نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 بهمن 1392
به دنبال اعتراضات مردمی مناطق بختیاری نشین- علیه سریال تلویزیونی «سرزمین کهن»، فرقه تروریستی منافقین فرصت را غنیمت شمرده و بر آن است تا از آب گل آلود ماهی بگیرد. لذا طی روزهای اخیر تبلیغات ماهواره ای و مجازی خود را با هدف فتنه انگیزی و آتش افروزی حول سریال «سرزمین کهن» به پیش میبرد.


فرقه خیانت پیشه رجوی در کمین سرزمین کهن

فرقه خیانت پیشه رجوی در کمین سرزمین کهن


به دنبال اعتراضات مردمی مناطق بختیاری نشین- علیه سریال تلویزیونی «سرزمین کهن»، فرقه تروریستی منافقین فرصت را غنیمت شمرده و بر آن است تا از آب گل آلود ماهی بگیرد. لذا طی روزهای اخیر تبلیغات ماهواره ای و مجازی خود را با هدف فتنه انگیزی و آتش افروزی حول سریال «سرزمین کهن» به پیش میبرد.

پخش سریال سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی که به گفتهٔ برخی، با توهین و تحریف تاریخ مردم بختیاری همراه بود، موجی از اعتراضات در شهرهای بختیاری نشین در پی داشت.

سرزمین کهن نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی می‌باشد که به بررسی وقایع تاریخ سیاسی-اجتماعی ایران از سال ۱۳۲۰ تا پیروزی انقلاب اسلامی در بستر زندگی پسری نوجوان می‌پردازد. که در قالب دو فصل برای پخش آماده شده است. در فصل اول سریال، کودکی رهی که شخصیت اصلی سرزمین کهن است به تصویر کشیده می‌شود که نقش او را علی شادمان (بازیگر کودک فیلم میم مثل مادر) بازی می‌کند. رهی بعد از بمباران دهکده محل سکونت‌شان توسط نیروهای متفقین از زیر آوار بیرون کشیده می‌شود. رهی پس از چند روز مراقبت توسط مادرش راهی تهران می‌شود. سال‌ها بعد او در یک خانواده توده‌ای بزرگ می‌شود، اما براثر به وقوع پیوستن ماجراهایی او به خانواده درباری سپرده می‌شود. در این خانواده است که او رفته رفته به هویت خود پی می‌برد.

اعتراضات مردم بختیاری در شهرهای مختلف الیگودرز،زرین شهر، اصفهان، ایذه، دزفول، مسجد سلیمان، اهواز و اعتراض جمع کثیری از نمایندگان بختیاری مجلس شورای اسلامی و روشنفکران قوم لر و بختیاری، اعتراض امام جمعه مسجدسلیمان و آیت الله حیدری امام جمعه اهواز، اعتراض محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به رئیس صدا و سیما.

اسماعیل جلیلی نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی، در پی پخش «سرزمین کهن»، اقدام صدا و سیما در تحریف تاریخ بختیاری را غیرحرفه‌ای، اختلاف افکنانه و دشمن شاد کن دانست و خواستار توقف این سریال تا زمان اصلاح آن شد. محمد تقی توکلی نماینده الیگودرز به تقبیح این سریال پرداخت. همچنین طبق اظهارات نماینده مردم دزفول پاپی زاده، پرونده سریال "سرزمین کهن" به شورای عالی امنیت ملی رفت. محسن رضایی در گفتگوی زنده شبکه دو در واکنش به پخش سریال به تمجید از سردار اسعد بختیاری و شیر علیمردان بختیاری (علیمردان خان (معاصر)) پرداخت.

در سریال سرزمین کهن بازیگران بسیار زیادی که اکثر آنان از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون می باشد حضور دارند:
شهاب حسینی، نیکی کریمی، محمد رضا فروتن ،حسن  پور شیرازی ،فرشته صدر عرفایی ،جعفر دهقان ، امیر آقایی ،شبنم قلی خانی، الهام حمیدی ،ثریا قاسمی ، علی شادمان ، پژمان بازغی ، هنگامه قاضیانی ،میتراحجار,پرویز پورحسینی ، فرهاد قائمیان ، حسین محجوب ، بیتا فرهی ، هومن سیدی ،مهرداد ضیایی،لیلا زارع ،آشا محرابی ،محسن طنابنده ،جواد عزتی،رسول نقوی ،شیوا بلوچی ،متین حیدر نیا،امین رحیمی ،درشن سینک ،بهرام کمیجانی ،فریبرز گرم رودی و ... از بازیگران این مجموعه می باشند.

کارگردانی سریال سرزمین  کهن را کمال تبریزی بر عهده دارد. همچنین نویسندگی کار بر عهده علیرضا طالب زاده و تهیه کنندگی مجموعه بر عهده محمد مسعود می باشد.

فرقه تروریستی، طی دو روزهای  اخیر بیشترین فعالیت را از خود در این زمینه بروز داده است به نحوی که مریم رجوی طی پیامی هموطنان را به شورش و آشوب فراخوان داده و یکبار دیگر خوی تروریستی و خشونت پرور خود را در معرض نمایش گذاشته است.

شگفت اینکه مریم رجوی در حالی پیام حمایت از چنین ملت بزرگی و در رأس آنها ایل بختیاری صادر می کند که خود و فرقه اش سالهای طولانی در کنار صدام حسین،  تمامی اطلاعات نظامی کشورمان که زمینه های کشتار هرچه بیشتر همین قوم دلاور را در جبهه ها و شهرهای مرزی فراهم می کرد، به استخبارات عراق می فروخت. درست در زمانی که بختیاریها و خوزستانیها، و کردستان و لرستان زیر آتش موشکهای عراقی قرار گرفته و یا در جبهه های جنگ مشغول جانفشانی برای حفظ تمامیت ارضی کشور و آرمانهای ملی و میهنی خود بودند، مسعود و مریم رجوی به همکاری با صدام حسین پرداخته و سوار بر تانکهای اهدایی صدام حسین، هموطنان خود را نشانه گرفته بودند، و امروز بی شرمانه خود را حامی ایل بختیاری و ملت ایران می خواند و برای آنان اشک تمساح می ریزد.

 هموطنان بختیاری، قشقایی و خوزستانی و دیگر نقاط ایران بایستی بشدت مراقب فعالیتها و توطئه و ترفندهای این فرقه خیانتکار و تروریستی باشند و هشیاری کامل داشته باشند و بدانند که در چنین مواقعی نه تنها کشورهای استعماری و ارتجاعی، بلکه چنین فرقه های خطرناک و مافیایی نیز به میدان آمده و تلاش می کنند تا به فضای ناامنی و آشوب دامن زده و در وحدت ملت بزرگ ایران خلل بوجود آورده و کشور را به جنگ و خونریزی بکشانند.

نوید رهایی
29 بهمن 92

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  پرونده،  خیانت ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: نوید رهایی، سریال سرزمین کهن، شهاب حسینی، نیکی کریمی، محمد رضا فروتن، حسن پور شیرازی، فرشته صدر عرفایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی