نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک انجمن صلح دوست فرانسوی که برگزاری این تظاهرات را بر عهده داشته، ضمن ارسال اخبار این رویداد ، اعلام نمود مردم و نیروهای انتظامی در محل جمع شده و خواستار توضیح در باره گروه رجوی بودند.

 تظاهرات ده ها فرانسوی علیه فرقه تروریستی رجوی در اورسوراواز

تظاهرات ده ها فرانسوی علیه فرقه تروریستی رجوی در اورسوراواز


آریا ایران

همانگونه که پیش از این به اطلاع رسید، ده ها تن از شهروندان فرانسوی نسبت به حضور فرقه تروریستی رجوی در اورسوراواز، به تظاهرات اعتراضی پرداختند.

در تظاهرات روز ۲۶ ژانویه ۲۰۱۴ ، گروه های اجتماعی و دانشجویی، با به همراه داشتن پلاکارد،طومار پارچه ای بزرگ و تصاویری از جنایات این گروه در ایران و عراق به افشاگری پرداختند.آنها ضمن تجمع در مقابل شهرداری شهر اورسوراواز و اجرای تظاهرات آرام در خیابان اصلی شهر، و ضمن افشای اعمال خشونت بار این گروه در ایران،؛عراق و فرانسه ، از مقامات قانونی خواستار اعمال محدودیت بر فعالیت های تروریستی این گروه شدند.

یک انجمن صلح دوست فرانسوی که برگزاری این تظاهرات را بر عهده داشته، ضمن ارسال اخبار این رویداد ، اعلام نمود مردم و نیروهای انتظامی در محل جمع شده و خواستار توضیح در باره گروه رجوی بودند.

این منبع مطلع افزوده است، با فاصله کمی ، «ژان پیر بکه» شهردار اورسوراواز که علنا از مریم رجوی و حضور فرقه تروریستی اش در فرانسه حمایت می نماید، وارد محل تظاهرات شده و با معترضین به گفتگو پرداخت.
این منبع مطلع افزود، جناب شهردار که تحمل حضور مخالفان فرانسوی در شهر تحت مسئولیت اش را نداشت، ضمن فحاشی به تظاهر کنندگان، خواستار دخالت نیروهای انتظامی و اخراج معترضین از شهر می شود.
اما تظاهر کنندگان فرانسوی ضمن اعتراض به نحوه برخورد شهردار، با پخش اطلاعیه های روشنگرانه بین مردم، نسبت به حضور و فعالیت های فرقه رجوی در منطقه مورد نظر هشدار داده و مردم را نسبت به خطرات حضور این گروه در فرانسه هشیار نمودند.

جناب شهردار که در کنار رقبای انتخابات محلی خود حضور داشت، وقتی مقاومت دانشجویان و تظاهر کنندگان فرانسوی را دید خواستار توضیح و گفتگو شد.حرف های معترضین را شنید و پس از دریافت بیانیه تظاهر کنندگان، محل تظاهرات را با عصبانیت ترک نمود.
اما رقبای انتخاباتی او که در محل حضور یافته بودند از تظاهر کنندگان استقبال نموده و به بحث و گفتگو با آنها پرداختند.
در انتهای این گردهم آیی، یکی از محافظان شخصی مریم رجوی که در محل حاضر شده بود، ضمن فحاشی تلاش می نماید به یکی از تظاهر کنندگان حمله نماید که با مداخله پلیس مواجه گردیده و ملزم به ترک اجباری محل تظاهرات می شود.

لازم به ذکر است که این فرد از اعضای قدیمی و جزو کادر حفاظت مسعود رجوی در عراق و مریم رجوی در فرانسه بوده است که در ۱۹ ژوئن ۲۰۰۳ توسط پلیس فرانسه دستگیر و زندانی شده بود.
جوانان معترض فرانسوی پس از ٣٠ دقیقه تظاهرات و افشاگری محل اعتراض را ترک نمودند.
شهر کوچک اورسوراواز در ۴٠ کیلومتری شمال پاریس قرار داشته و مقر اصلی سرکردگان فرقه رجوی در آنجا می باشد.
گفته می شود یک پایگاه بزرگ بنام «مریم» که در قسمت شمال غربی این شهر واقع گردیده،همانند پادگان اشرف در عراق، محل زندگی اجباری صدها عضو سازمان تروریستی مجاهدین خلق است.دیوار های این پایگاه با سیم خاردار و پست های دیدبانی حفاظت شده و اعضای حاضر در آنجا امکان ارتباط با مردم،خانواده و حتی اجازه خروج انفرادی از مکان مورد نظر را ندارند.
پایگاه مریم رجوی در اورسوراواز فرانسه، مهمترین و بزرگترین پایگاه فرقه رجوی در قلب اروپا می باشد.
...................
نوید رهایی / 24 بهمن 1392
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  فرانسه ، مجاهدین،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: شهروندان فرانسوی، تظاهرات ده ها فرانسوی، اورسوراواز، فرقه تروریستی رجوی، نوید رهایی، ژان پیر بکه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی