نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 10 اسفند 1392
رجوی ، ای دزد نابکار، تروریست جفاکار، رهزن قافله و مردک مکار، فصل ذلت بارت شروع شده، بعد از سقوط سگستان اشرف حالا نوبت پرتاب و اخراجت از لیبرتی فرا رسیده، با دست و پا زدن نمی توانی از مرگ محتوم بگریزی، آیا تاکنون بدبخت و بیچاره تر از خود دیده ای؟

رجوی  و صدام

سوز و گداز رجوی از جداشدگان

کمیسیون ترویج خشونت و ترور زیر مجموعه شورای تروریستی فرقه بدنام رجوی در سوزنامه ی 4 اسفند 92 (23 فوریه 2014) در راستای تکرار اراجیف و ترویج اباطیل علیه افراد جداشده از فرقه جهنمی منافقین، به سراغ هتل مهاجر بغداد محل اسکان موقت افراد جداشده، فراریان اردوگاه اشرف و کمپ ترانزیت موقت بغداد رفته تا به زعم باطل و اهداف شیطانی خود اندکی از بار رسوایی و فضاحت مسعود و مریم رجوی را به دیگران نسبت داده و لحظه ای بیاساید.

رجوی ها از هتل مهاجر پایگاهی سیاسی، اطلاعاتی و نظامی ساخته اند که در یک کلام ترس و هراس خود را از اقامت جداشدگانی که برای تعیین و تکلیف وضعیت و انتقال به کشور ثالث و ملاقات با خانواده هایشان در این مکان بسر می برند به نمایش گذاشته اند. فضای مجازی را جولانگاه مهاجر هراسی خود کرده اند. اما پشت پرده سوز و گداز رجوی ها سنگ اندازی و ایجاد ترس و دلهره پیش روی ساکنان لیبرتی است تا بر موانع ذهنی آنها برای جلوگیری از فرار و جدایی بیفزایند. آنها خوب می دانند که راه و مسیر رهایی و آزادی اسرای فرقه رجوی از هتل مهاجر و یا هر مکان و مأوایی که زیر نظر و پوشش دولت عراق باشد می گذرد. آنها از خود نمی پرسند کجایند؟ چکار می کنند؟ چه اهدافی را دنبال می کنند؟ اربابانشان چه کسانی هستند؟ جیره خواران اوور خود را به فراموشی و نفهمی زده اند، پیوسته روبرویشان را می بینند. چه بهتر رجوی ها از چند دهه حضور در عراق و دوران صدام زیستی تا مزدوری برای کشورهای اشغالگر عراق بگویند. پا را فراتر گذاشته و از هر آنچه که در پایگاه تروریستی و ضد مردمی اورسوراواز پاریس گذشته و در جریان است، بگویند و افشاءِ نمایند، لازم نیست دیوانه وار یقه چند نفر جداشده را بگیرند و آبروی نداشته خود را در طبق حراج بگذارند. زیرا به محض اینکه کلمه ای علیه نفرات رها شده بگویند و بنویسند، کتابها جواب خواهند گرفت. قرار نیست که رجوی هر چرندی بافت و اراجیفی در ذهن ذلیل خود ساخت بدون پاسخ و جواب بماند. کسی در برابر مزدور چهار فصل، خیانت پیشه ی همه وقت، خائن و جاسوس، دزد و آدمکش تا تروریست وطن فروش کوتاه نمی آید.
حال بچرخ تا بچرخیم. دزد نابکار، تروریست جفاکار، رهزن قافله و مردک مکار، فصل ذلت بارت شروع شده، بعد از سقوط سگستان اشرف حالا نوبت پرتاب و اخراجت از لیبرتی فرا رسیده، با دست و پا زدن نمی توانی از مرگ محتوم بگریزی، آیا تاکنون بدبخت و بیچاره تر از خود دیده ای؟

با توجه به شناخت عمومی مردم ایران و جهان از کارنامه سیاه فرقه تروریستی رجوی، نیاز چندانی به افشاگری علیه این باند خیانت پیشه نیست. وقتی مکر و شیطان صفتی رجوی به اثبات رسیده است، لازم نیست خط شیطان سازی را علیه او در پیش گرفت و یا وقتی پرونده سیاهی از سرکوب، خشونت و ترور از گذشته تا حال بر دوش دارد، دیگر لازم نیست با سیاه نمایی به او اتهام تروریست بودن زد و علیه فرقه اش افشاگری راه انداخت.
رجوی ها برای عام و خاص شناخته شده و چون گاو پیشانی سفید معروف و مشهورند، فقط معدود افرادی که شناخت کافی از پیشینه ی این فرقه ضد مردمی ندارند، ساده لوحانه حرفشان را باور و ممکن است تحت تأثیر تبلیغات فریبنده آنان قرار گیرند.
از طرفی  هر عملی عکس العملی دارد، باند رجوی نباید انتظاری غیر از این داشته باشند و رقیب را خاموش و غیرفعال انگارند. مردم ایران و خانواده قربانیان ترور، افرادی که عمر، جوانی و زندگی اشان بر باد رفته، لحظه ای رجوی را به حال خود تنها نمی گذارند، خواب و آرامش را از او خواهند گرفت، چه در هتل مهاجر و یا هر چادر سرپناهی دیگر در اقصی نقاط دنیا. چیزی که عوض دارد، گله ندارد. رجوی بهتر است خود را برای مجازات و پس دادن مکافات اعمالش آماده کند، کوک کردن تبلیغات علیه هتل مهاجر بیهوده و آب در هاون کوفتن است. پس باش تا صبح ذلتت بدمد.

شورای تروریستی رجوی بعد از ربع قرن جاسوسی اتمی، حال که مسئله هسته ای ایران در شرف حل شدن است و اربابان اروپایی آمریکایی خریدار جاسوسی او نیستند، تغییر فاز داده و خوی و خصلت تروریستی را این بار علیه جداشدگان بکار برده است.
10 اسفند 92
..............................
نوید رهاییطبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: تروریست، هتل مهاجر، جداشده، شورای تروریستی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی