نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک فعال سیاسی عراق گفت: براساس اطلاعات موثق، نمایندگان گروهک تروریستی منافقین با تعدادی از نامزدهای انتخابات پارلمانی عراق در پایتخت اردن دیدار و گفتگو کرده اند.

انتخابات عراق

برنامه ریزی فرقه تروریستی رجوی برای دخالت در انتخابات مجلس عراق  

دکتر نافع عیسی فعال سیاسی و حقوق بشری عراق گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده از تعدادی از اعضای فراکسیون پارلمانی متحدون و العراقیه، چندی پیش تعدادی از نمایندگان فرقه تروریستی رجوی دیدارهایی  را با برخی از نامزدهای انتخابات پارلمان عراق در اردن برگزار و به آنان وعده حمایت داده اند.

در این دیدار که با هماهنگی ظافر العانی سخنگوی جبهه متحدون، حیدر الملا سخنگوی سابق العراقیه و عضو سابق فراکسیون صالح المطلگ و خمیس الخنجر پشتیبان مالی فهرست العراقیه برگزار شده بود، نمایندگان فرقه تروریستی مجاهدین در مقابل وعده پشتیبانی مالی از ستادهای انتخاباتی و تبلیغات این نامزدها، از آنها خواستند در صورت پیروزی در انتخابات، برای بازگرداندن آنها به پادگان اشرف تلاش کنند.

این فعال سیاسی عراقی افزود: بسیاری از این نامزدهای زن و مرد از مناطق غرب عراق و وابسته به المتحدون (وابسته به رئیس پارلمان)، فهرست عراق المستقبل از استان صلاح الدین و یک فهرست از الانبار هستند و تاکنون چندین دیدار با نمایندگان گروهک تروریستی منافقین داشته اند.

انتخابات پارلمانی عراق قرار است اواسط اردیبهشت ماه سال آینده برگزار شود.

گفتنی است در انتخابات پارلمانی دوره قبل عراق نیز بسیاری از تحلیل گران و سیاستمداران عراقی از حمایت های مالی فرقه تروریستی رجوی از تعدادی از نامزدهای انتخاباتی و احزاب خبر داده بودند.

 ......................

هابیلیان

28 دی 92
برچسب ها: نافع عیسی، انتخابات عراق، منافقین، جبهه متحدون، حیدر الملا، فهرست العراقیه، صالح المطلگ،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی