نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پاسخ این سوال را باید در کمک های مالی هنگفتی جستجو کرد که منافقین به این سناتورها می پردازند. این کمک های مالی در قالب همکاری منافقین با شرکت های تبلیغی صورت می گیرد.

راز حمایت سه سناتور آمریکایی از فرقه تروریستی رجوی
راز حمایت سه سناتور آمریکایی از فرقه تروریستی رجوی

به گزارش بولتن نیوز به نقل از انجمن دفاع از قربانیان تروریسم ، رورا باکر، رابرت منندز، هواردین از سناتورهای آمریکایی هوادار فرقه تروریستی مجاهدین خلق هستند. این سه هر از چند گاهی به موقع و بی موقع موضوع این فرقه را در سنای آمریکا مطرح کرده و بر ضرورت حمایت از انتقال ساکنان لیبرتی به کشورهای ثالث تاکید می کنند. آخرین مورد سخنان هوارد دین است که از دولت اوباما خواسته تا زمینه انتقال ساکنان لیبرتی به خاک آمریکا را فراهم نمایند.

 
اما دلیل حمایت چند سناتور آمریکایی از منافقین چیست؟ چرا آنها وقت و بی وقت از این فرقه حمایت می کنند؟ خصوصا که منافقین سابقه ترور هفت شهروند آمریکایی را در پرونده خود دارد و تا قبل از سقوط صدام حسین در بغداد ، به دلیل ایدئولوژی مارکسیستی که دارند از آمریکا به عنوان امپریالیسم جهانخوار یادمی کردند.
 
پاسخ این سوال را باید در کمک های مالی هنگفتی جستجو کرد که منافقین به این سناتورها می پردازند. این کمک های مالی در قالب همکاری منافقین با شرکت های تبلیغی صورت می گیرد.
 
بدین معنی که منافقین با چند شرکت تبلیغی از جمله هری واکر و اسپیکرز قرن 21 قرارداد همکاری بسته و این شرکت ها نیز بنا به درخواست منافقین شخصیت های سیاسی آمریکایی را به منظور سخنرانی در حمایت از منافقین استخدام می کنند.
 
خود هوارد دین معترف است که توسط شرکت هری واکر برای سخنرانی در جلسات منافقین استخدام شده و دستمزد می گیرد. این الیته محدود به سناتورهای آمریکایی نیست. برخی دیگر از مقامات سیاسی سابق در آمریکا اعتراف کرده اند که بابت سخنرانی در حمایت از منافقین پول دریافت می کنند.
 
بنابر اعتراف این افراد آنها بابت هر سخنرانی در تجمعات مربوط به منافقین، علاوه بر هزینه های سفر و هتل درجه یک، پول دریافت می کنند .
 
جان بولتون نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل، مایکل موکیسی دادستان کل آمریکا ، تام ریج وزیر امنیت آمریکا، باب فیلنر نماینده کنگره آمریکا، تام تانکریدو نماینده تندروی آمریکایی از جمله کسانی هستند که به دریافت پول به خاطر سخنرانی در حمایت از منافقین اعتراف کرده اند.
 
پیش از این اد رندل فرماندار سابق پنسیلوانیا اعتراف کرده بود در قبال یک سخنرانی ده دقیقه ای در حمایت از منافقین، بیست هزار دلار دریافت کرده است.
 
زمانی که دانیل دنور خبرنگار فیلادلفیا سیتی پیپر، از اد رندل در باره حمایت غیرقانونی اش از این گروهک پرسید، در پاسخ گفت:اگر من را متهم کنید، باید ۶۷ آمریکایی دیگر را هم، اعم از هفت ژنرال که درعراق خدمت کرده اند، متهم کنید. شما باید جیمز جونز، اولین مشاور ارشد امنیت ملی پرزیدنت اوباما؛ مایکل موکازی، دادستان کل سابق ایالات متحده؛ لوییز فری، مدیر سابق اف بی آی؛ … و همگی را متهم می کردید.
 
..........................
1392/11/15طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  حامیان اجاره ای رجوی، 
برچسب ها: امریکا منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی