نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک تحلیلگر مسایل سیاسی عراق از اعمال فشارهای خارجی به دولت عراق برای ادامه حضور گروهک تروریستی منافقین در عراق خبر داد.دفاع و حمایت برخی از جناح های سیاسی عراقی از این گروهک "ایجاد خلل در قانون اساسی" به شمار می رود.

فشارهای خارجی به عراق برای ادامه حضور منافقین در این کشور

واثق الهاشمی در گفت وگویی با بیان این که طبق توافقنامه میان عراق و سازمان ملل احتمالا امسال عناصر این گروهک باید از عراق خارج شوند، گفت که دفاع و حمایت برخی از جناح های سیاسی عراقی از این گروهک "ایجاد خلل در قانون اساسی" به شمار می رود. هم چنین نبود یک عامل بازدارندگی قانونی موجب شد تا بسیاری از شخصیت های سیاسی با دفاع از این گونه گروه های تروریستی امنیت ملی کشور را زیر پا بگذارند.

بنابر گزارش اشرف نیوز، الهاشمی که خود رییس دفتر مطالعات استراتژیک یک گروه عراقی است، بیان کرد که تعداد اعضای باقی مانده گروهک منافقین در لیبرتی زیاد نیستند و حمایت برخی از گروه های سیاسی از این افراد تاثیری بر دولت عراق نخواهد داشت.

وی هم چنین تاکید کرد که مردم عراق مخالف حضور این گروهک در کشورشان هستند و بعد از انتخابات پارلمانی در سال جاری وضعیت این گروهک مشخص خواهد شد.

ایسنا
13 اسفند 92

 
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: واثق الهاشمی، فشارهای خارجی، دولت عراق، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی