نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 11 اسفند 1392
جواد خراسان (اسماعیل مرتضایی) آدمکش چاپلوس که بنا به تعریف خودش ۵۰ تا شاخه ترور توی مشهد و تهران داشته و طرح عملیاتی ترورهای انتحاری را می ریخته و چقدر زن و بچه مردم را کشته حالا شده رئیس شاخه سیاسی فرقه رجوی در آلبانی و حرف زور به بچه هایی که نه کاری به ایران دارند ونه کاری به آنها می زند. بخاطر …

در آلبانی چه می گذرد

در آلبانی چه می گذرد(تیم های ترور سه نفره نماینده رجوی، اسماعیل مرتضایی، علیه نجات یافتگان)

2014/02/28 by Iran Interlink

علی خاتمی، هتل مهاجر بغداد، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۴

بنا به صحبت های دوستانه ای که با بعضی افراد مستقر در آلبانی داشتم در خلال صحبت ها احساس می کردم چیزی تهدیدشان می کند و بعضی وقت ها کلمات همراه با ترس بیان می شود .مثلا به من می گفتند که به جایی بیان نکنی یا اینکه اطراف خودشان را می پائیدند که کسی نزدیک نشود. با تعدای که در اشرف و لیبرتی دوست بودم صحبت کردم فهمیدم که فرقه رجوی در آلبانی هم گشتاپو فرقه را با تیم های دو نفره و سه نفره راه اندازی کرده است.

در آلبانی چه می گذرد

به بهانه گزارش گرفتن روزی یک الی دو مرتبه به مجموعه آپارتمانی افرادی که از فرقه جدا شدنده اند سر می زنند وتهدید می کنند که با کسی ارتباط بر قرار نکنید واگر نه حقوق بشما نمی دهیم و تنها فشاری که می توانند بیاورند این است که با چاپلوسی جلوی افراد را بگیرند که با دنیای بیرون رابطه ای نداشته باشند و بدلیل اینکه افراد وضیعت مالی خوبی ندارند و فرقه هم دو برابر کمیساریا پول می دهد از ناجاری مجبور به اطاعت از فرقه هستند و دوستانم تأکید داشتند که اسم نبرم ولی عمد تأ که با اسکایپ تماس می گرفتم دوستانم همش اطراف خودشان را نگاه می کردند که کسی نبیند که با من تماس گرفته اند.

واقعا عجب دنیایه. جواد خراسان (اسماعیل مرتضایی) آدمکش چاپلوس که بنا به تعریف خودش ۵۰ تا شاخه ترور توی مشهد وتهران داشته و طرح عملیاتی ترورهای انتحاری را می ریخته و چقدر زن و بچه مردم را کشته حالا شده رئیس شاخه سیاسی فرقه رجوی در آلبانی و حرف زور به بچه هایی که نه کاری به ایران دارند ونه کاری به آنها می زند. بخاطر ۲ دلار آخه سگ پدر؟ هر کدام ۲۰ تا ۳۰ سال جون کندن برای شما هنوز ولشان نمی کنید و در آنجا هم گشت دو نفره وسه نفر ه جاسوسی راه انداختید؟ جواد ولد صدام و رجوی!! نکنه فکر می کنی آنجا هم عراق است که شعار های سرنگونی دولت مصر و سوریه وعراق را با هم بدهی؟ توله تروریست! گذشت آن زمان که خلایق را رنگ می کردید و به صاحبانتان می فروختید.

این ارگانهای حقوق بشری کجا رفته اند؟ کورند و کر و نمی بینند و نمی شنوند؟ رجوی در کشور های دمکراتیک هم تیم فشار و ارعاب و جاسوسی راه انداخته، ککتان نمی گزد؟ شک نکنید که اینها پررو بشوند فردا تیم ترور و خانه تیمی هم برایتان درست می کنند. اینطور که دوستانم تعریف می کردند سه نفره می روند سراغ افراد تنها. اول با چاپلوسی و حقه بازی های خاص مسعود ومریم رجوی آدمها را تحت فشار روحی قرار می دهند اگر عمل نکرد با تهدید کارشان را پیش می برند.

مثلا دو روز پیش طوماری را بردند نزد افرادی که می خواهند زندگی خودشان را بکنند که بیایید امضاکنید جنایت علیه بشریت و قتل عام مجاهدین اشرفی .خوب طبق معمول تعداد زیادی امضا نکردند. سران گشتاپو رجوی در آلبانی تهدید کردند کسانی که امضاء نکردند این ماه پولی خبری نیست. بازم زیر بار زور نرفتن وامضاء نکردند. نه اینکه دلشان بحال کشته شدگان و خانواده آن‌ها نمی سوزد. میدانند که مقصر و صحنه چینش خود همین رجوی بوده. امضا برای محکومیت کشتار نمی خواهد. امضا برای در بردن خودش میخواهد.

اولأ جنایت علیه بشریت اگر شده خود اون پفیوز بی شرف رجوی کرده که بخاطر چند دلار بالا و پائین آدما را بکشتن داد واگر نه مگر رجوی احمق در تلوزیون نگفت شرکت عراقی آمده ۵ ملیار ؟ دلار بخرد، ما ندادیم؟ مگر جون افراد برات مهم نبود؟ چرا قبول نکردی وسنگ بزرگ براشتی تا افراد را به کشتن بدهی؟ مگر همان بلا را سر اسیران لیبرتی نمی آورید؟ فقط اینجا بهانه پول نیست.

می گوید تما م افراد باهم باید خارج شوند و اینجا هم سنگ بزرگ برداشتید که هیچ کشوری قبول نکند و زبان خوش اصلا حالی تان نیست باید حتما با زبان خوتان که زور می گوید با شما رفتار شود . که دیدیم حرف آخر را قوه قضائیه عراق بیان کرد ه دم تا را گرفته و تحویل رژیم می دهد حالا برو جفتک بزن.

در ضمن شما که در آلبانی تاخت وتاز می کنید می خواهم برای دوستانم مژده بدهم که آلبانی هم در تهران سفارت باز کرده و از این پس خانواده ها بطور مستقیم به دیدار تان خواهند آمد چشمتان به جمال مبارک خانواده هایتان روشن خواهد شد و آنجا کسی به خانواده ها جرات توهین ندارد و اراذل رجوی بدانند که سر کارشان با خانواده ها می باشد.

من شخصأ از تمامی افرادی که در آلبانی هستن در خواست دوستانه و برادرانه دارم که از بازووان خود استفاده کنید و با کار وتلاش خودتان لقمه نانی در بیاورید و نوش جان کنید منت این عوضی ها را نکشید چرا که این ها در آخر خط هستن وبعد نگوید یکی بما یاد آوری نکرد. شما خانواده دارید آنجا هم که آزادید بروید دنبال خانواده و تشکیل زندگی آرام خودتان. امید وارم که همه شما ها به آینده فکر کنید نه به گذشته و خودتان را از این عوضی های رجوی دور کنید و این را برای خودتان یاد آورشوید که زمستان می رود و روسیاهیش برای زغال می ماند. و رجوی وسران جنایت کارش برای عبرت روزگار به زباله دان خواهند رفت.
علی خاتمی
11 اسفند 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  لیبرتی، آلبانی،  افشاگری،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: علی خاتمی، هتل مهاجر بغداد، آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی