نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 6 اسفند 1392
در داخل خانه تیم هم بر طبق اعترافات خودشان، روابط نامشروع و غیر اخلاقی با سایر اعضای تیم داشتند. هر چند گاهی با عناوینی مانند ازدواج تاکتیکی این مفاسد را توجیه کرده، بر آن سرپوش می گذاشتند، بسیار روشن بود که ازدواج بر طبق تمام ادیان و مذاهب، با شرایطی، تنها بین یک مرد و یک زن قابل تحقق است، نه یک زن و چند مرد. علاوه بر این ما شاهد بودیم که اینها به صیغه عقد محرمیت و مانند آن اصلاً ملتزم و پایبند نبودند.

فساد در خانه های تیمی فرقه تروریستی رجوی

 در فرقه رجوی فساد اخلاقی، بی بندباری جنسی فقط خاص دستگاه رهبری و سرسپردگان فرماندهی نیست، بلکه از گذشته تا حال به تقلید از رجوی از خانه تیمی تا پایگاه و پادگان رایج بوده و ادامه دارد.

گرچه عموم صاحب نظران بر تمایلات قوی مذهبی در بنیانگذاران سازمان مجاهدین خلق تأکید دارند ولی وجود تفکرات التقاطی را نیز در آنان نمی توان رد کرد. پس از دستگیری و یا اعدام قسمت عمده ای از کادرهای اولیه سازمان و به موازات دور شدن سازمان از روحانیت و پر رنگ شدن التقاط، انحرافات مختلف نیز در بین آنان روبه رشد گذاشت.

آقای محمد حسن خاکساران که جزو مبارزین برجسته پیش از انقلاب بوده و با برخی اعضای رده بالای سازمان هم آشنایی داشته در همین رابطه گفته است:
«وقتی بنده در دوره بازجویی بودم، بعضی از اعضای سازمان نیز در همان اتاقی که من بازجویی می شدم، بازجویی می شدندکه قهراً همه حرف ها و اعترافاتشان به گوش من هم می رسید. یکی از مواردی که در اعترافات آنان عمومیت داشت، موضوع خانه های تیمی و مسائل مربوط به آن بود.

درباره موقعیت خانه های تیمی باید گفت که سازمان این خانه ها را معمولاً در نقاط شمالی و بالای شهر با قیمت های گزافی که از همان وجوهات شرعی تأمین می شد، اجاره می کرد و در اختیار اعضاء قرار می داد. در هر کدام از این خانه ها، به طور معمول دو یا سه نفر مرد همراه یک دختر زندگی می کردند. این دختر خانم ها گذشته از تن دادن به وضعیت فسادآلود خانه های تیمی، در بیرون نیز برای اینکه ساواک آنان را شناسایی نکند، با ظاهری زننده و آرایشی غلیظ و لباس های تنگ و چشبان مثل شلوار لی و بلوز سفید آستین کوتاه، رفت و آمد می کردند.

در داخل خانه تیم هم بر طبق اعترافات خودشان، روابط نامشروع و غیر اخلاقی با سایر اعضای تیم داشتند. هر چند گاهی با عناوینی مانند ازدواج تاکتیکی این مفاسد را توجیه کرده، بر آن سرپوش می گذاشتند، بسیار روشن بود که ازدواج بر طبق تمام ادیان و مذاهب، با شرایطی، تنها بین یک مرد و یک زن قابل تحقق است، نه یک زن و چند مرد. علاوه بر این ما شاهد بودیم که اینها به صیغه عقد محرمیت و مانند آن اصلاً ملتزم و پایبند نبودند.

به هر حال این روابط برای آنان امری عادی تلقی می شد و در جواب این سؤال که چرا این وضعیت را پذیرفته بودند و اجازه می دادند که مورد سوءاستفاده قرار بگیرند، به راحتی و با صراحت جواب می دادند که چون ما شرایط سازمان را قبول کرده بودیم، این نوع زندگی و روابط نیز به صورت تاکتیک های مبارزاتی جزو شرایط به شمار می آمد و اصولاً آنچه برای ما مهم بود، رسیدن به هدف و آرمان هایمان بود که هر وسیله ای را تجویز و توجیه می کرد.
از سوی دیگر ارتباط این افراد به اقتضای زندگی مخفی در خانه تیمی با خانواده و بستگانشان قطع شده بود، ولی گاهی که دخترها به صورت تلفنی یا از طرق دیگر باخانواده هایشان تماس می گرفتند، ارتباط غیر اخلاقی و نا مشروعشان را توجیه می کردند وبه دروغ می گفتند که ما ازدواج کرده ایم.»
افشاگری و اعتراف جداشدگان در باره فساد اخلاقی و زنبارگی رجوی، مهر تاییدی بر ای واقعیت است که فساد جزء لاینفک روابط رایج در فرقه رجوی است.
6 اسفند 92


طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: فساد در خانه های تیمی، فساد اخلاقی، بی بندباری جنسی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی