نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1392
منابع مطلع رسانه ای از طراحی سرکردگان فرقه رجوی برای همنوایی با لابی صهیونیستی برای فضاسازی رسانه ای در فضای متاثر از نشست آیپک خبر داده اند و اخباری حاکی از جلسات محرمانه بین این دو درز یافته است ...

تلاش فرقه رجوی برای استفاده‌ حداکثری نشست آیپک

تلاش فرقه رجوی برای استفاده‌ حداکثری نشست آیپک

منابع مطلع رسانه ای با اشاره به ناکامی های قابل توجه لابی طرفدار اسرائیل در کارشکنی در روند شکل گیری مذاکرات بین ایران و گروه 1+5 ، عزم خود را جزم کرده اند تا با حداکثر بهره برداری از فرصت نشست سالانه آپیک و بسیج تمامی ظرفیت خود در درون محافل رسمی و غیررسمی و رسانه ای ایالات متحده، فضای رسانه ای را به نفع صهیونیست ها و تندروها در آمریکا سوق بدهند.

اولین نشانه این جریان انحرافی در به صدا درآمدن جیغ بنفش این شیپور گوش خراش و با انتشار مقاله دو نفر از سران لابی صهیونیستی - آمریکایی آیپک در روزنامه نیویورک تایمز به صدا درآمد که با اشاره به نشست سالانه این لابی صهیونیستی در واشنگتن، ادعا کردند این نشست پیامی را به کنگره و دولت آمریکا خواهند داد که موفقیت روش دیپلماتیک اوباما ، مستلزم ادامه فشارهای کنگره بر ایران در حین مذاکرات است! البته این اقدام با واکنش سریع نمایندگی ایران در نیویورک مواجه شد.

تحلیلگران این امر را نشانه قصد و نیت خرابکارانه لابی صهیونیستی برای واداشتن محافل تندرو آمریکایی در کنگره برای تصویب لایحه تحریمی جدیدی علیه ایران بر خلاف توافقات صورت گرفته در مذاکرات ژنو ارزیابی می کنند.

در عین حال منابع مطلع در بغداد ، پاریس و برخی دیگر از پایتخت های غربی از طراحی سرکردگان و اعضای فرقه رجوی برای همنوایی با لابی صهیونیستی برای فضاسازی رسانه ای در فضای متاثر از نشست آیپک خبر داده اند، بر این اساس خبرهایی از جلسات محرمانه هماهنگی بین اعضای لابی اسرائیل با فرقه رجوی برای بهره برداری از مشارکت منافقین در موفقیت دور جدید فشار سیاسی و هیاهوی تبلیغاتی لابی اسرائیلی درز یافته است.

این منابع خبری ضمن محتمل دانستن توسل فرقه رجوی به شیوه سنتی طرح ادعاهایی جدید در مورد برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، امکان رویکرد جدید در طرح برخی ادعاهای جدید در مورد چارچوب دکترین دفاعی ایران از جمله در خصوص قدرت موشکی و بطور مشخص موشک های بالستیک را در دستور کار خود دارند تا بتواند به ادعای ارتباط موضوع هسته ای و برنامه موشکی ایران پیوند ایجاد کند.

این منابع طرح این ادعاها را منطبق بر دستور کار نشست آیپک در منحرف کردن روند مذاکرات آتی در وین به سمت مسائلی انحرافی و خارج از محورهای مورد توافق برای مذاکرات می دانند.

تحلیلگران سیاسی و رسانه ای معتقدند تحرک جدید لابی اسرائیل شاید بتواند برای مقطعی کوتاه قبل از دور جدید مذاکرات وین 2، فضای داخل آمریکا را مسموم و نشست آیپک را برای میزبان و میهمانان آن پر جنب و جوش کند، ولی نمی تواند تاثیر موثری بر رویکرد کلی مذاکرات بگذارد، گذشته از اینکه هرگونه بارز شدن نقش منافقین در فضای روانی و تبلیغاتی مذاکرات می تواند موجب سخت تر شدن موضع طرف ایرانی و بی اعتمادی بیشتر مردم و دولت ایران بر نیات طرف مقابل ارزیابی شود.
خبرگزاری فارس

14 اسفند 92طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  اسراییل، مجاهدین،  خیانت ، 
برچسب ها: نشست آیپک، منافقین، اسراییل، امریکا، گروه 1+5،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی