نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392
خانم نگار مرتضوی، مجری سابق صدای آمریکا، با اعلام اینکه: «من از این هفته به عنوان "سخنگوی فارسی و مدیر رسانه های اجتماعی" به "شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاك)" پیوستم که برای صلح بین ایران و آمریکا تلاش کنیم.»، به شدیدترین وجه ممکن مورد غضب فرقه تروریستی مجاهدین خلق قرار گرفته و انواع اهانتها به وی در حال سرازیر شدن است.

نگار مرتضوی زیر ضرب فرقه تروریستی مجاهدین
نگار مرتضوی زیر ضرب فرقه تروریستی مجاهدین

منبع:  انجمن نجات مرکز فارس


چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

خانم نگار مرتضوی، مجری سابق صدای آمریکا، با اعلام اینکه: «من از این هفته به عنوان "سخنگوی فارسی و مدیر رسانه های اجتماعی" به "شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاك)" پیوستم که برای صلح بین ایران و آمریکا تلاش کنیم.»، به شدیدترین وجه ممکن مورد غضب فرقه تروریستی مجاهدین خلق قرار گرفته و انواع اهانتها به وی در حال سرازیر شدن است.

نگار مرتضوی زیر ضرب فرقه تروریستی مجاهدین

 لازم به یادآوری است، شورای ملی ایرانیان آمریکا (NIAC) با مسئولیت آقای تریتا پارسی، تنها شورایی است که منافع مردم ایران را مدنظر قرار داده و سالهاست علیه جنگ و تحریم ملت ایران که بیش از همه فرقه رجوی در پی آن بوده و متاسفانه بخش عمده ای از سلطنت طلبها نیز آنرا همراهی کرده اند، به مقابله برخاسته و برای رفع محدودیتها علیه مردم ایران لابیگری می کند.

یکی از دشمنان سرسخت این شورا، حسن داعی الاسلام نماینده مسعود رجوی در آمریکاست که در سالهای اخیر دست در دست جنگ افروزترین جناح آمریکایی و همچنین همسو با صهیونیست ها برای ایجاد جنگ و سخت تر کردن تحریم ها علیه مردم ایران تلاش کرده است.

نکته قابل توجه این است که مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در طول چند دهه، هر نوع اقدامی که منافع مردم ایران را در نظر داشته است را زیر ضرب برده و هر کسی که در این راستا تلاش کرده را نیز به عنوان مزدور معرفی و به لحاظ سیاسی مورد ترور قرار داده اند. درست در زمانی که رجوی در خدمت صدام حسین قرار داشت، مخالفین خود را بشدت مورد حمله فیزیکی قرار می داد و یا در خیابان ها ترور می کرد. از زمانی که این سازمان تروریستی خلع سلاح شد و به سمت موساد و عربستان و سیا گرایش پیدا کرد، حمله به مخالفان خود را به اشکال گوناگون ادامه داده و علاوه بر ترورهای سیاسی و شخصیتی، آنان را با انواع سلاح های سرد در خیابان های اروپا و آمریکا مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

البته مسعود رجوی قبلا اعلام کرده بود، مخالفان خود را در صورت شکست خوردن در هرکجا که باشند ترور خواهد کرد.

حمله لفظی و ترور شخصیتی خانم نگار مرتضوی که به عنوان یک ایرانی منافع کشور خود را مد نظر قرار داده توسط نیروهای فرقه رجوی، نمونه ای از افسارگسیختگی این باند ترور و وحشت در قلب اروپا و آمریکا، و هشداری است برای دولتهای غربی که مراقب شکل گیری فرقه گرایی و پایگاه سازی مریم رجوی در فرانسه و دیگر نقاط اروپا و آمریکا باشند. عدم محدود سازی این شخص، در آینده بزرگترین خطرات را برای دولت های غربی ایجاد خواهد نمود.

م. افتخاری
.................................
1392/11/16
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  پرونده،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: نگار مرتضوی، مجری سابق صدای آمریکا، نایاك، NIAC، فرقه رجوی، منافقین، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی