نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 9 اسفند 1392
مهدی ابریشمچی که پس از اشغال خاک عراق توسط آمریکا مخفیانه به فرانسه اعزام میشود همسر اول مریم رجوی رییس جمهور مادام العمر شورای ملی مقاومت است و همانطور که مشاهده میشود برادر شریف استعداد خدادی زیادی در وطن فروشی و خیانت به مردم ایران داشته که شایسته قضاوت و داوری در دادگاههای مردمی است ...

مهدی ابریشمچی و کاسه لیسی برای بیگانگان

فرقه رجوی در طی سالیان حیات کثیف خود همواره دست به دامان دولت ها و کشورهای غربی و عربی بوده و از طریق خیانت به ملت ایران و دادن اطلاعات و اسناد به بیگانگان امرا معاش می کند. در زیر مختصری از این خیانتگری ها که توسط مهدی ابریشمچی صورت گرفته است به مختصر بیان می نماییم.
 
مهدی ابریشمچی که سالهاست به این شغل شریف!! مشغول است بنا به اسناد غیرقابل انکار از سال ۱۳۶۴ به عنوان رابط اصلی تحویل اطلاعات جمع آوری شده این سازمان به مسئولان حکومت وقت عراق شناخته میشود . این اطلاعات ابتدا توسط تیم های شنود در مرز ایران عراق ضبط و جمع آوری می شد و سپس توسط بخش دیگری به نام – سیستم تخلیه اطلاعات تلفنی !! – که در آلمان و فرانسه فعالیت داشت تکمیل می گردید و نهایتا توسط وی بطور حضوری در اختیار بالاترین افسران ومقامات امنیتی دولت وقت عراق قرار می گرفت.
 وی مسئول سیستم ویژه ای در سازمان مجاهدین بوده است که بخش کوچکی از فعالیت های آن آنالیز اطلاعات دست چین شده از صدها ساعت شنود و شکستن کد و طبقه بندی موضوعی و درجه بندی آنها میباشد.  این اطلاعات که عمدتا شامل این اهداف می شد :
 
- تعیین مراکز نظامی ومراکز تجمع نیروهای ارتش ایران که مورد هدف جنگنده های عراقی قرار میگرفت
 - تعیین زمان و مکان حملات جبهه ای ایران که در اختیار ارتش و توپخانه عراق قرار داده میشد و به واسطه ارائه این اطلاعات هزاران جوان وسربازایرانی به کام مرگ رفته اند.
 
وهمچنین تعیین مختصات مراکز مهم دولتی در شهرهای بزرگ و متعاقب آن تعیین خسارات بمباران شهرها که توسط صدام حسین انجام میگرفت بوده است.
 
در تمامی نشست های سری رجوی که با رییس وقت سازمان امنیت عراق (ژنرال حبوش ) مبنی بر گرفتن امکانات ترور شخصیت ها در حکومت ایران صورت میگرفت این فرد (برادر شریف) حضور داشته است و با حفظ سمت نفر اصلی تحویل جوانان ناراضی ایرانی و منتقد سازمان مجاهدین به زندانهای عراق بوده است.
 نقشی که امروزه این فرد به شغل شریف آن مشغول است برگزاری کنفرانس های خبری و ارایه اطلاعات طبقه بندی شده دولت های غربی است که با پوش اپوزیسیون سرنگونی طلب در اختیار مجاهدین قرار میگیرد . مهدی ابریشمچی که پس از اشغال خاک عراق توسط آمریکا مخفیانه به فرانسه اعزام میشود همسر اول مریم رجوی رییس جمهور مادام العمر شورای ملی مقاومت است و همانطور که مشاهده میشود برادر شریف استعداد خدادی زیادی در وطن فروشی و خیانت به مردم ایران داشته که شایسته قضاوت و داوری در دادگاههای مردمی است . اما وی این بار در قالب اپوزیسیون انقلابی با سس مذهبی همراه با کت و شلوار و کراوات! ایفای نقش کرده و خود را علنی میسازد .
 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: مهدی ابریشمچی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی