نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

احمد،‌ امین آیا حق من هست كه با این همه عذاب زندگی كنم . شما كه خود بهتر می دانید من چه سختیهایی درزندگی كشیده ام و شما با رفتنتان غم و غصه ها یم را صد چندان كردید دلم به این خوش بود كه پسرانم بزرگ می شوند وعصای دستم وتمام سختیهایی را كه كشیده ام با دیدن قد رعنایشان و هم اینكه دور وبرم هستند كم می شود. اما روزگار این را از من گرفت.

درد دل خون چكان خانم هاجر امدادی به فرزاندان دربندش

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به فرزندان عزیزتر از جانم احمد و امین عزیزم

چندین سال است كه از فراغ دوریتان چشمانی پر از اشك و دلی پر از خون دارم. آیا می دانید كه چندمین بار است به دیدنتان آمده ام با هزار امید و آرزو تا بلكه بتوانم از نزدیك صورتتان را با دستانم احساس كنم. هربار با ساكهای پراز سوغاتی كه برادران و خواهرت و همچنین من و پدرت برایتان آوردیم اما از خدا بی خبران نگذاشتند شما را ببینیم. برادرزاده هایت و خواهرزاده ات برایتان عكس و نقاشی و خوردنیهای كودكانه فرستاده بودند اما به آنها هم رحم نكردند.

احمد،‌ امین آیا حق من هست كه با این همه عذاب زندگی كنم . شما كه خود بهترمی دانید من چه سختیهایی درزندگی كشیده ام وشما با رفتنتان غم و غصه ها یم را صد چندان كردید دلم به این خوش بود كه پسرانم بزرگ می شوند وعصای دستم وتمام سختیهایی را كه كشیده ام با دیدن قد رعنایشان وهم اینكه دوروبرم هستند كم میشود . اما روزگاراین را ازمن گرفت.

چندی پیش من وپدرت سفری كه به اشرف داشتیم (آخرین سفر) بازهم مثل دفعات قبل اجازه ملاقات به ما ندادند ومی گفتند فرزندانتان دراینجا نیستند وبه ما وصله مزدور را چسباندند . آیا ما مزدوریم !؟

من مادری كه آرزوی دیدن فرزندانم را دارم مزدورم . شما پیش خود چه فكرمیكنید.

احمد، عزیزدلم چه آرزوهایی كه برایت دارم . آرزوی دامادیت . آرزوی دیدن فرزندان و زنت را.

امین عزیزم ، دوستانت همیشه از تو می پرسند. همیشه به امید این هستم كه شبی بازكنارم بخوابی وتا صبح صدای نفسهایت را بشنوم وبه چهره زیبایت نگاه كنم.

شما كه بی وفا نبودید . دلتان برای من تنگ نشده . مگرمن چه گناهی كرده ام كه باید دوریتان را تحمل كنم . آیا روزگارآنقدربه من وقت میدهد كه یكباردیگر روی ماهتان را ببینم.

موهای سرم سفید وصورتم پرازچروك شده . چند ماهی بود كه ازدوریتان دررختخواب بستری بودم دوری ازشما كمرمرا خم كرده وتاب وتوان را ازمن گرفته حكم آدمهای آهنی را دارم كه با كوك كردن راه میروند.

من فرزندانی با احساس وعاطفه بزرگ كرده بودم پس آنها چه شدند.

امید آن دارم كه روزی نزدیك، خیلی خیلی نزدیك روی ماهتان را ببینم ودرآغوش بگیرمتان . آرزوی مرا برآورده كنید تا خدا آرزوهایتان را برآورد .
دعای خیرمن همیشه بدرقه راهتان است .

خدا نگهدارتان فرزندان عزیزم

خانم هاجر امدادی : درد دل خون چكان به فرزاندان دربندش

.................
انجمن نجات
26 بهمن 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: هاجر امدادی، احمد، ‌ امین، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی