نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سخنگوی فرقه تروریستی منافقین در اظهار نظری مضحک با جنگی توصیف کردن شرایط بین ایران و این گروه، اعضای سرپیچی کننده از این شرایط را تهدید به مجازات و اعدام کرد. وی همچنین اعضایی را که خواهان اعلام اسامی کشورهای احتمالی پذیرش کننده آنها هستند را به بهانه شرایط موجود!، متهم به ارتکاب جنایت جنگی کرد و مجازات اینگونه جنایت را برای همگان روشن دانست.

تروریست


سرکردگان فرقه رجوی اعضای خود را به "اعدام" تهدید کردند


سخنگوی گروهک منافقین با نگارش یادداشتی که بیشتر شبیه به یک بیانیه خطاب به عناصر تحت امر این گروهک بود، ضمن جنگی توصیف کردن شرایط بین ایران و گروهک فرسوده و متلاشی منافقین، سعی کرد با طفره رفتن از ابهامات مطرح شده درباره نقض شدید حقوق بشر در داخل این فرقه، هرگونه مطالبه گری در این باره را خیانت به گروه و مجازات آن را زندان و اعدام دانست.
 
این عضو گروهک تروریستی منافقین که با معرفی فالح الفیاض مشاور امنیت ملی عراق به عنوان مرد شماره دو این کشور بی سوادی سیاسی خود را از اوضاع سیاسی عراق نشان داد ضمن توجیه این موضوع که شرایط میان ایران و منافقین جنگی! و همه قوانین حاکم در داخل این گروهک و پایگاه لیبرتی نیز جنگی است، اطاعت بی چون و چرای همه اعضای گروهک تروریستی رجوی را بدون مطرح کردن هیچ انتقاد و پرسشی خواستار شد.
 
سخنگوی فرقه رجوی سپس برای توجیه کردن خاموشی های زودهنگام پایگاه لیبرتی، گریزی به جنگ تحمیلی دیکتاتور سابق عراق علیه ایران زد و در اظهار نظری جالب که حاکی از آگاه بودن به نوع نگاه مردم ایران به تجاوزات موشکی صدام میزبان منافقین، به میهن عزیزمان است، ضمن کشته نامیدن شهدای جنگ تحمیلی می گوید: "خوب یادمان هست که در ایران، همان مواقعی که جنگ ایران و عراق شروع شده بود کافی بود یک راننده حتی در اثر فراموشی، در تاریکی شب با چراغ روشن حرکت کند. لازم نبود مأموری تذکر دهد، خود مردم در خیابان او را مورد هجوم قرار می دادند که خاموش کن خاموش کن".

وی سپس مجازات اعضای ناراضی گروهک تروریستی منافقین به این موضوع را حداقل دو ماه زندان بر می شمارد.
 
این عضو گروهک منافقین با فرافکنی و نادیده گرفتن بیانیه ماه گذشته هیئت نمایندگی سازمان ملل در عراق (یونامی) که سرکردگان منافقین را دیکتاتور و مانع اصلی انتقال اعضای خود به کشور ثالث معرفی کرده بود، جمهوری اسلامی ایران را به مخالفت با اخراج اعضای این گروهک تروریستی از عراق متهم کرد.

وی همچنین اعضایی را که خواهان اعلام اسامی کشورهای احتمالی پذیرش کننده آنها هستند را به بهانه شرایط موجود!، متهم به ارتکاب جنایت جنگی کرد و مجازات اینگونه جنایت را برای همگان روشن دانست.
 
البته سخنگوی منافقین به رفتار سرکردگانش برای مخفی نگاه داشتن نام عناصر گروهک خود که تاکنون به آلبانی منتقل شده اند نیز اشاره کرد و مطالبه کنندگان را خائن توصیف کرد و آنگاه با دروغ پردازی که مغایر با تمامی گزارش های سازمان ملل علیه این گروهک است، اعضای اسکان یافته در آنجا را کاملا آزاد و مرتبط با خانواده هایشان دانست.

هابیلیان
........................
21 بهمن 92طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  لیبرت نیوز،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: سخنگوی فرقه تروریستی، اعضای فرقه، زندان، اعدام، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی