نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نمایشگاه دگردیسی در فرقه منافقین با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی در زاهدان برپا شد. در این نمایشگاه که صبح امروز در تالار علامه حلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برپا شد فعالیت‌های این گروه تروریستی برای دانشجویان و عموم شهروندان به نمایش درآمد و بازخوانی شد. 

نمایشگاه دگردیسی در فرقه تروریستی منافقین در زاهدان برگزار شد

زاهدان- خبرگزاری مهر:

در این نمایشگاه که صبح امروز در تالار علامه حلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برپا شد فعالیت‌های این گروه تروریستی برای دانشجویان و عموم شهروندان به نمایش درآمد و بازخوانی شد.
 
در این نمایشگاه که از صبح امروز به مدت سه روز در دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برپا شده است تاریخ فعالیت‌های فرقه منافقین و اعلام جنایتکارانه عوامل این گروه در قبل و بعد از انقلاب برای بازدید گنندگان تشریح می شود.
 
جلسه پرسش و پاسخ با حضور تعدادی از اعضای جدا شده گروه تروریستی منافقین و تشریح نوع فعالیت های این گروه از زبان آنها از ویژگی های نمایشگاه دگردیسی فرقه تروریستی منافقین در زاهدان است.
 
منافقین سازمان مسلحی است که در اواسط دهه ۱۳۴۰ تشکیل شد و در جریان همه پرسی نظام جمهوری اسلامی ایران در فروردین ۱۳۵۸ به طور ضمنی با پرسش جمهوری اسلامی، آری یا نه، اظهار مخالفت می‌کرد.

منافقین که ایجاد غائله و غوغا را تنها راه موجود برای مطرح کردن خود در اوایل انقلاب می‌دیدند، دست به ایجاد درگیری‌ها و آشوب هایی پراکنده و نامنظم در اقصی نقاط کشور و همچنین درگیری با اقشار مختلف مردم و نیروهای انقلاب مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زد.

این سازمان رفته رفته به رو در رویی مستقیم با نظام جمهوری اسلامی پرداخت و در تاریخ ۳۰ خرداد ۶۰ با صدور اطلاعیه‌ای، رسما وارد جنگ مسلحانه با نظام شد و برای براندازی حکومت اسلامی از طریق مسلحانه خیز برداشت و  بعد از این تاریخ بود که موج ترورهای گسترده سازمان در نقاط مختلف کشور، اقشار گوناگون مردم و نیز مسئولان نظام را آماج قرار داد.
28/11/92

 طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  سیستان و بلوچستان،  افشاگری، 
برچسب ها: نمایشگاه دگردیسی در فرقه تروریستی منافقین، زاهدان، دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی