نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 7 اسفند 1392
کتاب عملیات مرصاد و سرنوشت منافقین به همت محمدعلی صدر شیرازی نوشته شده است. این کتاب در دو بخش نوشته شده است. بخش اول کتاب درباره این گروهک پیش از عملیات مرصاد است که به دو فصل سازمان مجاهدین خلق پیش از پیروزی انقلاب و سازمان مجاهدین خلق پس از پیروزی انقلاب و قبل از عملیات مرصاد تقسیم شده است ...

کتاب عملیات مرصاد و سرنوشت منافقین
انتشار کتاب عملیات مرصاد و سرنوشت منافقین


به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب عملیات مرصاد و سرنوشت منافقین به همت محمدعلی صدر شیرازی نوشته شده است که در مقایسه با سایر کتاب ها درباره منافقان فصل جدیدی را به روی کتاب خوان ها و محققان این عرصه گشوده است.
 
انتشار کتاب عملیات مرصاد و سرنوشت منافقین

ناکامی سازمان در انتخابات مختلف، عزل بنی صدر ، شکست شورش 30 خرداد1360، ناکامی صدام و منافقین در تفوق بر جمهوری اسلامی ایران در جنگ تحمیلی ، شکست تبلیغات سازمان در جلب افکار عمومی مردم ایران و سقوط صدام و آوارگی، همگی سازمان را به فرقه¬ای در حال احتضار مبدّل ساخته است. اما در رأس این ضربات، عملیات شکوهمند مرصاد قرار دارد که در ظرف چند روز تمام رشته¬های مثلث منافقین، ایالات متحده و رژیم بعث را پنبه نمود و پس از آن بود که سازمان هرگز نتوانست در برابر اراده-ی ملّت مسلمان ایران کمر راست کند.
 
نکته مهم در انتشار این کتاب این است که تمرکز اصلی نویسنده این کتاب درباره وضعیت منافقان بعد از عملیات مرصاد و اتفاق هایی است که تاکنون دست به گریبان این گروه محارب بوده است و این همان فصل جدیدی است که تاکنون کمتر کتابی درباره منافقان به آن پرداخته بود.
 
این کتاب در دو بخش نوشته شده است. بخش اول کتاب درباره این گروهک پیش از عملیات مرصاد است که به دو فصل سازمان مجاهدین خلق پیش از پیروزی انقلاب و سازمان مجاهدین خلق پس از پیروزی انقلاب و قبل از عملیات مرصاد تقسیم شده است.
 
و در بخش دوم ابتدا به بسترهای شکل گیری عملیات مرصاد پرداخته است و سپس همکاری این گروهک با عراق و متجاوزان و نقشی که در تجاوز دشمن بعثی به ایران تشریح شده است.
 
در ادامه بخش دوم این کتاب در فصل ها و گفتارهای متعدد جوهره درونی این سازمان بررسی شده و به تشریح تلاش 20 ساله آنها برای بقا پرداخته شده است.
 
اما یکی از جالب ترین بخش های این کتاب به گفتار پنجم آن بر می گردد که به بررسی رابطه سازمان مجاهدین با جنبش سبز اختصاص دارد و نقش این گروهک در فتنه سال 88، در دامان زدن به شورش ها و بسترسازی برای ادامه فتنه بررسی شده است و در نهایت نویسنده در بخش مهمی وضعیت امروز این گروهک را بررسی کرده است.
 
لازم به ذکر است چاپ اول این کتاب در شمارگان2000نسخه و 428 صفحه با قیمت 13هزار و 500 تومان در مرداد ماه سال جاری منتشر شده است.   
...............
07 اسفند 1392
 
نوید رهایی
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  كتابخانه، 
برچسب ها: عملیات مرصاد و سرنوشت منافقین، نوید رهایی، مرصاد، انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی