نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 4 بهمن 1392
فرقه تروریستی رجوی با چنگ و دندان عراق را گرفته و ابداً راضی به اخراج نیست.  عكس العمل هیستریك سران فرقه تروریستی مجاهدین، نسبت به معرفی و تعیین خانم «جین هال لوت» برای انتقال ساكنان لیبرتی به سایركشورها، بار دیگر این حقیقت را به اثبات می رساند كه سران فرقه  نه تنها خواهان انتقال ساكنان لیبرتی به كشورهای ثالث نیستند، بلكه از هیچ تلاشی برای سنگ اندازی و  كارشكنی در مسیر آن فروگذار نمی كند ...

رجوی

کارشکنی رجوی برای فرار از اخراج

رجوی در ادامه هذیان گویی و  وارونه نمایی تکراری گفته است که ایران با کارشکنی از جابجایی ساکنان لیبرتی جلو گیری می کند! فرافکنی آشکار از منافق جاسوس تروریستی که ذره ای راستی و درستی در وجودش نیست، بعید به نظر نمی رسد و طبیعی است. مردم ایران و عراق و جهانیان بهتر میدانند که چه کسی مانع انتقال ساکنان اشرف و لیبرتی شده است.

فرقه تروریستی رجوی با چنگ و دندان عراق را گرفته و ابداً راضی به اخراج نیست.  عكس العمل هیستریك سران فرقه تروریستی مجاهدین، نسبت به معرفی و تعیین خانم «جین هال لوت» برای انتقال ساكنان لیبرتی به سایركشورها، بار دیگر این حقیقت را به اثبات می رساند كه سران فرقه  نه تنها خواهان انتقال ساكنان لیبرتی به كشورهای ثالث نیستند، بلكه از هیچ تلاشی برای سنگ اندازی و  كارشكنی در مسیر آن فروگذار نمی كند.

مریم رجوی بارها ثابت كرده است كه هدفش این نیست که ساکنان لیبرتی، عراق را ترک کنند؛ بلکه هدف، نابودی فیزیکی یا خلص شدن از شر آنهاست، گزینه سوم را ممنوع کرده است.

بان كی‌مون، با تعیین خانم جین هال لوت، معاون اسبق وزیر امنیت داخلی آمریکا به سمت مشاور ویژه خود در امور جابه جایی ساکنان کمپ لیبرتی، مأموریت داده تا در پی مكان جدیدی برای اسكان آنها باشد.

این اقدام سازمان ملل درست پس از حمله اخیر به لیبرتی انجام شد. با توجه به این که کشورهای ثالث حاضر به پذیرش این فرقه تروریست پیشه نیست.  لذا به نظر می‌رسد اقناع سازمان ملل و کشورهای غربی برای توجه جدی به وضعیت این گروهک در کمپ لیبرتی و تسریع پذیرش آنها در کشورهای ثالث نیاز به پیگیری استراتژی مظلوم نمایی از جانب سرکردگان این گروهک است.

از طرفی فرقه مافیایی مجاهدین به هیچ وجه بدشان نمی آید حملاتی نیز به کمپ لیبرتی انجام شود و تعدادی نیز از مجاهدین قربانی شوند تا گروهک با پخش گسترده اخبار و تصاویر آن اروپا و آمریکا را نسبت به خروج مجاهدین از عراق و اسکان آنها در اروپا و آمریکا مجاب کند.

اقدام سازمان ملل در محافظت از فرقه تروریستی مجاهدین، آنها را تشویق به افزایش اقدامات تروریستی می‌كند. این موضوع مغایر با اهداف كلی سازمان ملل به حفظ صلح و امنیت بین‌المللی است.
............................
پرونده سیاه
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: کارشکنی رجوی، اخراج تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی