نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

المطلبی با انتقاد شدید از سیاستمداران عراقی که از گروهک منافقین حمایت می‌کنند افزود: این سیاستمداران ذره‌ای شرف ندارند. آنان با دریافت پول از این گروه، آن اموال را علیه ملت عراق به کار می‌گیرند، متأسفانه این اشخاص نه تنها مدافع منافقین هستند بلکه به نیابت از آن‌ها عمل می‌کنند ...

مشاور نخست‌وزیر عراق: سیاستمداران حامی منافقین، شرافت ندارند

مشاور نخست‌وزیر عراق: سیاستمداران حامی منافقین، شرافت ندارند

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سعد المطلبی با انتقاد از کشورهای حامی منافقین گفت: علت تأخیر خروج این گروه از عراق، پایبند نبودن کشورهایی است که پیش از این برای پذیرش آنان اعلام آمادگی کرده بودند.

المطلبی با حمله به سیاستمدارانی که از منافقین دفاع می‌کنند افزود: برخی سیاسیون که پول‌هایی را از گروهک تروریستی خلق (منافقین) دریافت کرده‌اند نه تنها از آن گروه دفاع می‌کنند بلکه به نیابت از منافقین عمل می‌کنند.

این تحلیلگر سیاسی عضو ائتلاف دولت قانون ضمن اشاره مجدد به علل نپذیرفتن منافقین توسط کشورهای دیگر خاطرنشان کرد: این مساله می‌تواند به دلیل فشارهای بین‌المللی یا تردید آن کشورها باشد و متأسفانه تعهدات گذشته ما که توانستیم به آن‌ها عمل کنیم به دلیل پا پس کشیدن این کشورها متوقف شده است.

مشاور نخست‌وزیر عراق و عضو شورای استان بغداد در گفت‌وگو با سایت هابیلیان بر ضرورت کمک سازمان ملل در حل این موضوع تأکید کرد و گفت: سازمان ملل متحد به عراق تعهد داده است تا در اخراج این گروه از کشور به بغداد کمک کند.

المطلبی با انتقاد شدید از سیاستمداران عراقی که از گروهک منافقین حمایت می‌کنند افزود: این سیاستمداران ذره‌ای شرف ندارند. آنان با دریافت پول از این گروه، آن اموال را علیه ملت عراق به کار می‌گیرند، متأسفانه این اشخاص نه تنها مدافع منافقین هستند بلکه به نیابت از آن‌ها عمل می‌کنند.

نامزد انتخابات پارلمانی عراق هم‌چنین با غیرقانونی دانستن هرگونه حضور منافقین در این کشور گفت: قوانین پناهندگی در عراق مشمول این گروه نمی‌شود و بغداد این حق را دارد که این گروه را به هرجای دیگر دنیا اخراج کند اما به علت مسائل انسان دوستانه موافقت کرد تا با همکاری سازمان ملل این گروه را از کشور خارج کند.

..............................

ایسنا

30 بهمن 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اخبار ایران و جهان،  نگاه،  حامیان اجاره ای رجوی،  پارلمان عراق، 
برچسب ها: سعد المطلبی، دولت عراق، حامیان منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی