نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

چرا جبهه ضدایرانی، «داعش» را انکار می کند؟

چرا جبهه ضدایرانی، «داعش» را انکار می کند؟

اعضای داعش قلب انسانها را از سینه بیرون می کشند و آن را به دندان می کشند، به زنان تجاوز می کنند، کودکان را به دار می کشند، مردان را به جرم بلد نبودن فرائض اعدام می کنند، آنها را به دلیل حاضر نشدن در نماز اول وقت شلاق می زنند و ...


مجاهدین، العربیه، بقایای بعث، به فکر اعاده حیثیت از بندر بن سلطان؛
چرا جبهه ضدایرانی، «داعش» را انکار می کند؟


اخیراً موجی از جانب عربستان به حرکت درآمده است که داعش را انکار و یا آن را منتسب به ایران و سوریه می کند!

این ادعا به همان اندازه که عجیب است به همان اندازه شیادانه است و البته تا اندازه ای سست و بی مبنا است که هیچکس را نمی فریبد.

با اوج گرفتن شقاوتهای غیرقابل تصور داعش در سوریه، سرویس جاسوسی عربستان ابتدا کار را با برائت از داعش آغاز کرد و شبکه العربیه خط انتساب آن را به ایران و سوریه، از زبان قلم به دستان ضدایرانی مطرح ساخت و سپس باند بعثی - مجاهدین همین خط را دنبال کردند.

ایاد الدلیمی با نگارش مقاله ای تحت عنوان « از داعش تا ماعش» از میلیشاهای ایران در عراق و شام نام برد و تلاش نمود به طرز ظریفی این ادعا را جا بیندازد و گفت : « من شک ندارم که ایران و برخی طرف‌های عربی، منطقه‌ای و بین‌المللی در داعش نفوذ کرده‌اند تا هر وقت لازم باشد بتوانند در جهت منافع خود، فتیله‌ی آن را بکشند؛ امری که بسیاری از افراد مخلص سازمان، متوجه آن نیستند.»

شیخ رافع مشحن شیخ کل عشیره الجمیلات عراق به تلویزیون التغییر گفت: «داعش یک گروه سازمان یافته در ایران است که برای رفتن به سوریه درست شده و شاخه دیگرش از طریق مالکی وارد مناطق ما می شود.»

گروه تروریستی مجاهدین با همین بیان و بارها و به ویژه در رابطه با حوادث الانبار این ادعا را تکرار کرده است « داعش شبه نظامیان وابسته به رژیمهای ایران و سوریه هستند.»

در پیش برد همین ترفند طارق الهاشمی، تروریست فراری از عراق نیز می گوید:
«نمونه بازی رژیم سوریه هر چند با تأخیرولی فاش شد که با نام سازمان تروریستی داعش ترس ایجاد می‌کند و باید به یاد آورد که رژیم مالکی فتوکپی و یا آن روی سکه رژیم بشار اسد است.»

عبدالرحمن الراشد، اما از آنجا که همچنان این ادعا را ناچسب یافته می نویسد: «من می دانم که برخی ها به نظریه نقش داشتن رژیم ایران در این مساله با شک و تردید می نگرند، اما دلایل و مدرک بسیاری وجود دارد که دست داشتن این رژیم از طریق گروه های لبنانی، سوری و فلسطینی را ثابت می کند.»

اما این که چرا دو سال و نیم پس از وحشی گریهای این جریان در سوریه که حامیان و طرفداران داعش، تلاش نمودند آن را به نام مردم سوریه تمام کنند و یا اکنون که اوضاع در استان الانبار به نفع دولت عراق تمام شده است، به یکباره یاد آن افتاده اند که از این جریان اعلام برائت و یا با شیادی آن را منتسب به ایران کنند، دلائلی دارد که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

مهمترین علت این تغییر رویکرد، فشار کشورهای غربی بر رژیم سعودی به دلیل حمایت از داعش است که تهدیدی جدی برای امنیت کشورهای اروپایی و ترکیه به حساب می آید؛ در همین باره العربیه گزارش می دهد که بر اساس اطلاعاتی که در اختیارش قرار گرفته، اتحادیه اروپا با مشارکت ۸ کشور عربی و ترکیه در بروکسل، جلسه‌ای درباره معضل نیروهای مسلح خارجی در سوریه تشکل خواهد داد. اتحادیه اروپا بدین منظور نمایندگانی از الجزایر، مصر، اردن، لبنان، لیبی، مغرب، تونس، عراق و ترکیه را دعوت کرده است. این در حالی است که نگرانی‌ها از خطر این نیروهای مسلح رو به افزایش است به ویژه پس از بروز اختلاف‌ها میان آن‌ها و به صورت مشخص‌تر، اختلاف میان گروه النصره و داعش.

ازسوی دیگر افکار عمومی جهان، چنان به جنایات و رفتار وحشیانه داعش و النصره واکنش نشان داد که هیچ وجاهتی برای حمایت از این گروه باقی نمی گذارد. اعضای داعش قلب انسانها را از سینه بیرون می کشند و آن را به دندان می کشند، به زنان تجاوز می کنند، کودکان را به دار می کشند، مردان را به جرم بلد نبودن فرائض اعدام می کنند، آنها را به دلیل حاضر نشدن در نماز اول وقت شلاق می زنند و ... لذا عربستان مجبور شده است غول خطرناکی را که خود به وجود آورده است،‌از خود براند.

در عراق نیز برای سالها و تا زمانی که پای این جریان به استان الانبار باز نشده بود، مردم - ولو معترض- در صلح و ارتباط با دولت عراق به سر می بردند، اما بعد از آنکه این جریان، به تشنج آفرینی پرداخت - هرچند با استقبال باند بعثی - مجاهدین مواجه شد- اما از آنجا که شرایط ناامنی برای مردم به وجود آورد و عشایر نیز به مقابله با آن پرداختند و دولت عراق نیز با حضور خود نشان داد که در مقابل آن خواهد ایستاد و تا هم اکنون نیز به موفقیتهای خوبی دست یافته است، زمزمه برائت از داعش و نسبت دادن آن به ایران و سوریه بلند شد.
بدین ترتیب یکی از بزرگترین پروژه های ضد ایرانی و ضد اسلامی وهابیت و سازمان جاسوسی عربستان با شکست مفتضحانه مواجه شده است، تا آنجا که تمام دم و دنبالچه های بندر بن سلطان در سرتاسر منطقه به خط شده اند تا از وی اعاده حیثیت کرده و دریافتی های بعدیشان را تضمین کنند.

ایران دیدبان
 ......................
1392/11/21طبقه بندی: آرشیو 92 ،  حامیان فرقه رجوی،  عراق ستیزی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: داعش، عراق، منافقین، عربستان، مجاهدین، العربیه، بندر بن سلطان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی