نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مارک ترویدیک قاضی ضد تروریست فرانسه که از سال ۲۰۰۹ جانشین قاضی بروگیر می باشد، از بررسی مجدد پرونده ۱۷ ژوئن مریم رجوی برای تصمیم گیری نهایی خبر داد. او تاکید نموده است تحقیقات لازم را علاوه بر فرانسه در لوکزامبورگ،امارات و اردن به سرانجام رسانیده و دادسرای پاریس به زودی راجع به حکم نهایی این پرونده رای صادر خواهد نمود.

تروریست فرانسه

محکومیت در انتظار مریم رجوی و نه نفر دیگر از اعضاء منافقین          


مارک ترویدیک قاضی ضد تروریست فرانسه که از سال ۲۰۰۹ جانشین قاضی بروگیر می باشد، دو روز پیش (یکم فوریه ۲۰۱۴) اعلام نمود؛ بررسی مجدد پرونده ۱۷ ژوئن مریم رجوی را برای تصمیم گیری نهایی در دستور کار قرار داده است.

 به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از "ایران اینترلینک" او به خبرگزاری فرانسه اطلاع داده است؛ از یک ماه پیش تحقیقات چند ساله بر روی پرونده “عملیات تئو” را به پایان رسانیده و در مرحله تصمیم گیری نهایی بر روی این پرونده می باشد.
 
او تاکید نموده است تحقیقات لازم را علاوه بر فرانسه در لوکزامبورگ،امارات و اردن به سرانجام رسانیده و دادسرای پاریس به زودی راجع به حکم نهایی این پرونده رای صادر خواهد نمود.

 قاضی این پرونده در سال ۲۰۱۱  از جرائم مالی برای ۹ نفر از ۲۴ متهم پرونده سخن گفت.

خبرگزاری فرانسه در این باره نوشته است:" با همه این احوال خبر جدید برای مریم رجوی و اعضای سازمان تروریستی مجاهدین خلق مستقر در اورسوراواز خوشایند نیست. چرا که در تصمیم گیری نهایی هر گونه احتمالی حتی پس گرفتن حکم قبلی وجود دارد.چیزی که ممکن است آنان را به طور کامل تبرئه نموده یا به جرم پول شویی ،توطئه بر علیه منتقدین و حمایت از تروریسم روانه زندان نماید."

 در صبحگاه روز هفدهم ژوئن سال ۲۰۰۳، حدود ۱۳۰۰ نیروی پلیس فرانسه با حمله به پایگاه سازمان مجاهدین خلق در “اُور سور اواز”- منطقه‌ای واقع در شمال پاریس، بیش از ۱۶۰ عضو منافقین از جمله مریم رجوی را بازداشت کردند که پس از مدتی وی به همراه جمعی از بازداشت شدگان آزاد شد.این حمله یک سال پس از آن صورت گرفت که اتحادیه اروپا نام سازمان مجاهدین خلق را به فهرست سازمان‌های تروریستی اضافه کرد.
 ................................
17 بهمن 92طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  پرونده،  سران فرقه رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: پرونده ۱۷ ژوئن مریم رجوی، مارک ترویدیک، قاضی ضد تروریست فرانسه، قاضی بروگیر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی