نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

کتاب «آیت‌الله طالقانی و گروه‌های سیاسی» با موضوع بررسی نوع ارتباط آیت‌الله طالقانی با نیروهای سیاسی مذهبی، ملی و مارکسیست در سال‌های قبل و بعد از انقلاب اسلامی منتشر شد.


ارتباط آیت الله طالقانی با مارکسیستهاو منافقین چه بود؟

ارتباط آیت الله طالقانی با مارکسیستها و منافقین چه بود؟

ارتباط آیت الله طالقانی با مارکسیستهاو منافقین چه بود؟

انقلاب اسلامی به تازگی کتابی با عنوان «آیت‌الله طالقانی و گروه‌های سیاسی» را به قلم علی کردی منتشر کرده است که به واکاوی فعالیت‌های سیاسی وی در تاریخ مبارزات مردم ایران در سال‌های قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اختصاص دارد.

این کتاب به گفته نویسنده آن با این فرض نوشته شده است که مناسبات و تعاملات آیت‌الله طالقانی با جریان‌های مختلف از شفافیت یک جریان ویژه برخوردار نبوده است و ایشان در عرصه فکری و سیاسی ایران واکنشی فراجناحی داشته‌اند.

این کتاب در فصل نخست خود به موضوع شخصیت طالقانی به عنوان یک روحانی سیاستمدار و فردی از جریان مذهبی مبارزین علیه رژیم پهلوی پرداخته شده است و در ادامه و در فصل دوم کتاب نویسنده به سراغ بحث در مورد رابطه دو سویه وی و جریان اسلامی توجه نشان داده است و به طور ویژه رابطه او با فدائیان اسلام را مورد توجه قرار داده است.

بخش دیگری از این کتاب به واکاوی ارتباط طالقانی با نیروهای ملی‌گرا اختصاص دارد که در فصل نخست به موضوع بررسی مناسبات وی با جبهه ملی و در فصل بعد به بررسی ارتباط او با نهضت آزادی پرداخته است.

نحوه ارتباط طالقانی با جریان‌های التقاظی و نیروهای مارکسیست نیز موضوع سومین بخش از این کتاب است که در وهله نخست موضوع ارتباط وی با سازمان مجاهدین خلق را مورد توجه قرار می‌دهد و در ادامه به نوع تعامل وی نیروهای مارکسیستی می‌پردازد. در این بخش از کتاب نویسنده به صورت مجزا به موضوع نیروهای حزب توده و دموکرات به عنوان دو شاخه اصلی این جریان توجه نشان داده است.

کتاب «آیت‌الله طالقانی و گروه‌های سیاسی» در ۲۴۸ صفحه و با قیمت ۷۵۰۰ تومان منتشر شده است.

بنیاد هابیلیان
.............................
06 اسفند 1392

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  مجاهدین از نگاه دیگران،  نگاه، 
برچسب ها: آیت الله طالقانی، مارکسیستهاو منافقین، آیت‌الله طالقانی و گروه‌های سیاسی، معرفی كتاب، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی