نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 7 فروردین 1390
سازمان در حرکتی دیوانه وار به ما گفت به کلیه خانه های تیمی این خط را بدهید که اگر در اطراف خانه افراد مشکوکی را دیدید آنها را بگیرید وسریع اقدام کنید.آنها را بدزدید وبه خانه تیمی ببرید ،شکنجه کنید و اطلاعات بگیرید. مسئول اصلی این تیم های خشن به افرادش می گوید:در عملیاتها هیچکس نباید زنده بماند تا همه بفهمند که ما با هیچکس شوخی نداریم...

تروریستهای منافقین ،با استفاده از فضای باز سالهای پس از انقلاب ایران ،این فرصت را یافتند که خود را برای براه انداختن حمام خون در ایران تجهیز نمایند.

تروریستها از هیچ کاری فرو گذار نکردند...

تهیه خانه های امن و ادوات شکنجه که تنها در اختیار مخوف ترین سازمانهای مافیایی قرار دارد ، حکایت از آن داشت که آنان از ابتدا به چه می اندیشیدند.

افراد نقش آفرین در شکنجه سه تن از پاسداران ,یک نفر از مردم بیگناه وبی خبر ویک نفر از اعضای سازمان که پس از شک نمودن به وی مورد شکنجه های سبو عانه قرار می گیرند عبارتند از :

مسعود رجوی ،که اکنون پس از سالها همکاری با صدام تحت نظر نیروهای آمریکا می باشد

حسن ابریشمچی (کاظم) ،وی از اعضای موثر این گروه تروریستی است واکنون در عراق تحت نظر نیروهای آمریکا می باشد

مهدی کتیرایی ( رحیم ) که سالهای بعد در زمان همکاری مجاهدین با عراق در عملیاتی به نفع صدام کشته شد

مسعود قربانی (تقی ) از اعضای موثر گروه که در عملیاتی به نفع صدام کشته شد

وسرانجام "مهران اصدقی " با نان مستعار بهرام ،فرمانده نظامی تروریستها در تهران.

فردی که پس از دستگیری ،پرده از ابعاد هولناک جنایت تروریستها برداشت .

مهران اصدقی فرمانده نظامی مجاهدین در تهران معروف به “بهرام”

که رهبری  منافقین در مورد وی گفته بود :تا هنگامی که بهرام باشد و عملیات کند بیسیم کمیته وسپاه کار می کند واگر وی نباشد کار نمی کند.

او ابتدا مسئول بخش کارگری مجاهدین در تهران می شود.

با آغاز فعالیتهای تروریستی به تیم های تروریستی منتقل می گردد که وظیفه آنها ترور وکشتار مردم بوده است.ازجمله اقدامات وی عبارتنداز:

حمله به مقر مرکزی پاسداران در تهران

حمله به منزل یک روحانی بنام ربانی املشی

ترور بشارت نماینده مجلس

ترور ناموفق جواد منصوری ، محمد خامنه ای ،سرهنگ حجازی و موسوی خوئینی ها.

او ازسال 61 تهاجم به مردم وبه آتش کشیدن منازل مردم را برای ایجاد ارعاب اجرا می کند.

بخش ویژه

مهران اصدقی :بعد از جریان سی خرداد وهفت تیر از آنجا که منافقین توان مسلح کردن تمام نیروهای خود را نداشتند تصمیم گرفتند عده ای ا زافراد زبده خود را انتخاب کنند وسپس آنها را مسلح کرده و بخش ویژه را ایجاد کنند.

درآن شرایط ملاک انتخاب افراد مهارت در بکارگیری سلاح بود.هدف در ابتدا این بود که از این افراد فرمانده تربیت کنند وبه عملیات بزرگ بپردازند.این افراد بزودی به تروریستهای حرفه ای تبدیل می شدند.

مسئول اصلی این تیم های خشن به افرادش می گوید:در عملیاتها هیچکس نباید زنده بماند تا همه بفهمند که ما با هیچکس شوخی نداریم

این گروهها در تهران با حمله به یک دبیرستان پسرانه تعدادی از دانش آموزان را به رگبار می بندند ،با حمله به یک مرکز قرض الحسنه کلیه افراد آنجا را قتل عام میکنند وافراد زیادی را به خاک وخون می کشند وبقول خودشان مرکزیتشان آنان را تشویق می کند.

کار اطلاعاتی

این تروریستهای خشن وتا دندان مسلح از سوی نیروهای انتظامی ضربه می خورند،بهرام (مهران اصدقی )می گوید: در ضربه 12 اردیبهشت تعداد زیادی از خانه های تیمی ما ضربه خورده بود وافراد زیادی از مرکزیت سازمان در این درگیریها کشته شده بودند .ما نمی دانستیم از کجا ضربه می خوریم!سازمان به ما ابلاغ نمود که از این پس هرفرد مشکوک که در اطراف خانه ها دیدید ا زافراد دشمن به حساب می آید.باید آنها را دستگیر کنید وتحت بازجویی وشکنجه قرار دهید تا نحوه کشف روابط ما واطلاعاتی که در مورد ما دارند مشخص شود.

کار مهندسی

سازمان در حرکتی دیوانه وار به ما گفت به کلیه خانه های تیمی این خط را بدهید که اگر در اطراف خانه افراد مشکوکی را دیدید آنها را بگیرید وسریع اقدام کنید.آنها را بدزدید وبه خانه تیمی ببرید ،شکنجه کنید و اطلاعات بگیرید.

نام این کار یعنی "شکنجه " ،عملیات مهندسی گذاشته شد.
طبقه بندی: افشاگری، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی