نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شنبه اول فوریه۲۰۱۴ برابر با ۱۲بهمن ماه۱۳۹۲، کمیته نروژ سازمان تررویستی خبات کردستان ایران راس ساعت۱۳:۰۰ جلسه تشکیلاتی-سازمانی درون گروهی خود را با حضور باباشیخ حسینی سرکرده خبات، برای بخشی از اعضای کمیته و هواداران خبات برگزار کردند.


منافقین خبات کردستان


جلسه محرمانه تشکیلاتی اعضای سازمان تروریستی منافقین با خبات کردستان ایران


سرکردگان سازمان تروریستی خبات، با افتخار به همکاری با گروهک تروریستی منافقین، به دریافت کمک های مالی از این گروهک و آمریکا اذعان کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از سایت کردی آکام نیوز، شنبه اول فوریه۲۰۱۴ برابر با ۱۲بهمن ماه۱۳۹۲، کمیته نروژ سازمان تررویستی خبات کردستان ایران راس ساعت۱۳:۰۰ جلسه تشکیلاتی-سازمانی درون گروهی خود را با حضور باباشیخ حسینی سرکرده خبات، برای بخشی از اعضای کمیته و هواداران خبات برگزار کردند.

مسئول کمیته ضمن خیرمقدم به اعضاء و همچنین باباشیخ حسینی، بحث کوتاهی را درخصوص کارهای گذشته کمیته درقالب گزارشی ارائه کرد.

او با اشاره به کم و کاستی های سازمان در یک سال گذشته، اعلام کرد، هواداران سازمان خبات به خاطر "تبلیغات سایت های جمهوری اسلامی علیه خبات و منافقین" خواستار شفافیت در امور مالی خبات شده اند.

وی همچنین اذعان کرد، مسئلۀ کمک های سازمان منافقین و آمریکا به خباتی ها، موجب کدرشدن وجه سیاسی این گروه در بین مردم و اپوزیسیون کرُد و غیرکرد شده است.

سپس باباشیخ حسینی سرکرده تروریست سازمان خبات کردستان ایران، درخصوص کنگره و نتایج و کم و کاستی های کنگره ۵سازمان خبات سخنرانی کرد و موفقیت های سازمان را در این کنگره اندک عنوان کرد.

او در پاسخ به انتقادات وارده به آن ها درخصوص دریافت کمک های همیشگی و مستمر از منافقین گفت: سازمان مجاهدین خلق ایران از بدو انقلاب۵۷ دوشادوش خباتی ها برای مردم کردستان جنگیده اند و برای خبات صدها کشته تقدیم کرده اند و ما نیز همینطور! برادرم مسعود رجوی و خواهرم مریم، از دوستان ۳۰ساله من و خبات هستند و احدی قادر به از بین بردن این دوستی دیرینه و کهن نیست و نخواهدبود و ما هرگز دست از همکاری و دوستی با برادران مجاهدین برنخواهیم داشت.

باباشیخ حسینی درادامه درخصوص بودجۀ خبات به صراحت تاکیدکرد،"سازمان مجاهدین و دولت آمریکا همواره کمک حال سازمان خبات بوده اند و ما به دریافت این کمک ها افتخار می کنیم؛ چون این کمک ها برای مردم کردستان است!"

دربخش دیگری از این جلسه، اعضای کمیته سازمان خبات پس از بازنگری درمورد برنامه و کارهای گذشته با اکثریت آراء دستور کار کردن و فعالیت بیشتر را صادرکردند و برنامه ها و نقشه راه های جدیدشان را برای کارهای آینده طرح کردند. همچنین در این جلسه، با نسبت آرای بسیاراندک، عبدالله قادری به عنوان مسئول کمیته خبات تعیین گردید و وظیفه اجرای کار کمیته به او محول شد.

عبدالله قادری از دوستان بسیارنزدیک باباشیخ است و انتصاب او به سمت مسئول کمیته، علی رغم حضورقدیمی های خبات، باعث ناراحتی و اعتراض شدید اعضای سازمان خبات شد و درنتیجۀ این کدورت، تعدادی از این اعضای قدیمی به نشانه اعتراض جلسه را ترک کردند.

همچنین درهمین جلسه و در ادامه این نشست داخلی، به دستور باباشیخ حسینی و بدون برگزاری انتخابات داخلی به چندین نفر از پسران و دختران خباتی مسئولیت هایی محول گردید.

در این جلسه همچنین کمیته زنان سازمان خبات، واحد نروژ رسماً تاسیس شد و کمیته جوانان سازمان خبات در نروژ نیز دسته اجرایی و کارگزاری جدیدشان را انتخاب کردند.

سازمان خبات که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تاسیس شد، به نوعی شاخه کردستانی سازمان تروریستی منافقین محسوب می شود و توافق نامه امنیتی، دوستی، هم پیمانی و خواهرخواندگی را نیز با یکدیگر امضا کرده اند.

این سازمان تروریستی به سبب حمایت ها و دوستی دیرینه شان با منافقین همواره با انتقاد گروه های اپوزیسیون کردی و احزاب کردستان عراق، روبرو بوده اند اما هیچ گاه از مواضع خود در قبال منافقین کوتاه نیامده و صدها کشته را در یک سنگر با منافقین، تقدیم این سازمان کرده اند.
بنیاد هابیلیان 
1392/11/18طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین، خبات کردستان، جلسه مشترک، آکام نیوز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی