نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 9 بهمن 1392

حال که اشرف خود را در سکوت و دور از سکنه میبیند خرابکاریهای گذشته یکی پس از دیگری برملا میشود رازهایی که هیچکس از انها خبر نداشت امروز سر باز میکنند وبه سخن می ایند بله اعتماد در سازمان اصل است...

گشتهای امنیتی و پستهای مستقر در اشرف یک ذرات خانه سلاح در نزدیکی سالن اجتماعات کشف کرده که تعدای زیادی سلاح و مهمات و نارنجکهای دستی و جلیغه های ضد گلوله و نارنجکهای دودزا بوده این ذرات خانه که در زیر زمین به ارتفاع ۹ متر و به طول و عرض ۴۰ متر میباشد با دربهای اهنی که سه درب تو درتو به عرض و طول ۷۰در۳۰ سانتیمتر به شکل منحول اب درست شده و فقط یک نفر میتواند وارد آن شود.

این گشت امنیتی گفت رده خودروهایی در نزدیک ان مشاهده شده که به نظر تیم کارشناسی این رده لاستیکها به چند ماه گذشته مربوط است و قفلهای آن تازه و در سوراخ قفلها روغن ریخته شده و با پلاستیک پوشانده شده است از این دربهای تو در تو فقط یک درب از انها بدون کلید بوده که در قسمت بالایی قرار داشته است .

گروه تحقیقاتی درگیریهای اخیر در اشرف را یک تصفیه حساب درونی بوده و بخاطر همین این تعداد را در اشرف نگاه داشته بودند و از این سلاحها استفاده شده است .

البته ناگفته نماند از این فرقه هرچیزی که بگویید کم گفته اید مثال همین مخفیگاه مسعود …

دستگاهای چاپ پول که در مقر مژگان کار گذاشته بودند ….

زمان صدام حسین بیشتر سلاحهای ممنوعه را در زیر زمینهای اشرف مخفی کرده بودند …

دستگاهای تقلبی برای درست کردن کارتهای شناسایی برای تیمهای داخله…

زندان و شکنجه گاههای فراوان سربنیست کردن مخالفان خود در اشرف …

و هزاران کار دیگر راستی این همان سازمانی است که میگفتند رهبری این سازمان با نیروهایش صاف وصادق است این همان سازمانی است که میگفت برابری در سازمان اصل است اعتماد اصل است؟؟؟

حال که اشرف خود را در سکوت و دور از سکنه میبیند خرابکاریهای گذشته یکی پس از دیگری برملا میشود رازهایی که هیچکس از انها خبر نداشت امروز سر باز میکنند وبه سخن می ایند بله اعتماد در سازمان اصل است راستی خدا به مردم ایران رحم کرد که این فرقه به قدرت نرسید زیرا در همان روزهای اول همه را به دار اویزان میکردنند اعتماد وبرابری وبرادری را درهمه میکشتند.

سازمانی که به اعضای خودش خیانت میکند دیگر فکرش را بکنید به دیگران چه میکند؟!

همایون کهزادی

انجمن یاران ایران – پاریس
طبقه بندی: نجات یافتگان،  همایون کهزادی ، محمد کرمی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: اشرف، سازمان، سکنه، خالی، اعتماد، سکوت،
ارسال توسط نسیم رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی