نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرقه خیانت پیشه ی رجوی برای ادامه حیات کثیف خود حاضر شد فعالیت هسته ای  ایران را افشاء کند تا با خوش رقصی برای اربابان اروپایی خود به حیات ذلت بارش ادامه دهد. رجوی برای ادامه حیات کثیف خود حاضر شد فعالیت هسته ای  ایران را افشاء کند تا شاید بتواند با خوش رقصی برای اربابان اروپایی خود به حیات ذلت بارش ادامه دهد ...

تروریست اروپایی
فرقه مجاهدین، ابزار جاسوسی در خدمت اروپا

با افشای ارتباط گسترده فرقه تروریستی مجاهدین با سازمان های اطلاعاتی فرانسه، این گروه هر دو هفته برای ارائه اطلاعات درباره اوضاع ایران به مقر سازمان ضد جاسوسی فرانسه دعوت می رود.

آژانس خبری فرانس پرس در گزارشی که به بهانه بسته شدن پرونده فعالیت های فرقه تروریستی مجاهدین در دادگاه فرانسه منتشر شد با تعدادی از عناصر این گروه گفتگو و از نقش جاسوسی آن علیه ایران پرده برداشت.

افشین علوی سخنگوی فرقه جاسوس تروریست مجاهدین در فرانسه با افشای بخشی از این روابط به خبرنگار فرانس پرس گفت: از سال ۱۹۸۱ مناسبات خوبی را با دولت فرانسه برقرار کردیم. دستگاه ضد جاسوسی هر ۱۵ روز یک بار، جلساتی را در مقر این نهاد با ما برگزار می کرد تا درباره آنچه که در ایران رخ می دهد به آنها گزارش بدهیم.

افشاگری جدید نشان می دهد فرانسه از زمان ورود مجاهدین به این کشور (اوایل دهه 60) تاکنون همواره به دنبال جاسوسی این گروه علیه ایران بوده است.


فرقه خیانت پیشه ی رجوی برای ادامه حیات کثیف خود حاضر شد فعالیت هسته ای  ایران را افشاء کند تا شاید بتواند با خوش رقصی برای اربابان اروپایی خود به حیات ذلت بارش ادامه دهد.

 
شورای جاسوس تروریست رجوی با انتشار اطلاعیه ای مدعی شد جدیدترین پروژه هسته ای ایران در دماوند که از ۵۰ منبع اطلاعاتی گردآوری کرده، توسط آقای روحانی حمایت می شود.
 
جاسوسی باند تروریستی رجوی از پروژه هسته ای ایران، که سابقا در خدمت صدام حسین انجام می گرفت، امروز برای تغذیه سرویس های جاسوسی اروپا انجام می شود.

ناگفته نماند ؛ در چند مورد نیز اطلاعاتی که تحت عنوان افشاگری اعلام نموده بودند،پس از بازرسی توسط آژانس انرژی هسته ای ،دروغ اعلام گردید و مشخص شد،فرقه رجوی توسط نهادهای اطلاعاتی ایران بازی خورده اند.
 

مجاهدین عکسهایی ماهواره ای منتشر و ادعا کردند که متعلق به یک سایت هسته ای ایران است، ولی رویترز گزارش داد که  تصاویر منتشر شده با شواهدی که نشان از برنامه ریزی برای سایت هسته ای دارد تطبیق نمی کند.
 
مجاهدین خلق مدعی وجود «پایگاه اتمی مخفی» در نزدیکی دماوند شد.
 
سازمان مجاهدین خلق، ادعا کرد به مستنداتی مبنی بر وجود یک پایگاه هسته‌ای مخفی در نزدیکی شهر دماوند، ۷۰ کیلومتری تهران، دست یافته است.
 
به گزارش خبرگزاری‌های فرانسه و رویترز، این گروه می‌گوید که پایگاه یاد شده از سال ۲۰۰۶ وجود داشته اما در تونل‌هایی که داخل کوه حفر شده‌اند، پنهان مانده و به تازگی نیز چهار انبار خارجی آن تکمیل شده است.
 
حال مجاهدین خلق تلاش می‌کند تا اطلاعاتی را درباره برنامه هسته‌ای ایران منتشر کند، چنانکه اوایل دهه ۱۳۸۰ مستنداتی را در ارتباط با سایت هسته‌ای نطنز ارائه داد که مورد توجه کشورهای غربی واقع شد.
 
فرقه خیانت پیشه ی رجوی برای ادامه حیات کثیف خود حاضر شد فعالیت هسته ای  ایران را افشاء کند تا شاید بتواند با خوش رقصی برای اربابان اروپایی خود به حیات ذلت بارش ادامه دهد.
پرونده سیاه
19 بهمن 92
 
 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: اروپا فرقه رجوی، فرقه جاسوس، تروریست، مجاهدین، ابزار جاسوسی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی