نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1392
مقر 49 که همگان در سازمان آنجا را برای فرماندهی عملیاتها و حفاظت فرماندهی میدانستند به مکانی برای ارضای هوای نفسانی رجوی جنایتکار و کثافتکاری های غیر اخلاقی او تبدیل شده بود! که البته آنچه تاکنون افشا شده است یک از هزار بوده است. بایستی منتظر روزی باشیم که تمام حقایق از این مکان اهریمنی رو شود!


مقر 49 اشرف

مقر 49 اشرف، مکانی برای فرماندهی یا ... !؟

در شرایطی که نیروهای فرقه رجوی از هر نظر تحت شدیدترین فشارهای روحی و جسمی بودند و درشرایطی که بدستور مهوش سپهری با نام مستعار نسرین بدنه سازمان بایستی به معنی واقعی کلمه صبح تا شام بیگاری بدهند تا مبادا تناقضی از جنس زندگی طلبی و دنیا خواهی به ذهنشان بزند. رجوی جنایتکار در کنار دریاچه مصنوعی و قصری که برای خود در زیر زمین ساخته بود مشغول خوش گذرانی و ارضای شهوات کثیف ضد انسانی خویش بوده است! آری مقر 49 که با محمل مقر فرماندهی سازمان ساخته شد به مکانی برای عیش و نوش رجوی تبدیل شده بود! موضوعی که حقیقتا باورش بشدت سخت والبته جانکاه است!

 رجوی جنایتکار در نشستهای مختلف که بصورت عمومی بود آنچنان جانماز آب میکشید و آنچنان ژست جوانمردی و رشادت ومبارز بودن بخود میگرفت که براستی ما جرات شک کردن حتی لحظه ای را بخود نمیدادیم و همواره تصور میکردیم که ایشان دست ارنستو چه گوارا را در آزادیخواهی و مبارزه بی امان برای رسیدن به آرمانهای حق طلبانه اش از پشت بسته است!  بیاد دارم که در نشستی حتی به یاسر عرفات رهبر انقلاب فلسطین هم گیر داده بود و میگفت:  که ایشان هم بعد از 50 سال مبارزه و ادعای اینکه من با انقلاب خود ازدواج کرده ام نتوانست در مقابل خواسته درونی اش که همان ازدواج و زندگی طلبی بود طاقت بیاورد و ازدواج کرد... و جالب و صد البته تاسف بار اینجاست که این حرفها را در شرایطی میزد که او برای خود حرم سرا براه انداخته بوده است! تف به تو آقای رجوی! دختران و زنانی که روز اول به امید مبارزه ضدامپریالیستی وارد سازمانی انقلابی شده بودند را به روز سیاه کشاندی! بیاد دارم که رجوی در نشستی قذافی دیکتاتور سابق لیبی را مسخره میکرد که او تمام محافظان نزدیکش را از دختران جوان و خوش بر و  رو انتخاب کرده است و این را بخاطر غرق بودن قذافی در دنیای جنسیت میدانست جالب اینجا بود که خود رجوی پس از مدتی تمامی محافظان نزدیکش از زنان و دختران جوان شدند! و جالبتر اینکه مسئولین این مسئله را اینگونه توجیه میکردند که زنان مجاهد خلق بدلیل ذوب شدن در ایدئولوژی سازمان به درجه ای رسیده اند که میتوانند مسئولیت خطیر حفاظت برادر مسعود را بعهده داشته باشند و ..... اما اکنون که پرده ها تا حدود زیادی کنار رفته است و حرفهای نگفته و بغض های فرو خورده شده ترکیده اند میفهمیم که دختران و زنان مجاهدخلق برای رسیدن به این مسئولیت بایستی که در (حوض رهایی برادر مسعود) حسابی امتحان شنا پس بدهند! داستان اغفال دختران و زنان در فرقه کثیف و متعفن رجوی از این قرار بوده است که تمامی زنان و دختران بایستی از دم تیغ رجوی جنایتکار بگذرند تا در امتحان وفاداری نمره قبولی بگیرند و محرم برادر مسعود شوند!

 آری مقر 49 که همگان در سازمان آنجا را برای فرماندهی عملیاتها و حفاظت فرماندهی میدانستند به مکانی برای ارضای هوای نفسانی رجوی جنایتکار و کثافتکاری های غیر اخلاقی او تبدیل شده بود! که البته آنچه تاکنون افشا شده است یک از هزار بوده است. بایستی منتظر روزی باشیم که تمام حقایق از این مکان اهریمنی رو شود!
 مراد

 منبع: انجمن نجات مرکز فارس

28 بهمن 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: مقر 49، اشرف، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی