نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 13 بهمن 1392
بالاخره معلوم نیست کسانی که به عنوان نمایندگان پارلمان انگلستان به ایران سفر کرده بودند چه کسانی بودند؟ اگر آنها پارلمان انگلستان را نمایندگی نمی کردند پس نمایندگان چه سیستمی بودند؟ یا مهمانان خانم رجوی اساسآ چنین چیزی را بیان نکرده اند یا مجاهدین طبق معمول برای فریب اعضای در بند به دروغگوئی متوسل شده اند.

تروریست انگلیسی

انگلیسی ها در اور سورواز

دو روز پیش تعدادی از انگلیسی های کهنه کار استعمارگر برای دیدن خانم رئیس جمهور و شنیدن بیانات ایشان به خود زحمت داده و به اورسورواز در حومه پاریس به حضور ایشان رسیدند.

براساس آن چیزی که در سایت مجاهدین به چاپ رسیده هیئت مزبور شامل هیئت بلند پایه چند حزبی از اعضای مجلسین انگلستان به ریاست بارونس بوتروید رییس سابق مجلس عوام ولرد کارلایل بوده که در دیدار با مریم رجوی تمام نظرات مجاهدین را مهره تآیید زده و در ضمن جناب لرد کارلایل هم از حمایت اکثریت اعضای مجلس عوام و ۲۰۰ عضو مجلس اعیان برخوردار است، در مقابل مریم رجوی هم از خود مایه گذاشته و سخنانی ایراد نمودند که حتمآ با دست زدن حضار هم همراه بوده.

هیئت انگلیسی برای خوش رقصی که معلوم نیست چه دلیلی باید داشته باشد در این دیدار بطور کل زیرآب نمایندگان پارلمان انگلستان که چندی پیش به ایران سفر کرده بودند را زد و اعلام کرده اند که نمایندگانی که به ایران سفر کرده بودند پارلمان انگلستان را نمایندگی نمی کنند.

بالاخره معلوم نیست کسانی که به عنوان نمایندگان پارلمان انگلستان به ایران سفر کرده بودند چه کسانی بودند؟ اگر آنها پارلمان انگلستان را نمایندگی نمی کردند پس نمایندگان چه سیستمی بودند؟ یا مهمانان خانم رجوی اساسآ چنین چیزی را بیان نکرده اند یا مجاهدین طبق معمول برای فریب اعضای در بند به دروغگوئی متوسل شده اند.

براساس اطلاعیه فرقه تروریستی مجاهدین مهمانان مریم رجوی تآکید کردند که افراد مستقر در کمپ لیبرتی بایستی به امریکا و انگلیس و اروپا منتقل شوند و دولت انگلستان هم به عنوان عضو دوم نیروی چند ملیتی بایستی از نفوذ خود در شورای امنیت ملل متحد برای تامین امنیت و سلامت پناهندگان ایرانی لیبرتی استفاده کند.

البته در همین دیدار مریم رجوی برای تآمین سلامتی افراد در لیبرتی هر چه از دهانش در آمده نثار نوری المالکی و دولت عراق کرده تا شاید بتواند احزاب مخالف سازمان خود درعراق را برای حمله ای دیگر به افراد بی پناه در لیبرتی تحریک نماید تا با به کشته دادن تعدادی دیگر برنامه تبلیغاتی خود را شدت بخشد.

نکته قابل توجه دیگر اینکه هیئت انگلیسی
مریم رجوی ترویج اطلاعات غلط و دروغ علیه اپوزیسیون سازمان یافته را به شدت تقبیح نموده و آنرا اقدامی با اغراض شوم سیاسی و با هدف استمالت از تهران و زمینه ساز حملات بعدی و قتل عام ساکنان لیبرتی توصیف نمود و تاکید کرد تجارب طولانی مدت آنها نشان میدهد که سازمان مجاهدین و مقاومت ایران و رییس جمهور آن و طرح ۱۰ ماده ای او بهترین تضمین دمکراسی و حقوق بشر در ایران آینده و صلح و آرامش در منطقه و جهان است.

پاسخ این قسمت را تمام اعضای جدا شده از این فرقه بطور قاطع در طول سالیان برای مردم شریف ایران بازگو کرده اند، برای مظلوم نمائی مقداری هم دیر شده، بایستی به شمایان گفت: آیا مناسباتی را که شما در اردوگاه مخوف و تشکیلات استالینی بر پا کرده اید و ما اعضای سابق آن را افشا و برملا کرده ایم اطلاعات نادرست است؟ آیا طلاق های اجباری اطلاعات نادرست است؟ آیا جدا کردن کودکان از والدین را دروغ گفته ایم؟ آیا خودزنی ها در ارتش و سازمان را خلاف واقع گفتیم؟ و هزاران آیا دیگر، شما اگر طرح ۱۰۰۰ ماده ای هم ارائه دهید نمی توانید چهره دیکتاتوری و کیش شخصیت و فردپرستی و قدوس سازی در فرقه را از نظرها پنهان کنید، واقعیت این است که شما درغیاب همسرتان نمی توانید اطلاعیه های خود را طوری تنظیم کنید که دروغهایتان کمتر آشکار شود بلاخره هر کاری یک استادی می خواهد و شما با تجربیاتی که از او اندوخته اید شاید بتوانید شیره تان را تنها برسر افرادی که هنوز چشمشان به واقعیت ها باز نشده و هنوز در عالم رجوی ساخته مانند یک ربات بسر میبرند بمالید.

آیا مگر شما از دمکراسی درکی هم دارید؟ قدم اول در دمکراسی تحمل کردن مخالف است نه تهدید و خط و نشان کشیدن، راستی آیا برای هیئت انگلیسی که مهمان شما بود توضیح دادید که منتقدین خود را تهدید به مرگ می کنید؟ آیا به آنها گفتید که آقای رجوی در نشست های خود بی پروا به افراد ماموریت داده که اگر به قدرت نرسید در اروپا تمام مخالفین را سر به نیست کنید بدون ترس از زندان چون زندانهای اروپا هتل چهار ستاره است؟ این سخنان رهبر خود را که فراموش نکرده اید آنشب خود شما هم حضور داشتید، تهمت زدن های بیجا را چی؟چرا برایشان توضیح ندادید که هر کسی که به شما یا سیستم شما ولو یک انتقاد کوچکی هم داشته باشد ایرانی باشد یا خارجی فورآ مارک مزدور رژیم می زنید تا هواسشان جمع باشد در آینده حتی برای منافع خودشان هم به شما انتقاد نکنند.

بهتر بود اینها را بیان می کردید تا هیئت مزبور بیشتر با روحیه دمکراسی خواهانه شما و همسر و فرقه شما آشنا می شدند، همانگونه که قبلآ هم گفته ام باز هم تکرار می کنم بجای رهبر بازی و اپوزاسیون بازی اگر یک صرافی باز کنید با این همه تجربه در حقه بازی کار و کاسبیتان گل خواهد کرد.
منبع:  ادوارد ترمادو
13 بهمن 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای ادوارد ترمادو،  حامیان اجاره ای رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: تروریست انگلیسی، حامیان تروریست، انگلیس اوورسور واز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی