نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بر این اساس، سوالی که پیش می آید و البته یک فرضیه مهم را در مورد مکان اختفای مسعود رجوی تقویت می کند، اینکه با توجه به سابقه «برت مک گرک» از یک سو و تبلیغات منافقین مبنی بر حضور سران این فرقه در فرانسه، آیا ملاقات این مقام ارشد امریکائی از کمپ موقت لیبرتی و مذاکره با تروریست های منافق، بیانگر حضور شخص رجوی ملعون در عراق نیست؟ ...

رجوی

گافی که احتمال حضور رجوی در لیبرتی را افزایش داد!

چندی پیش سایت رسمی سفارت آمریکا در عراق در خبری اعلام کرد: «برت مک‌ گورک» به همراه معاون نماینده ویژه دبیرکل سازمان‌ ملل در عراق، گئورگی بوستین و نیز تنی چند از مقامات کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان از کمپ لیبرتی در بغداد بازدید کرد.

 بر اساس بیانیه سفارت آمریکا در عراق، مک ‌گورک در دیدار خود با نمایندگان ارشد منافقین و چند نفر از مجروحین حمله خمپاره ای اخیر به کمپ موقت لیبرتی، بر اهتمام دولت آمریکا بر امنیت ساکنین کمپ لیبرتی تأکید کرد.

این مقام ارشد در وزارت خارجه آمریکا در حالی ضمن اشاره به تلاش‌های تمام ‌وقت «جاناتان وینر» مشاور ارشد اسکان منافقین، بر ضرورت انتقال ساکنین کمپ لیبرتی به کشورهای ثالث در اسرع وقت تأکید ورزید، که طبق شواهد، سران فرقه رجوی بیشترین تلاش را برای رخ ندادن چنین اتفاقی انجام داده اند.

گفتنی است کمیساریای عالی پناهندگان و هیئت نمایندگی سازمان ملل در عراق (یونامی) از سال ۲۰۱۱ در تلاشند تعداد قریب به ۳۲۰۰ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین در عراق را به کشورهای ثالث منتقل کنند که حاصل تمام این تلاش‌ها انتقال تنها ۳۱۱ نفر به آلبانی و آلمان بوده است.

بر این اساس، سوالی که پیش می آید و البته یک فرضیه مهم را در مورد مکان اختفای مسعود رجوی تقویت می کند، اینکه با توجه به سابقه «برت مک گرک» از یک سو و تبلیغات منافقین مبنی بر حضور سران این فرقه در فرانسه، آیا ملاقات این مقام ارشد امریکائی از کمپ موقت لیبرتی و مذاکره با تروریست های منافق، بیانگر حضور شخص رجوی ملعون در عراق نیست؟ که اگر اینگونه نبود اساسا چه نیازی بود که یک مقام آمریکایی برای یک تصمیم مهم به عراق بیاید؟ به ویژه آنکه همگان می دانند عموم ساکنین لیبرتی عملا اعضای رده پایین و البته فریب خورده این فرقه مخوف هستند.

به هر حال از این اتفاق رخ داده، به نظر می رسد این جنایتکار بین المللی همچنان در عراق مخفی باشد، لذا لازم است تدابیر لازم در این مورد اتخاذ شود.

بولتن نیوز
01 بهمن 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: لیبرتی، رجوی، گاف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی