نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1392
این پیام توسط یکی از دوستان که هم اکنون در کمپ لیبرتی درچنگال سران فرقه رجوی اسیر می باشد از داخل کمپ لیبرتی فرستاده شده و خواهان کمک از خانواده ها و دوستان جدا شده می باشد.

پیام از داخل کمپ لیبرتی: به داد ما برسید!

هوار د دس رجوی

انجمن نجات

پیام از داخل کمپ لیبرتی: به داد ما برسید!

این پیام توسط یکی ازدوستان که هم اکنون در کمپ لیبرتی درچنگال سران فرقه رجوی اسیر می باشد از داخل کمپ لیبرتی فرستاده شده و خواهان کمک از خانواده ها و دوستان جدا شده می باشد .

سران فرقه برای ماندن ما در عراق دست به هر کاری می زنند یک روز وعده سرنگونی دولت مالکی را می دهند و چرخیدن اوضاع به نفع مخالفان دولت مالکی و بهبود وضعیت اعضاء فرقه در آینده نزدیک به امید روی کار امدن مخالفان دولت فعلی عراق !

دوستمان گفته : سران فرقه هیچ وقت روز و ساعت ورود مسئولین یونامی به کمپ لیبرتی را اعلام نمی کنند چون می ترسند نفرات خودشان را به مسئولین یونامی معرفی و از فرقه رجوی جدا شوند و موقع حضور مسئولین یونامی به همه دستور می دهند هیچ کس از بنگال بیرون نیاید !

همچنین در این پیام این دوستمان از یک توافق نا نوشته بین سران فرقه رجوی و ارگانهای بین المللی ( یونامی ) و کمیساریای عالی پناهندگی خبر داده و گفته یکی از مسئولین فرقه رجوی خیلی ابراز خوشحالی می کرد از اینکه خانواده ها دیگر نمی توانند مثل قبل در کناراردوگاه بد نام اشرف بودند به درب کمپ و اطراف لیبرتی بیایند !

دوستمان در این پیام گفته : سران فرقه رجوی به یونامی وکمیساریای عالی پناهندگی شرط گذاشته اند به شرطی با یونامی وکمیساریای عالی پناهندگی همکاری می کنند که انها به دولت عراق فشار وارد کنند تا به خانواده ها اجازه حضور در کنار کمپ لیبرتی برای ملاقات با اعضاء اسیر به خانواده ها داده نشود در غیر اینصورت همه همکاری با این سازمانهای بین المللی را قطع خواهند کرد !

این پیام دوستمان نشان می دهد که اعضاء اسیر در چنگال سران فرقه جنایتکار رجوی در زیر بد ترین فشار و شرایط هستند و چشم انتظار کمک خانواده های خود و دوستانشان .

همچنین این پیام دوستمان نشان دهنده ترس رجوی رذل زنباره از خانواده ها و ارتباط اعضاء اسیر حتا با خانواده های خودشان می باشد .

حال با افشاء شدن این شانتاژ و گرو کشی رجوی با ارگانهای بین المللی تنها راه باقی مانده مراجعه و نوشتن نامه و درخواست ملاقات حضوری خانواده ها با عزیزان خود از طریق همان ارگانهای بین المللی می باشد که رجوی و سران فرقه رجوی با شانتاز و تهدید مانع ملاقات و ارتباط اعضاء با خانواده ها و دنیای بیرون هستند ومسئولین این ارگانهای بین المللی در هر مقامی که می خواهد باشند نباید تسلیم شانتاژ وتهدیدات رجوی شوند بلکه بر عکس به جای تسلیم شدن در مقابل تهدیدات سران فرقه رجوی باید از سران فرقه بخواهند اجازه بدهند اعضاء اسیر با خانواده هایشان ملاقات کنند واعضاء بتوانند به راحتی با مسئولین یونامی و ارگانهای بین المللی ذی صلاح ارتباط بر قرار کنند و ادامه مسیر زندگی خودشان را تصمیم بگیرند .

البته من شخصا با توجه به حضور ۲۰ ساله ام بطور شبانه روزی در تشکیلات فرقه گرایانه رجوی وبا شناخت ازماهیت کثیف و پلید رجوی رذل زنباره ودیگر سران فرقه رجوی دارم باز تاکید می کنم تنها راه نجات اعضایی که هم اکنون در اسارت سران فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی در کمپ لیبرتی اسیر هستند جدا کردن سران جنایتکار فرقه رجوی از اعضاء نگون بخت و مهیا کردن ملاقات خانواده ها با عزیزانشان تنها راه نجات اعضاء اسیر می باشد و تا زمانی که سران فرقه جنایتکار رجوی در مورد سرنوشت اعضاء اسیر تصمیم می گیرند به جز مرگ و خون وخونریزی ؛ اسارت ؛ درد و رنج چیزی دیگری آید اعضاء نگون بخت نخواهد شد .
منبع خبر:  محمد رزاقی     
ارسال شده در : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲
...........................................................
نوید رهاییطبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  لیبرت نیوز،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: كمپ لیبرتی، پیام اسرا، یونامی، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی