نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هفته پیش بالاترین ارگان سازمان ملل در عراق (یونامی) در گزارش نیمه اول سال ۲۰۱۳ از نقض حقوق اولیه اعضاء اسیر در چنگال فرقه رجوی گزارش داد ...

در این گزارش یونامی اعلام کرده:

یونامی از نقض حقوق بشر در کمپ لیبرتی بر اساس مصاحبه هایی که با اعضایی که موفق به ترک کمپ لیبرتی شده اند و همچنین در مذاکرات خصوصی که با تعدادی از ساکنان فعلی کمپ انجام شده، تهیه شده است. در گزارش یونامی آمده است که “رهبران این سازمان به شدت تلاش می کنند تا مانع از انجام گفتگوهای خصوصی با ساکنان کمپ شوند. سازمان مجاهدین خلق که دارای ساختاری دیکتاتوری و سلسله مراتبی است محدودیت های سختی را بر حقوق ساکنان کمپ لیبرتی اعمال می کند. این محدودیت ها عبارتند از محدودیت در آزادی تحرک در داخل کمپ، منع ترک سازمان، منع ارتباط و اجتماع، ممنوعیت تماس های اعضا با خانواده هایشان، منع دسترسی به ارتباطات اولیه و دسترسی به مراقبت های پزشکی و درمانی.

تمامی رها شدگان از فرقه مافیایی رجوی در سالهای گذشته از نقض حقوق بشر توسط رجوی رذل زنباره و مریم قجر و دیگر سران فرقه جنایتکار رجوی در خاطرات خودشان می نویسند و صحبت می کنند.

اما رجوی رذل زنباره و مریم قجر به جای جوابگویی به این همه ظلم و جنایتی که مرتکب شده اند دستور کشتن جدا شده ها و منتقدین فرقه جنایتکار رجوی را صادر می کنند تا صدای انها را خاموش کنند!

البته گزارش ارگان رسمی (یونامی) سازمان ملل که در عراق فعالیت دارد تنها به گوشه ای از نقض حقوق بشر پرداخته و انچه را از بیرون مشاهده کرده را در گزارش خود اورده و اگر سران فرقه این امکان بوجود می اوردند که نمایندگان یونامی بصورت شفاف به تهیه گزارش می پرداختند آنگاه ابعاد وحشتناک نقض ابتدائی ترین حقوق انسانی از طرف رجوی و دیگر سران فرقه جنایتکارآشکار می شد.

اما آنچه مهم اینکه نهایت یک ارگان رسمی بین المللی با همین گزارش ناقص هم شده مهر تائیدی زد بر افشاگری رها شدگان از فرقه رجوی و ثابت شد در درون تشکیلات فرقه گرایانه رجوی با اعضاء چه رفتاری می کنند و چه بلایی سر انها می اورند.

اینجا جا دارد به این نکته هم اشاره کنم که نه رجوی رذل زنباره نه مریم قجر و نه دیگر سران فرقه در هیچ کجا به این گزارش ارگان رسمی سازمان ملل واکنش نشان نداده اند و طبق معمول به روش سکوت می خواهند موضوع به این مهمی را از سر بگذرانند در حالیکه این گزارش ارگان سازمان ملل یک سند رسمی از طرف بالاترین ارگان بین المللی می باشد و رجوی؛ مریم قجر و دیگر سران فرقه باید در یک دادگاه عادلانه جوابگوی جنایتهایشان باشد و طبعآ این نقض حقوق بشردر خاک عراق از طرف سران فرقه جنایتکار رجوی در کمپ لیبرتی صورت می گیرد و در گذشته هم رجوی رذل زنباره به همراه مریم قجر دستور زندانی و شکنجه اعضا ناراضی و … را در اردوگاه بد نام اشرف صادر و دیگر سران فرقه انرا اجرا کردند و هنوز هم نقض حقوق بشر توسط سران فرقه جنایتکار رجوی ادامه دارد جا دارد در وحله اول دادگاههای عراق به این موضوع رسیدگی بکنند و سران فرقه رجوی را به خاطر جنایت علیه بشریت به پای میز محاکمه بکشانند و دیگر دادگاههای بین المللی هم به این امر رسیدگی کنند.

همچنین از شخصیتها و سازمانها و انجمنهایی که در امر حقوق بشر فعال هستند خواهش می کنم نسبت نقض حقوق بشر در درون فرقه رجوی واکنش لازم را نشان بدهند تا سران فرقه رجوی نتوانند در کمپ لیبرتی به این جنایات ضد بشری خود ادامه بدهند.

پاریس: محمد رزاقی

12 بهمن 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آقای محمد رزاقی،  یونامی U N، 
برچسب ها: یونامی، نقض، فرقه، افشاگری،
ارسال توسط نسیم رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی