نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1392
به اطلاع کلیه دوستان میرسانم که چندی پیش منزل مسکونی من در کشور هلند، مورد دستبرد قرار گرفت. قصد سارقین، سرقت مدارک بوده و برای عادی سازی هر وسیله ی ذیقیمتی که در دسترس بوده را با خود برده اند. هر وسیله ای که می شد به اطلاعاتی دست یافت، از قبیل لپ تاب، تابلت، گوشی های موبایل، آلبوم عکس ها، اسناد و مدارک ایرانی و هلندی و ...

اطلا ع رسانی آقای حسن عزیزی از هلند

اطلا ع رسانی آقای حسن عزیزی از هلند

 
به اطلاع کلیه دوستان میرسانم که چندی پیش منزل مسکونی من در کشور هلند، مورد دستبرد قرار گرفت. این سرقت بطور حرفه ای انجام شده و نکته مشکوکی که من را ودار به اطلاع رسانی کرد. نحوه این سرقت بود که عادی به نظر نمی رسد.

قصد سارقین، سرقت مدارک بوده و برای عادی سازی هر وسیله ی ذیقیمتی که در دسترس بوده را با خود برده اند. هر وسیله ای که می شد به اطلاعاتی دست یافت، از قبیل لپ تاب، تابلت، گوشی های موبایل، آلبوم عکس ها، اسناد و مدارک ایرانی و هلندی و ... من این احتمال را میدهم، این سرقت کار عمال رجوی باشد. چونکه سارق معمولی با مدارک آن هم مدارک ایرانی و آلبوم عکس ها، کاری ندارد و مسئله ای از او حل نمی کند.

سارقین در کارشان حرفه ای بوده و از خودشان کوچکترین ردی باقی نگذاشته و انگار با کلید وارد منزل شده اند. وهمین مسئله صاحب خانه را که من باشم، بیشتر با مشکل مواجه می کند وهیچ چیز از طرف بیمه به من تعلق نمی گیرد.

ـ تجارب بدست آمده:


1ـ حتما منزل خود را بیمه دزدی کنید.

2ـ قبل از ترک محل، از قفل بودن درب ورودی با کلید، اطمینان حاصل کنید چونکه براحتی سارقین از محل جا پستی که روی درهای وردی گذاشته شده براحتی قادرند درب را  باز کنند.

3ـ کلید های محل کار و یا سکونت خود را در دسترس افرادی که با شما به نوعی رفت و آمد دارند، قرار ندهید.

4 ـ چک سلامتی افرادی که با آن ها ارتباط نزدیک دارید را از قبل بررسی کنید.

5 ـ به افرادی که نمی شناسید و به همراه خانواده ها و یا افراد آشنای شما به محل سکونت شما می آیند، سخت مشکوک باشید که همین افراد ممکن است یکی از عوامل فرقه باشند.

حسن عزیزی دهم فوریه سال 2014
...........................
نوید رهایی / 24 بهمن 1392

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  خیانت ،  نجات یافتگان،  کریم غلامی - حسن عزیزی، 
برچسب ها: حسن عزیزی، هلند، دزدی، فرقه رجوی، لپ تاب، تابلت، گوشی های موبایل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی