نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 15 بهمن 1392
فرقه رجوی در ادامه فعالیت های پوششی خود، بلافاصله پس از طرح نام "رومانی" به عنوان مقصد اسکان ساکنان كمپ لیبرتی بغداد، اقدام به راه اندازی کمیته ای با عنوان «کمیته پارلمانی رومانیایی ایران آزاد» در این کشور کرده است؛ ولی این اقدام پیش از آنکه کمترین بهره ای برساند، لو رفت !

لیبرتی ، رومانی
انتقال احتمالی 3000 عضو فرقه رجوی به اروپای شرقی (رومانی)

البته که بحث جدیدی نیست اما این موضوع جنجالی را در رسانه های شرقی از طرفی و از طرف دیگر مخالفت هایی را در نمایندگان مجلس کشور رومانی بر انگیخته است.

روند انتقال اعضای فرقه رجوی به خارج از عراق از همان مراحل نخستین، موضوعی بحث برانگیز و مشکل آفرین بود. هر چند که فرایند جابجایی ساکنان کمپ لیبرتی حدود یک سال پیش آغاز شده اما نسبتاً کند پیش رفته است.

دلیل این کندی هم ریشه در عدم تمایل کشورهای دیگر برای استقرار حدود 3000 تروریست دارد و هم ناشی از تمایل شدید سران فرقه برای جابجایی کلی اعضا و جلوگیری از فروپاشی ساختار تشکیلات فرقه ای آن است.
آمریکا در تلاش است تا اعضای این فرقه را از عراق به رومانی منتقل کند. صدای روسیه در گزارشی از مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای رومانیایی خود در راستای اسکان این فرقه در رومانی خبر داد. این گزارش سپس با بی‌حاصل خواندن تلاش‌های آمریکا به رغم وابستگی رومانی به این کشور، هزینه این درخواست واشنگتن را بسیار گزاف خواند و مسئولیت پذیرش این سازمان که در سطح طالبان و القاعده است را برعهده دولت رومانی دانست.

فرقه رجوی در ادامه فعالیت های پوششی خود، بلافاصله پس از طرح نام "رومانی" به عنوان مقصد اسکان ساکنان كمپ لیبرتی بغداد، اقدام به راه اندازی کمیته ای با عنوان «کمیته پارلمانی رومانیایی ایران آزاد» در این کشور کرده است؛ ولی این اقدام پیش از آنکه کمترین بهره ای برساند، لو رفت !
 
معلوم می شود که رهبری فرقه برای خودش بریده است که باید از عراق خارج شود و راه چاره دیگری پیش رو ندارد! هر چند که تمام سعی اش را در ماندن در عراق می کند. هر چند که آمریکایی ها برای بیرون راندن این فرقه به خارج از عراق تلاش می کنند زیرا که تا حدودی باقی ماندن فرقه رجوی در عراق به زیان منافع آمریکا در عراق است و شاید هم که آمریکایی ها به این باور رسیده اند که میزان زیادی از شلوغی ها در عراق بر علیه دولت نوری المالکی زیر سر رجویست !

مهم این است که آمریکا مصمم به بیرون راندن آنها از عراق است و این مسئله را برای رجوی و تشکیلاتش بغرنج تر کرده و در آینده می کند.

رها آذری زاده
 ..............................

منبع:  انجمن نجات مرکز فارس

 ۱۵ بهمن ۱۳۹۲
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  استان ها،  اخراج و انتقال،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: لیبرتی رومانی، منافقین مجاهدین، انتقال و اخراج،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی