نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1392
 آقای خیرالله ثابت رستمی پدر اسیر که از غم دوری پسرش کمر خم کرده است گفت : بیش از 30 سال موفق به ارتباط و یا دیدار با پسرم نشدم و منتظر روزی هستم که نامه ای و عکسی و یا خبر رهایی اش را بشنوم...


خیرالله ثابت رستمی

رجوی خانواده را کانون فساد می داند ...

مسعود رجوی را مسعود لجنی خطاب می کردند

وقتی به در خانه رسیدیم پدر پیر روی چهار پایه کوچکی در بیرون درب نشسته بود و منتظر ما بود.  با اشتیاق با همه روبوسی کرد و بلافاصله ما را به منزل قدیمی اش دعوت کرد.  پسرش حسین آقا می گفت از صبح که خبر ملاقات شما را به آنان دادم پدرم بیرون درب منتظر و مادرم نیز آرام و قرار نداشت.

 محمد مهدی ثابت رستمی

 مادر محمد مهدی اسیر فرقه رجوی نیز با استقبال گرم پس از پذیرایی در کنار یکی از جداشدگان آقای محمد رضا گلی اسکاردی که در سال های اخیر از اسارت رجوی رها شده است نشست و شروع به درد و دل و پرس و جو از پسر اسیرش  کرد.

 او که با گوشه روسری اشک چشمانش را پاک می کرد گفت : خدا رجوی را لعنت کند که اجازه هیچ ملاقات و ارتباطی را به ما نمی دهد من وقتی شما را می بینم انگار با پسرم محمد مهدی ملاقات می کنم .
 او با نشان دادن نامه های پسرش که از اردوگاه اسرای جنگی از طریق صلیب سرخ ارسال شده بود گفت : در زمان صدام معدوم حداقل نامه ای بدستمان می رسید ولی بعد از اسارت در فرقه دیگر نامه و خبری از او بدست مان نمی رسد و دوستان آزاد شده وی می گویند آنها اجازه ندارند نه اینکه نخواهند نامه بنویسند و یا تلفن نزنند .

 آقای خیرالله ثابت رستمی پدر اسیر که از غم دوری پسرش کمر خم کرده است گفت : بیش از 30 سال موفق به ارتباط و یا دیدار با پسرم نشدم و منتظر روزی هستم که نامه ای و عکسی و یا خبر رهایی اش را بشنوم او می گفت عکس محمد مهدی را در اتاق در بالای سرم زدم تا همیشه در نظر و خاطرم باشد.


خیرالله ثابت رستمی

 وقتی از این ایشان سئوال شد که سال ها پسرتان اسیر فرقه می باشد و شما نیز کماکان با انجمن نجات در ارتباط هستید و از طریق ماهنامه انجمن نیز پی گیر موضوع هستید ، چقدر رجوی را می شناسید ؟ گفت من این آقا را از سال 58- 59 می شناسم آن موقع که مردم تهران علیه او شعار می دادند و او را مسعود لجنی خطاب می کردند .

 خانم زینب ثابت رستمی خواهر اسیر در این ملاقات گفت : خانواده ما در چند سال گذشته تلاش زیادی برای گرفتن اجازه ملاقات با برادرم از فرماندهان فرقه در جلوی اشرف کرد ولی متاسفانه با اهانت و توهین مواجه شدیم و حتی با سنگ به ما حمله می کردند .

 آنها همه خانواده حتی پدران و مادران پیر را سنگ می زدند و آنها را مامور وزارت اطلاعات ایران می خواندند .
 آقای حسین ثابت رستمی برادر اسیر در رابطه با بی ارزش بودن خانواده در نزد رجوی گفت:

 رجوی خانواده را کانون فساد می داند اگر خانواده در مناسبات او کانون فساد است ، پس چرا یک شبه ده ها زن را با آن وضع فجیع به عقد خود در می آورد ؟

انجمن نجات
..........................
نوید رهایی / 2 اسفند 1392

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  استان ها،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: خیرالله ثابت رستمی، محمد مهدی ثابت رستمی، خانواده در فرقه رجوی، نوید رهایی، مسعود لجنی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی