نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برادر عزیز از متن و محتوای نامه های شما چنین پیداست كه عقاید شما نسبت به زمانیكه در اشرف بودید كم كم كمرنگ تر شده و در یكی دو سال اخیر رهبران و سردمداران سازمان مجاهدین را جانیان و همچون كسانی كه دچار اسكیزوفرنی شده اند می نامید. من هم با شما موافقم.
نامه ای به اسماعیل وفا یغمایی


برادر بهتر از جانم آقای اسماعیل وفا یغمایی

اگر زكوی تو بویی بمن رساند باد           بمژده جان گران را به باد خواهم داد

با سلام و احوالپرسی در چند روز گذشته دو نوشته از شما در سایت دریچه زرد تحت عناوین بیماران "عقیدتی" و" تسلیتی تكراری و بی فایده و یا تبریك" خواندم. و چندین بار هم خواندم موجب مسرت من شد كه نسبت به چندین سال پیش تقریبا در بعضی از نظرات به نقطه واحد و مشتركی رسیده ایم.

برادرعزیزم:

من برادر بزرگ شما و حدودا شش سال از شما بزرگترم امسال در آبانماه شصت و ششمین سال زندگیم به پایان رسید و شما را چون خودم می پندارم و دوستت دارم .من و شما از یك پدر و مادر واحد پا به عرصه وجود نهادیم وخونی كه در شریان شما جاریست همان خونی است كه در رگهای من نیز جاری و ساری می باشد. ترا همچون چشم خودم دوست دارم و اگر زمانی بگویم كه مرا با تو سر و كاری نیست در و دیوار گواهی بدهد كاری هست. از ابتدای زندگی نیز من و شما دو فكر و عقیده جداگانه داشتیم. من شهروندی ساده و به دنبال زندگی روزمره و شما طوری دیگر و باید هرآنچه هست بدون كم وكاست برایتان بگویم.

در چند سال پیش اخرین نامه ای كه از شما در سایت بدستم رسید از اینكه من با انجمن نجات همكاری می كنم زیاد خوشحال نبودید.
برادرجان انجمن نجات دربیش از 28 استان مختلف كشور بدست كسانی اداره می شود كه روزی در اردوگاه اشرف در اسارت همان آقایان و حاكمانی كه سراسر نامه انتقادی شما از آنهاست از دست چنین جلادنی ازپشت میله ها وسیم های خاردار اردوگاه اشرف شبانه فرار را بر قرار ترجیح دادند و به آغوش وطن و خانواده خویش پناه آوردند و انجمنی تشكیل دادند بنام انجمن نجات كه بتوانند كمك و یاری به دیگر اسرا و فرزندان وطن نمایند.

برادر عزیزتر از جانم:
از متن و محتوای نامه های شما چنین پیداست كه عقاید شما نسبت به زمانیكه در اشرف بودید كم كم كمرنگ تر شده و در یكی دو سال اخیر رهبران و سردمداران سازمان مجاهدین را جانیان و همچون كسانی كه دچار اسكیزوفرنی شده اند می نامید. من هم با شما موافقم.
برادرجان این مطلب را برادرانه می گویم و قسم جلاله میخورم ولله العلی العظیم كه آنطوریكه در اجتماع كنونی كشور ایران هویداست و ما روزمره از خواص و عوام مردم و كوچه و بازار را می بینیم و با آنها حشر و نشرداریم سازمان مجاهدین یكنفر هم مرید و طرفدار ندارد و همانطور كه شما در نامه تان نوشته اید مدت سی سال است كه غیر از حرفهای غیر منطقی و وعده های دروغ چیزی در بلندگوهای خود نگفته و ندارند كه بگویند. من نمیگویم كه مملكت ما ایران عزیز بهشت موعود است و هیچ مشكل و نگرانی نداریم شما در این مدت سی ساله شاید پنجاه كشور مختلف را زیر پا نهاده باشید آیا آن كشورها بهشت موعود بود؟ البته هیچ جا بهشت موعود نیست من قصد تملق و چاپلوسی را ندارم همانطور كه یغما جد اعلایمان كه شاعر دوران حكومت قاجاریان بوده و در دربار آن روز هم شغل دیوانی داشته در دیوان اشعارش یك بیت كه ممدوح كسی باشد نگفته و از تملق آزاد بوده همانطوریكه در دیوان او این بیت نیز هست:

بعد سی سال كِم گذشت از روزگار شاعری    كافرم من گر یكی مدح كسی در دفتراست

ولی شعرای همزمان او دیوانشان پر از مدح امرا وشاهزادگان وسلاطین قاجاراست.
برادرجان به نسبه ما دركشورمان زندگی خوبی داریم بچه هایمان همگی تحصیلات عالی دارند و در هرشهر وبخشی دانشگاهی برپاست.ازنظر علمی نسبت به چند دهه گذشته پیشرفتهای چشمگیری داشته ایم وضع عمومی مردم خیلی بهتر ازگذشته هایی كه شما دروطن بوده اید شده است مشكلات پزشكی كه درچند سال گذشته برای آن بایستی به خارج سفركنند ومتحمل هزینه های سنگین آن باشند وجود ندارد بلكه ایران به كشوری توریست درمانی برای كشورهای همسایه شده است وهم اینك در شهرهای كوچك نیز كارهای پزشكی سنگینی انجام میشود.بهرحال الحمد لله والمنه كه وضع مردم خیلی خیلی بهترشده اما هنوز هم مشكلاتی هست كه آنهم به یاری خداوند مرتفع خواهد شد.
برادر عریزم همانطوریكه چندین سال پیش برایتان نوشتم وزیاد هم از نوشتن خوشحال نشدید چون واقعیت و ماهیت سردمداران مجاهدین برای شما آشكار ترشده باید صراحتا عرض كنم اگر انشالله روزی سردمداران مجاهدین دردادگاه عدل ایران محاكمه شوند اینجانب نیز دادخواستی دررابطه با فوت برادرمان امیر یغمایی و فوت پدر ومادرمان كه هیچكدام به مرگ طبیعی فوت نكردند وبخاطر دغدغه ها و ناراحتی هایی كه این سازمان جهنمی برای آنها ایجاد كرده دق مرگ شده اند و روی در نقاب خاك كشیدند ومن مسئولیت مرگ آنها را مستقیما متوجه سردمداران این سازمان جهنمی میدانم همانطوریكه در بالا ذكركردم 66سال از عمر من سپری شده قلبم را عمل نموده و با دریچه مصنوعی قلب ادامه حیات میدهم دچار ضعف بینایی شده ام با مشكلات ارتروز زانو دست به گریبان هستم با عصا هم مشكل حركتی دارم اما همه اینها را تحمل میكنم چون تنها امیدم درزندگی شما هستید همانطوریكه قبلا هم از شما درخواست نمودم ارزو دارم اگر عمری باقی باشد شما را ملاقات كنم.
برادرم مطلب زیاد است وشاید باعث اطاله وقت و كلام گردد اگر عمری بود و توفیقی حاصل شد درمكاتبات بعدی بیشتر برایتان خواهم نوشت.

آنكه همیشه بیاد شماست و دوستت دارد

منبع: انجمن نجات مرکز یزد
برادرت ابوالقاسم یغمایی
...................................
28 دی 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اخبار ایران و جهان،  استان ها،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: ابوالقاسم یغمایی، اسماعیل وفا یغمایی، نامه، انجمن نجات یزد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی