نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یانا هیباشکووا رئیس هیئت نمایندگی اتحادیه اروپا در عراق در دیدار اخیر خود با محمد شیاع السودانی وزیر حقوق بشر عراق، به وی گفته این اتحادیه در صدد اتخاذ تصمیمی برای تخصیص مبلغ ۲۲ میلیون یورو برای انتقال اعضای گروهک منافقین به کشور ثالث است تا به درخواست های دولت عراق برای پایان دادن به این پرونده پاسخ داده باشد.

کمک ۲۲ میلیون یورویی اتحادیه اروپا برای اخراج منافقین از عراق

اتحادیه اروپا اعلام کرد قصد دارد مبلغ ۲۲ میلیون یورو برای کمک به انتقال عناصر گروهک تروریستی منافقین از عراق به کشور ثالث اختصاص دهد.

در مورد اخراج اعضای منافقین گفت: اتحادیه اروپا اعلام کرد قصد دارد مبلغ ۲۲ میلیون یورو برای کمک به انتقال عناصر گروهک تروریستی منافقین از عراق به کشور ثالث اختصاص دهد.

یانا هیباشکووا رئیس هیئت نمایندگی اتحادیه اروپا در عراق در دیدار اخیر خود با محمد شیاع السودانی وزیر حقوق بشر عراق، به وی گفته این اتحادیه در صدد اتخاذ تصمیمی برای تخصیص مبلغ ۲۲ میلیون یورو برای انتقال اعضای گروهک منافقین به کشور ثالث است تا به درخواست های دولت عراق برای پایان دادن به این پرونده پاسخ داده باشد.
 
وزیر حقوق بشر عراق نیز اظهار داشت: دولت عراق به همه مواد توافقنامه خود با سازمان ملل درباره این گروه پایبند بوده است.
 
السودانی با اعلام اینکه بغداد نیز مبلغ ۵۰۰ هزار دلار برای انتقال این افراد به خارج از کشور اختصاص داده است، از عدم مسئولیت پذیری کشورهای جهان در پذیرش اعضای این گروهک به ویژه کشورهایی که به طور مستمر نگرانی خود را از وضعیت ساکنان این گروه در عراق مطرح می کنند انتقاد کرد.
 
در این دیدار که شماری از نمایندگان هیئت های دیپلماتیک نیز در آن حضور داشتند، سفیر آلمان در بغداد از موافقت کشورش با پذیرش ۱۰۰ تن از اعضای این گروه خبر داد و گفت: از میان این تعداد، ۸۷ تن از آنان پیش از این در کشور آلمان زندگی می کردند.
 
وزارت حقوق بشر عراق در بیانیه های سابق خود بر پایبندی خود بر اجرای کامل توافقنامه مشترک با سازمان ملل، تحت نظارت یونامی تاکید و انتقال ۳۱۶۴ تن از عناصر این گروهک از پادگان اشرف به پایگاه الحریه(لیبرتی) را منطبق با معیارهای بین المللی دانسته بود.

هابیلیان 
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  اروپا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: یانا هیباشکووا، اتحادیه اروپا، اخراج اعضای منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی