نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 17 اسفند 1392
دولت بریتانیا همواره درصدد تشکیل یک امپراطوری بزرگ بوده و هست، تا از شرق دریای مدیترانه تا غرب اقیانوس هند را تحت تصرف خود درآورد، ومتأسفانه مشاهده می کنیم اکنون تا حدودی به آرزوی دیرینه خود دست پیدا کرده است. کشور ما، نسبت به مستعمرات این استعمار پیر مانند هند، چین و حتی خاورمیانه خیلی کوچکتر و قابل مقایسه نمی باشد ...

وهابیت ایده استعمار


وهابیت ایده استعمار

دولت بریتانیا همواره درصدد تشکیل یک امپراطوری بزرگ بوده و هست، تا از شرق دریای مدیترانه تا غرب اقیانوس هند را تحت تصرف خود درآورد، ومتأسفانه مشاهده می کنیم اکنون تا حدودی به آرزوی دیرینه خود دست پیدا کرده است. کشور ما، نسبت به مستعمرات این استعمار پیر مانند هند، چین و حتی خاورمیانه خیلی کوچکتر و قابل مقایسه نمی باشد.


با توجه به بررسی های انجام گرفته سیاست این کشور استعماری اینگونه است که اگرچه برای کشورها تحت سلطه خود حکومت نمی کند و در ظاهر حکومت را بدست اهالی آن کشور سپرده است؛ ولی در واقع آنان را از دور تحت کنترل قرار داده و بصورت غیر مستقیم در امور حکومتی دخالت می کند و سیاست های خود را در قبال آن کشور به اجرا در می آورد، این رفتار آنان همیشه به عنوان یک سیاست از سوی آنان وجود داشته و دارد و در دراز مدت باعث سقوط کشورهای تحت سلطه خواهد شد.

وهابیت ایده استعمار

در این رابطه 2 هدف اصلی برای این استعمار پیر مطرح می باشد:
1- ادامه تسلط سیاسی به صورت کامل بر این کشور ها به طوری که کوچکترین سستی در آن راه نیابد و همچنان تحت سیطره آنان قرار بگیرند.
2- ایجاد تسلط و استعمار در کشورهایی که بر آنها مسلط نیستند؛ به طوری که آنان را هم به مستعمرات خود ضمیمه نمایند.
لذا در کشورهای مستعمره و مملکت هایی که تحت سیطره آنان قرار دارد، وزارت مستعمرات بریتانیا گروه هایی را برای انجام این امر مهم استخدام نموده و در آن کشورها مستقر کرده و راه‌های پیشبرد اهداف خود را طوری به آنان آموخته اند که در اجرای مأموریت های ابلاغی به طور کامل تخصص دارند.


در سال 1710 میلادی از طرف وزارت مستعمرات بریتانیا در زمینه پژوهش، با هدف یافتن راه های به انحراف کشاندن دنیای اسلام گروهی ده نفره به طرف سرزمین های مصر، عراق ، ایران، عربستان ، اعزام شدند تا ضمن بررسی شرایط از نزدیک راه کارهای مناسب برای پیاده کردن دستورات ابلاغی از سوی بریتانیا را به اجرا در آورند.
در میان این فرستاده‌ها شخصی به نام مستر همفر بود که با جوانی بنام محمد بن عبدالوهاب آشنا می شود، وی با حکومت عثمانی مخالف بود .عبد الوهاب با اینکه سنی بود ولی به مذاهب چهارگانه (ابوحنیفه ،مالک بن انس ، احمد بن حنبل ، محمد بن ادریس شافعی) چندان اهمیت نمی داد و می گفت این مذاهب را خدا نازل نکرده است تا همه ملزم به انتخاب یکی از این مذاهب باشیم. او مقلد فهم خودش بود و با گذشت زمان معلوم شد این شخص دارای همه توصیفات و اخلاقیاتی است که به فرستاده ها آموزش داده شده بود. هماهنگی کاملی که با رژیم استعماری بریتانیا داشت باعث شد بهترین گزینه برای اجرای اهدفی بود که به منظور آن فرستاده شده بودند؛و لذا این فرد برای انجام مأموریت انتخاب شد.


وهابیت ایده استعمار


در راستای2 هدف اصلی انگلستان اهداف دیگری در نظر گرفته شده که عبارتند از:
1- کمک به امپراطوری روسیه تزار برای حکومت بر یک منطقه وسیع اسلامی که عبارت است از : بخارا – تاجیکستان- ارمنستان – خراسان، و در عین حال کمک به امپراطوری بریتانیا برای تصاحب منطقه مرزی خود با ترکیه.
2- اجرای یک نقشه مشترک با کشورهای فرانسه و روسیه برای درهم کوبیدن جهان اسلام.
3- ایجاد اختلاف و نزاع شدید بین دولت ایران و عثمانی و آتش افکنی اختلاف بین ترک و فارس با به جان هم انداختن قبیله ها و کشاندن آتش اختلاف در بین همه شهرهای اسلامی از طریق به وجود آوردن مذاهب تازه و دامن زدن به عقاید اختلافی کهنه.
4- طراحی دستور العملی برای حکومت بر بعضی از شهرهای اسلامی به دست غیر مسلمانان. به عنوان مثال مدینه به دست یهود، اسکندریه به دست مسیحیان، یزد بدست زرتشتیان، عماره بدست ستاره پرست ها، کرمانشاه بدست علی اللهی ها، موصل بدست یزید پرست ها، خلیج فارس بدست هندوها، طرابلس بدست درزیها، فارس بدست علوی ها، مسقط بدست خوارج و ناصبی ها، و در راستای این هدف شوم خود آنان را نظر مالی و اسلحه تقویت می کنند.
5- تجزیه دولت عثمانی(ترکیه کنونی) و دولت ایران به کشورهای کوچکتر برای کنترل این دو کشور مهم منطقه.
6- بوجود آوردن دین‌ها و مذاهبی‌ در ظاهری زیبا و فریبنده در اجتماعات اسلامی.
7- رواج دادن انواع مفاسد از قبیل زنا، لواط، شراب و قمار در بین مسلمانان.
8- باید حتی الامکان حکام و مأمورینی که در بلاد اسلامی صاحب پست و مقام می باشند تقویت شوند.
9- باید لغت عربی را از بین برد و لغات غیر عربی مانند فارسی، کردی و پشتو را توسعه داد، هدف از این کار دوری مسلمانان از قرآن و حدیث می باشد.
10- لازم است مستشاران خبره و زیرک در اطراف حکام گماشته شوند تا راه نفوذ به وزارتخانه‌های حکام وابسته، بسته شود و کسی نتواند در آنها نفوذ کند.
11- تبلیغات مسیحیت همراه با صهیونیست را توسط مبشرین مسیحی در بلاد اسلامی باید توسعه داد.
12- در مورد خام کردن و به انحطاط کشاندن جوانان مسلمان چه دختر و چه پسر باید کوشید و آنها را در عقاید دینی مردد ساخت. از طریق مدارس و مطبوعات فاسد، به همراه رفاقت های باطل جنسی.
13- دامن زدن به جنگ ها و انقلاب‌های داخلی در کشورهای اسلامی و ایجاد درگیری های مرزی بین کشورهای اسلامی با سایر کشورهای غیر اسلامی و مجاور .
14- در هم کوبیدن منابع اقتصادی بویژه زمین های کشاورزی، سدها و نهر های جاری تا به این وسیله بیکاری و تنبلی در بین جوانان رواج یابد. همچنین استفاده از مواد مخدر و افیونی در بین جوانان تقویت شود.


اما مأموریت های ابلاغ شده که باید توسط عبد الوهاب انجام شود به شرح زیر می باشد:
1- تکفیر همه مسلمانان (خارج دانستن از واقعیت اسلام)، ریختن خون آنها، جایز دانستن غارت اموالشان و بردن مرد و زن آنان به غلامی و کنیزی.
2- خراب نمودن کعبه در صورت امکان، تحت عنوان اینکه؛ زمانی مرکز بت ها بوده. منع مسلمانان از حج و جلوگیری از اجتماع عظیم مسلمانان در موسوم حج.
3- سرپیچی از حکومت عثمانی، تحریک افراد به جنگ با دولت عثمانی و تهیه لشگر و ارتش برای اجرای این هدف. در این راستا در مرحله اول با اشراف حجاز شروع به مبارزه نموده تا از نفوذ و قدرت آنان بکاهند و در مراحل بعدی سراغ دیگر افراد بروند.
4- خراب نمودن اماکن مذهبی مهم و مکان هایی که در مکه، مدینه، کربلا، نجفو سامراء و سایر شهرها، که از نظر مسلمانان مقدس شمرده می شود.
5- ایجاد بی ثباتی در جامعه با بر هم زدن نظم عمومی و اغتشاش در شهر ها و مناطق مختلف اسلامی در سراسر دنیای اسلام.
6- چاپ و انتشار قرآنی بین مردم که داخل آن مقداری از احادیث جعلی در راستای به جان هم انداختن مسلمانان درج شده است.
این گوشه ای مختصر از اهداف استعمار برای نابودی اسلام و مسلمین بوده و هست که بصورتی برنامه ریزی شده در حال اجرا می با شد، امروزه آثار آن را کم و بیش ملاحظه می کنیم، امیدواریم دنیای اسلام با موج بیداری اسلامی که چند سالی است به وجود آمده است همراه شده و خود را از سیطره استعمار پلید نجات دهند.
..........................
دیده بان
17 اسفند 1392
طبقه بندی: منافقین، آل سعود و وهابیت،  آرشیو 92 ،  فرقه گرایی، 
برچسب ها: وهابیت ایده استعمار، محمد بن عبدالوهاب، مصر، عراق، ایران، عربستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی