزدوران (جداشدگان) را بقتل برساند و الان که تمام هم و غم سازمان را روی جداشدگان گذاشته اند یعنی اعتراف رسمی به شکست و بوی الرحمان مجاهدین که مشام همه را سرشار نموده است.

و حال بیشتر با فرهنگ و ادبیات بغایت انقلابی عنصر موحد مجاهد خلق خواهان جامعه بی طبقه توحیدی، در اشعار مضحک و لمپنیسم رپ روزبه علیه جداشدگان آشنا شویم.

با سپاس- جدا شده

متن ترانه‌ی کلکسیون

خواننده: روزبه

یادمه اون عقاب اوج کوهسارو

که دید اون کلاغ سالخورد و لاشخوارو

و گفت بیهوده به بال و پرم میپیچی

زیر سقف آرمان من تو هیچی

عمر تو دراز با لجن هماغوش

ولی من عمر کوته و همیشه بی نشونم

هست روی تو سیاه خو گرفته با لوش

من چریک تیز بال آسمونم

حالا از فضای داستان خانلری

میرسیم به حرفهای واقعیتری

حرف این جماعت تو عافیت لمیده

تیغ شیخ تیز کرده خون ما مکیده

لمپن سیاسیای فیس بوکی

حالا میگیرن فیگور اپوزیسیون

پس اینجا واقعا باید گفت که

میمون هرچی زشتر

اداش بیشتر

برقصه هرچه بهتر

میمون هرچی زشتر
................................
منبع: انجمن نجات
25 دی 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  تهران،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: بوی الرحمن، رجوی، اشرف، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی