نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رسانه های عراق امروز گزارش دادند که دولت عراق و سازمان ملل و کشورهای اتحادیۀ اروپا و آمریکا برای انتقال همۀ افراد باقی مانده در کمپ لیبرتی به کشور رومانی که به درخواست آمریکا اسکان آنها را پذیرفته است به توافق رسیدند ...

توافق بین المللی برای انتقال ساکنان لیبرتی به رومانی


رسانه های عراق امروز گزارش دادند که دولت عراق و سازمان ملل و کشورهای اتحادیۀ اروپا و آمریکا برای انتقال همۀ افراد باقی مانده در کمپ لیبرتی به کشور رومانی که به درخواست آمریکا اسکان آنها را پذیرفته است به توافق رسیدند ...

به این منظور آمریکا ده میلیون دلار و اتحادیۀ اروپا 22 میلیون یورو و دولت عراق نیم میلیون دلار به صندوق سازمان ملل برای انتقال افراد لیبرتی از عراق کمک کرده اند.
فؤاد الدورکی نماینده از حزب حاکم در پارلمان عراق گفت که طبق این توافق که به دنبال گفتگوها بین دولت عراق و سفرای اتحادیۀ اروپا و آمریکا و سازمان ملل انجام شد به زودی همۀ ساکنان لیبرتی به کشور رومانی منتقل می شوند.
امید زیاد می رود در صورت انتقال ساکنان یا در حقیقت زندانیان لیبرتی به رومانی که یک کشور آزاد عضو اتحادیۀ اروپا می باشد و از این نظر بهتر از آلبانی است بسیاری از خانواده ها مخصوصا در اروپا خواهند توانست به دیدار عزیزانشان در آنجا بروند و در آنجا به یقین با از بین رفتن بهانۀ وابستگی دولت عراق به رژیم ایران، رهبران سازمان نخواهند توانست آنها را در همان محدودیتها و کنترلهای اعمال شده در عراق نگهدارند و همچون جدا شدگان در کشور آلبانی بسیاری خواهند توانست در فضای آزاد و با استفاده از امکانات و شرایط حاصل از توافق جدید انجام شده بین طرفهای ذیربط و با توجه به مواضع جدید سازمان ملل در گزارش اخیرش که برای اولین بار در آن، این فشارها و محدویتها تحت عنوان دیکتاتوری در داخل تشکیلات سازمان مورد توجه و محکومیت روشن قرار گرفته است، خودشان را از فشارها و محدویتهای تشکیلات سازمان رها سازند. (به نقل از صفحه فیسبوک قربانعلی حسین نژاد)
...........................
منبع:  انجمن نجات

۱۵ بهمن ۹۲

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  تهران،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: لیبرتی به رومانی، منافقین، عراق، اروپا، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی