نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 2 بهمن 1392
«منافقین در کمینگاه صیاد» عنوان کتابی به قلم محمدمسعود بهمنی است که انتشارات ایران سبز به تازگی منتشر کرده است. «منافقین در کمینگاه صیاد» در چهار فصل تاریخچه و وضعیت منافقین، عملیات مرصاد یا به اصطلاح منافقان «فروغ جاویدان»، نقش صیاد در عملیات مرصاد و  «ارزیابی، تجزیه، تحلیل و نکات آموزشی عملیات مرصاد» تدوین شده است.

منافقین
كتاب «منافقین در کمینگاه صیاد» منتشر شد

خبرگزاری کتاب ایران   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) محمدمسعود بهمنی به خبرگزاری کتاب ایران، گفت: کتاب «منافقین در کمینگاه صیاد» را که درباره نقش ارتش و شهید صیاد شیرازی در عملیات مرصاد نوشتم، از سوی انتشارات ایران سبز منتشر شد.

وی درباره این اثر توضیح داد: «منافقین در کمینگاه صیاد» در چهار فصل تاریخچه و وضعیت منافقین، عملیات مرصاد یا به اصطلاح منافقان «فروغ جاویدان»، نقش صیاد در عملیات مرصاد و  «ارزیابی، تجزیه، تحلیل و نکات آموزشی عملیات مرصاد» تدوین شده است.

نگارنده «مقاومت شرهانی» درباره چگونگی پرداختن به این موضوعات گفت: در این کتاب، با فرماندهان، مسوولان و رزمندگان حاضر در عملیات گفت‌و گو کرده‌ام اما بنا به دلایل امنیتی نام آنان در کتاب به اختصار آمده است.

بهمنی در کتاب «منافقین در کمینگاه صیاد» از ۲۰ عنوان کتاب و نشریه چون «در کمین گل سرخ»، «هم‌مرز با آتش« و سفر بی‌بازگشت» بهره برده است.

به گفته این نویسنده جانباز دوران دفاع مقدس، «منافقین در کمینگاه صیاد» بنا بر سفارش هیات معارف جنگ شهید صیاد شیرازی، با شمارگان دو‌هزار نسخه، در ۲۰۴ صفحه، قطع رقعی، و بهای ۶۰‌هزار ریال منتشر شده است.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  كتابخانه، 
برچسب ها: منافقین در کمینگاه صیاد، محمدمسعود بهمنی، صیاد شیرازی، انتشارات ایران سبز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی