نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 دی 1392
بر اساس خبر های رسیده از درون کمپ لیبرتی سران فرقه مافیایی رجوی برای اعضاء خود سوال کردن را هم ممنوع اعلام کردند!

نوید رهایی، فرقه رجوی

سوال در مورد اینکه آیا از عراق و کمپ لیبرتی خارج می شویم یا نه ممنوع! . سوال در مورد تخلیه اشرف و اینکه چرا از اول بدون خونریزی اردوگاه اشرف را تخلیه نکردیم سوال کردن ممنوع!

سوال ممنوع!

در پی شکست های پی در پی فرقه جنایتکار رجوی در عرصه های مختلف سران فرقه جنایتکار رجوی حلقه رابطه ها را در کمپ لیبرتی تنگ تر می کنند!

طبق معمول سران فرقه مافیایی رجوی برای لاپوشانی شکستهای پی در پی خود به هر حقه بازی در درون و بیرون تشکیلات فرقه گرایانه شان دست می زنند.

بر اساس خبر های رسیده از درون کمپ لیبرتی سران فرقه مافیایی رجوی برای اعضاء خود سوال کردن را هم ممنوع اعلام کردند!

البته کسانی که در درون تشکیلات و روابط مناسبات فرقه گرایانه رجوی حضور داشتند می دانند سوال کردن در مورد شخص رجوی یا مریم قجر و یا منابع مالی سازمان و … بطور مطلق ممنوع بود و هنوز هم ممنوع می باشد .

اما اینبار شخص رجوی رذل زنباره و مریم قجر به سران فرقه در کمپ لیبرتی دستور داده اند اعضاء به هیچ عنوان درمورد چند موضوع اساسی روز که شکستهای پی در پی فرقه رجوی را ثابت می کند سوال نکنند از جمله :

ــ سوال در مورد تخلیه اشرف و اینکه چرا از اول بدون خونریزی اردوگاه اشرف را تخلیه نکردیم سوال کردن ممنوع !

ــ سوال در مورد اینکه در موقع حمله به اردوگاه اشرف شخص رجوی آنجا حضور داشته یا نه مطلقا ممنوع !

ــ سوال در مورد نمایش اعتصاب غذای ۱۰۸ روزه ( بدون اینکه ۷ عضو نا پدید شده پیدا شوند و یا سر نوشتشان مشخص شود ) چرا شروع کردیم و چرا بی نتیجه پایان دادیم ممنوع !

ــ سوال در مورد اینکه آیا از عراق و کمپ لیبرتی خارج می شویم یا نه ممنوع !

ــ سوال در مورد اینکه چه کسانی ازکمپ لیبرتی به خارج از عراق اعزام می شوند مطلقآ ممنوع !!!

سران فرقه رجوی بشدت اسامی کسانی را که از طریق سازمان ملل به آلمان و آلبانی اعزام میکرده از اعضاء خود مخفی نگه می داشته و الان هم به سران فرقه در کمپ لیبرتی دستور داده شده به هیچ عنوان اسامی کسانی که از کمپ لیبرتی به هر شکلی می خواهند خارج شوند نباید در بین اعضاء مشخص شود چون ممکن از طریق انها یک عده به خانواده و یا دوستانشان پیام بدهند !

همچنین بر اساس خبرهایی که از کمپ لیبرتی رسیده با توجه به اینکه چند وقت پیش شخص مریم قجر برای اعضاء فرقه در کمپ لیبرتی نشست صوتی برگزار می کند تا فکراعضاء بی خبراز دنیای بیرون را با یکسری حرفها ؛ وعده های تو خالی مشغول کند اما موفق نمی شود و اعضاء فرقه همچنان بدون توجه به ممنوعیتهایی که سران فرقه اعمال می کنند خواهان جواب از سران فرقه هستند .

البته سران فرقه مافیایی رجوی طبق روال شناخته شده با تحقیر، توهین و تهدید… در نشستهای درونی فرقه سعی دارند اعضاء را از سوال کردن بترسانند .

همچنین خبر رسیده سران فرقه رجوی در درون تشکیلات با نام گذاری برای مامورین عراقی مثل حیدر قصاب ؛ احمد پاسدار و … سعی می کنند اعضاء را از نیروهای عراقی مستقر در کمپ لیبرتی بترسانند تا مانع فرار اعضاء از کمپ لیبرتی به نزد پلیس عراقیها شوند .

محمد رزاقی
۳۰ دی ۱۳۹۲
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: سوال ممنوع، لیبرتی، فرقه رجوی، اشرف، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی