نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«نیروهای مجاهدین خلق دربست به بغل صدام رفتند. آن هم در اوج جنگ ایران و عراق و زمانیکه دشمن به خاک ایران حمله کرده بود این ها رفتند و با دشمن نشستند.» علیرضا نوری زاده البته یادآور نشد وی و همکاران او نیز در بغل دشمنان این مرزو بوم غلطیده اند و همان راهی را که گروهک تروریستی منافقین می رود را سپری می کنند.
علیرضا نوری زاده جنایات منافقین را افشا می کند

باشگاه خبرنگاران

« علیرضا نوری زاده » مدیر و مجری شبکه ضد انقلاب «ایران فردا» در برنامه سیاسی خود از جنایات و خیانت « سازمان مجاهدین خلق » پرده برداشت.

وی در ابتدای برنامه گفت: «در زمان جنگ، مسعود رجوی از صدام ، توپ و تانک و موشک و غیره می گرفت و جای دوست را به دشمن نشان می داد. تله می گذاشتند که هواپیماهای عراقی آن جا را منهدم کنند که تعداد تلفات ایران بیشتر شود.»

این فعال ضدانقلاب که سیاست مشترکی با منافقین در راستای دشمنی با ایران را دنبال می کند، ضمن نفی سازمان بودن این گروهک اضافه کرد: «تشکیلات مجاهدین یک سازمان نیست بلکه یک تجارت خانه است و یک عده دور هم جمع شده اند و پول کافی هم دارند و مشغول تجارت در بانک ها و شرکت های خارجی و فرودگاه های آفریقایی هستند.»

نوری زاده خاطر نشان کرد: «نیروهای مجاهدین خلق دربست به بغل صدام رفتند. آن هم در اوج جنگ ایران و عراق و زمانیکه دشمن به خاک ایران حمله کرده بود این ها رفتند و با دشمن نشستند.»

مجری برنامه ضمن حمایت از اعضای زیردستی مجاهدین خلق که همدست جنایات اعضای ارشد این گروهک هستند، یادآور شد: «این طفلک ها نه جای درستی  و نه امکانات درستی در اختیار دارند. اما رهبر گروه (رجوی) درجای امن و نرم راحت زندگی می کند و همسرش ( مریم رجوی ) هم در پاریس مشغول زندگی خودش است.»

علیرضا نوری زاده البته یادآور نشد وی و همکاران او نیز در بغل دشمنان این مرزو بوم غلطیده اند و همان راهی را که گروهک تروریستی منافقین می رود را سپری می کنند.
...............................
39 دی 92طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: علیرضا نوری زاده، منافقین، مجاهدین خلق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی