نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1392
یك بار از زور عصبانیات روی دیوار نوشتم "مرگ بر رجوی - دیدار به قیامت" و به این دلیل من بازداشت شده و 9 ساعت از صبح تا عصر دادگاه بودم. اینقدر فشار آوردند و همه دوستانم بر علیه من اعترافاتی داشتند و دست آخر وصیت نامه مادر را آوردند كه نوشته بود باید ...


یاسر عزتی

تنها به جرم نوشتن شعار مرگ بر مسعود رجوی 9 ساعت دادگاهی شدم.


به جرم توهین به رجوی دادگاهی شدم +عکس

یاسر عزتی با تشریح بخشی از روزهای تلخ حضورش در تیم سازمان مجاهدین خلق (منافقین) گفت: افرادی كه تازه وارد پادگان اشرف و سازمان می شدند باید 2 سال در هنگ حنیف آموزش و دوره می دیدند به نوعی مخ ما را شستشو می دادند ولی چون من پدرم در اشرف بود 6 ماهه خارج شده و وارد تیم شدم.

وی افزود: به ما نوعی اطلاعات می دادند كه انگار ایران یك دهات است و قدم به قدم سپاهی با اسلحه ایستاده و حتی می گفتند اگر می خواهید از مجموعه خارج شوی تو را به ایران می فرستیم و ما از ایران می ترسیدیم.

این عضو سابق سازمان مجاهدین خلق اظهار داشت: یك بار از زور عصبانیات روی دیوار نوشتم "مرگ بر رجوی - دیدار به قیامت" و به این دلیل من بازداشت شده و 9 ساعت از صبح تا عصر دادگاه بودم. اینقدر فشار آوردند و همه دوستانم بر علیه من اعترافاتی داشتند و دست آخر وصیت نامه مادر را آوردند كه نوشته بود باید برای سازمان تا آخرین نفس كار كنی و من به نوعی گول خوردم.

عزتی با اشاره به اینكه می گفتند پدر من از شكنجه گرهای به نام سازمان بوده گفت: البته پدرم مسئول خرید سازمان هم بود ولی همیشه من را كتك می زد. گاهی با چك و لگد و گاهی با صندلی چون مخالف جدایی من با سازمان بود.

این عضو سابق مجاهدین خلق در پاسخ به اینكه آیا تیم های ترور دوره خاص و پاداش خاصی داشتند گفت: تروریست های سازمان معمولا 3 تا 5 سال در سازمان بودند و نباید با ما ارتباط برقرار می كردند چون ما نباید از ایران چیزی می فهمیدیم. مثلا صیاد شیرازی خیلی اهمیت داشت و باید از بین می رفت و یا لاجوردی را خود رجوی دستور اكید داشت باید ترور شود.

عزتی در مورد ارتباطات غیر اخلاقی در سازمان گفت: سازمان مهاجرین را در كشورهای اروپایی جذب می كردند و حتی برای آنها همسر اختیار می كردند و به نوعی با زنان دنبال جذب نیرو بودند و هزینه زیادی هم صرف می كردند. "مدتنز" وكیل سازمان بود و تمام افرادی كه با او كار می كردد زنان دوره های اول سازمان بودند.

یكی از نكات جالب در گفته های این فرد این است كه می گوید: اول شادی و تفریح و هتل و پول بود بعد در حاشیه همه را جمع می كردند برویم تظاهرات... این روش گروه مجاهدین بوده است.

منبع: مهر
..........................
8 بهمن 92
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: دادگاهی، رجوی، منافین، مجاهدین، یاسر عزتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی