نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 بهمن 1392
فرقه رجوی درجمع محدودی از اعضاء، هواداران و حقوق بگیران از رده خارج شده ی امریکایی و اروپایی خود درفرانسه، تمامی اعضای سابق و منتقدین خودرا بعنوان دشمن علامت گزاری کرده و برای آنها خط ونشان کشیده است!تهدید منتقدین از جانب رجوی که تاکنون تعداد قابل توجهی از اعضای خود را مورد شکنجه،ضرب وشتم قرارداده است، حتی زندانی نموده و گروهی را نیز به قتل رسانده است حرف تازه ای نیست.

چرا رجوی افراد جداشده را تهدید می کند؟


چرا رجوی افراد جداشده را تهدید می کند؟

فرقه رجوی درجمع محدودی از اعضاء، هواداران و حقوق بگیران از رده خارج شده ی امریکایی و اروپایی خود درفرانسه، تمامی اعضای سابق و منتقدین خودرا بعنوان دشمن علامت گزاری کرده و برای آنها خط ونشان کشیده است!

 تهدید منتقدین از جانب رجوی که تاکنون تعداد قابل توجهی از اعضای خود را مورد شکنجه،ضرب وشتم قرارداده است، حتی زندانی نموده و گروهی را نیز به قتل رسانده است حرف تازه ای نیست.

 عواملی که سران این فرقه را به اوج جنون و درماندگی کشانده است؟

 ۱ - سقوط خونین اشرف


سرانجام پس از ۴ سال وقت کشی بی سرانجام درمقابل خواست دولت عراق سران این فرقه با خفت وخواری از شعارهای بی پایه واساس چون  "کوه بجنبد اشرف زجا نجنبد"، اشرف ظرف ایدئولوژیک، اشرف پایگاه استراتژیک، چواشرف نباشد تن من مباد، اشرف بایستد جهان خواهد ایستاد و اشرف خانه ماست !) دست برداشتند و با به کشته دادن بیش از صد تن از فدائیان فرقه آن قلعه مخوف را درتاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۳ تخلیه نمودند.

از دست دادن قلعه محصور اشرف ضربه گیج کننده ومهلکی برتشکیلات درحال تلاشی این فرقه محسوب گردید.

چند روز قبل از تخلیه کامل این قلعه مخوف شعار بازگشت به اشرف، بعنوان یک خواسته مهم ازجانب فرقه محسوب وتکرار می گردید. مریم رجوی در واکنش به تخلیه اشرف گفت : این اقدام جهت سوزاندن طرح بازگشت به اشرف بوده است.

 2 - فرار وریزش نیروها


بنابه گزارش منابع عراقی ازسال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ یکصد وپنجاه وسه نفراز اعضای فرقه رجوی از اسارتگاه تخلیه شده اشرف و کمپ آوارگان لیبرتی گریخته وخود رابه نیروهای عراقی وکمیساریا معرفی کرده اند. دراین راستا ایرج مصداقی _ کریم قصیم و محمد رضا روحانی نیز از این فرقه جدا گردیدند. فرار سه تن از اعضای شورای رهبری بنام های بتول سلطانی، مریم سنجابی و زهرا میرباقری ضربه سهمگین دیگری بر پیکر درحال تلاشی این فرقه گردید زیرا این افراد با فاش کردن رمز ورازهایی چون رقص رهایی و جراحی رحم وتخمدان بیش از صد نفر اززنان تحت ستم وسرکوب تشکیلاتی فصل های تازه ای از تبهکاری های درون این گروه را به آگاهی همگان رساندند. فرار بتول سلطانی  اولین زن گریخته شورای رهبری، چنان ضربه ویران کننده ای بر تشکیلات این فرقه بود که دستگاه تبلیغی فرقه تا سه سال بعد از اعلام وتائید این خبر ممانعت بعمل آورده وآنرا مخفی نگاه داشت.

۳- انتقال اعضای گریخته و جداشده به ایران و اروپا

 ازسال ۲۰۰۹ بدین سو علیرغم محافظت دائمی اعضا دراسارتگاه اشرف وکمپ آوارگان لیبرتی بیش از ۲۰۰ نفر موفق شدند از این دو پایگاه فرار نمایند که حدود ۱۵۰ نفر تحت نظر صلیب سرخ به ایران منتقل وبقیه عازم اروپا شده اند.

این افراد ضمن بازگویی خاطرات خود هریک برگ های تازه ای از جنایات این فرقه را منتشر کرده اند. واکنش رذیلانه رهبر فراری بخوبی اوج ونهایت درماندگی وناتوانی این شخص را به نمایش گذاشت وهمه فهمیدند که سالها درآن اسارتگاه چه برسر اسیران آمده این فرد تا چه حد در بن بست وناتوانی ودرماندگی قرارگرفته است. امروزه ده ها نفر از اعضای سابق این فرقه به روشنگری مشغولند که این خود یکی از دلائل مهم به مرز جنون رسیدن تشکیلات فرقه رجوی است.

 ۴- بست نشینی سه ساله خانواده قربانیان در مقابل کمپ اشرف

ازسال ۱۳۸۸ بدین سو تعدادی از اعضای خانواده اسیران فرقه درجلوی درب کمپ به تحصن نشسته وخواهان دیدار با اعضای خانواده ها خود گردیدند، سران فرقه که مخالف هرگونه ارتباط اسیران با خانواده ها هستند از این اقدام سخت به وحشت افتادند چراکه تدوام چنین اقدامی همانگونه که اتفاق افتاد باعث شل شدن پیچ ومهره های تشکیلات بسته فرقه وفرار اعضا می گردید. با تداوم وگسترش این بست نشینی رهبر فرقه که سخت کلافه ودرمانده شده بود شخصا به صحنه آمد وبه اعضای خود دستور داد به خانواده ها توهین نمایند وازاین جا بود که شعارهایی چون اینها نامادری وناپدری هستند، ننگ ما فامیل الدنگ ما ، مزدور بی لیاقت برگرد بروسفارت وغیرو دردستور کار قرارگرفت، برخورد با خانواده های مقاوم درادامه به حمله با تیروکمان و فلاخن ومضروب کردن خانواده ها کشید. درمقابل این دستور تشکیلاتی اما خانواده ها به مقاومت خود افزوند و با برپایی چادر وکانکس شهرک آزادی برپا کردند ، به مرود خانوداده های بیشتری به این کمپین پیوستند که بنابه گزارش خانم ثریا عبداللهی اعداد متحصنین به ۴۰۰ نفر هم رسید.

نتیجه این بست نشینی فرار حدود ۱۰۰ نفر از اسیران فرقه رجوی ودرنهایت فروپاشی اسارتگاه وهرچه بیشتر برملاشدن نقض ابتدایی ترین حقوق انسانی درکمپ مخوف اشرف گردید. بست نشینی سه ساله خانواده ها چنان ضربه ویرانگری بر تشکیلات فرقه رجوی بود که سران این فرقه با عصبیت وخشم از آن این اقدام بعنوان تجاوز صوتی نام برده اند.

ادامه دارد...
........................
1392/11/27
 
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: فرقه رجوی، تهدید منتقدین، تهدید جداشده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی