نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وجود خودروهای لوکس و مدل بالا در پادگان و خانه های امن ضد بمب با درهای فولادی که از طریق تونل های مخفی به بیرون از پادگان راه دارندگویای این واقعیت است که رهبران فرقه در شرایط رفاه کامل بسر برده و حداکثر تدابیر امنینی و امکانات رفاهی برای خود تهیه و تدارک دیده و می بینند. در حالیکه اعضاء این فرقه در لیبرتی در سخت ترین شرایط روزگار می گذرانند و بخش عمده این دشواری به خاطر نقض شدید حقوق ساده و اولیه این افراد از سوی رهبران است.

اشرف خودرو

از خودروهای لوکس در پادگان اشرف تا اعتصاب غذا در لیبرتی

وجود خودروهای لوکس و مدل بالا در پادگان و خانه های امن ضد بمب با درهای فولادی که از طریق تونل های مخفی به بیرون از پادگان راه دارندگویای این واقعیت است که رهبران فرقه در شرایط رفاه کامل بسر برده و حداکثر تدابیر امنینی و امکانات رفاهی برای خود تهیه و تدارک دیده و می بینند. در حالیکه اعضاء این فرقه در لیبرتی در سخت ترین شرایط روزگار می گذرانند و بخش عمده این دشواری به خاطر نقض شدید حقوق ساده و اولیه این افراد از سوی رهبران است. رهبران فرقه ساکنان لیبرتی را وادار به اقداماتی نظیر اعتصاب غذا کرده و علی رغم هشدار سازمان ملل، نهادهای حقوق بشری و اصرار دولت عراق همچنان حاضر به انتقال این افراد به کشورهای ثالث نیستند ولی در همان حال خود در بهترین شرایط ممکن به سر می برند.

ترور خودرو


اینجا پارکینگ شرکت خوودروسازی تیوتا یا هیوندا نیست. اینجا پادگان اشرف است و این تصاویر خودروهای لوکسی است که رهبران فرقه تروریستی مجاهدین خلق از صدام حسین دیکتاتور سابق عراق هدیه می گرفتند.
                       
ترور خودرو

وجود خودروهای لوکس و مدل بالا در پادگان و خانه های امن ضد بمب با درهای فولادی که از طریق تونل های مخفی به بیرون از پادگان راه دارند نشان کویای این واقعیت است که  رهبران فرقه در شرایط رفاه کامل بسر برده و حداکثر تدابیر امنینی  و امکانات رفاهی برای خود تهیه و تدارک دیده بودند.
 


مخفیگاه رجوی

درب فولادی و ضد انفجار مخفیگاه رهبران فرقه تروریستی مجاهدین خلق در پادگان اشرف
 
این موضوع وقتی اهمیت زیادی پیدا می کند که  اعضاء این فرقه پیش از این در پادگان اشرف و هم اکنون در لیبرتی در سخت ترین شرایط روزگار می گذرانند و بخش عمده این دشواری به خاطر نقض شدید حقوق ساده و اولیه این افراد از سوی رهبران است.

 
                                             مانور اعتصاب غذا                   
 
 رهبران فرقه ساکنان لیبرتی را وادار به اقداماتی نظیر اعتصاب غذا کرده و علی رغم هشدار سازمان ملل، نهادهای حقوق بشری و اصرار دولت عراق همچنان حاضر به انتقال این افراد به کشورهای ثالث نیستند ولی در همان حال خود در بهترین شرایط ممکن به سر می برند.

 ..............................
1392/11/06طبقه بندی: اعتصاب غذا،  آرشیو 92 ،  اشرف نیوز،  افشاگری، 
برچسب ها: خودروهای لوکس، اشرف خودرو، اعتصاب غذا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی