نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 15 اسفند 1392
پارلمان اسپانیا با صدور قانون جدیدی، حکم دادگاه این کشور برای مشاور امنیت ملی عراق را که با لابی مجاهدین صادر شده بود بی‌اعتبار کرد.

دست رد دادگاه اسپانیا بر سینه مجاهدین
دست رد دادگاه اسپانیا بر سینه مجاهدین

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از روزنامه هرالد تریبیون آمریکای لاتین، پارلمان اسپانیا به تازگی قانونی را تصویب کرده است که بر اساس آن دستگاه قضایی این کشور دیگر نمی‌تواند حکم تعقیب و احضاریه برای افراد غیراسپانیایی صادر کند.

بر اساس این قانون، حکم جلب دستگاه قضایی اسپانیا تنها برای اسپانیایی‌ها و افراد غیراسپانیایی که شهروند این کشور هستند صادر می‌شود.

آخرین حکم احضاریه دستگاه قضایی اسپانیا برای رییس‌جمهور پیشین چین؛ هوجینتائو و یک سرباز آمریکایی بوده است که در عراق یک خبرنگار اسپانیایی را کشته بود. با این حال پیش‌بینی می‌شود که این دو پرونده نیز بر اساس قانون جدید مختومه اعلام شوند.

 این در حالی است که گروه تروریستی مجاهدین حدود دو ماه پیش با استناد به احضاریه دادگاه اسپانیا برای فالح الفیاض، مشاور امنیت ملی عراق، دستور پایان اعتصاب غذای اعضای خود را اعلام و احضاریه دادگاه اسپانیا را پیروزی بزرگی برای خود قلمداد کرد.

گروه تروریستی مجاهدین پس از حمله به پادگان اشرف در دهم شهریور و ناپدید شدن ۷ تن از اعضای خود، با ایراد اتهام به دولت عراق در ربودن این افراد، به اعضای خود دستور اعتصاب غذا داد. این اعتصاب غذا که بر اساس ادعای این گروه ۱۰۷ روز ادامه داشت! در نهایت با حکم دادگاه اسپانیا برای مشاور امنیت ملی عراق به همراه جنجال رسانه‌یی مجاهدین پایان یافت.
15 اسفند 92طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: دادگاه اسپانیا، مجاهدین، هرالد تریبیون،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی