نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی بعد از حمایت همه جانبه از گروه های تروریستی در سوریه و عراق اکنون به حمایت از گروه تروریستی جیش العدل بر آمده و سعی نمود توسط یکی از قلم بدستان خود این حمایت را علنی کند.


حمایت آشکار رجوی ها از گروه تروریستی جیش العدل

جهانیان وقتی فیلم های سربریدن توسط ریگی معدوم را می دیدند همه از این کار وی نفرت پیدا کرده و این عمل شنیع را محکوم می کردند ولی تنها گروهی که سعی کرد با سکوت کردن این جنایت را مورد تایید قرار دهد فرقه رجوی بوده است و بعد از دستگیری وی هم شاهد بودیم که چگونه به حمایت از وی پرداختند.

حمایت آشکار رجوی ها از گروه تروریستی جیش العدل

رجوی که از دستگیری ریگی ناراحت شده و با همکاری گروه های ضد انقلاب غربی وی را یک چهره مبارز می نامید اکنون توسط فردی به نام امیر کارگر در مقاله ای به نام سخنی با سران جیش العدل در یکی از سایت های فرقه به حمایت از این گروه تروریستی پرداخته و سعی نمود که به آنان در مبارزه باطلشان رهنمود هم بدهد وی در جایی از این حمایت آشکار عنوان می کند : " مبارزه شما نتیجه بغض ها و ضجه های در گلو مانده ای می باشد که در اثر سرکوب در طول 35 سال حاکمیت ظالم آخوندی به وحشتناکترین شکل بر خلق بلوچ وارد شده است . "

و یا عنوان می کند که به هیچ وجه در مبارزه برای رسیدن به حقوق حقه تان کوتاه نیائید.
وی در مورد سربازان اسیر ایرانی هم رهنمود می دهد که آنان را نکشند چرا که به نفع شان نیست . وی یادش رفته که چگونه رجوی دستور قتل سربازان مورد ادعایی وی را در جبهه های جنگ ضد میهنی را صادر می کرد و برایش مهم نبود که چه کسانی در مقابل شان قرار دارند.

تمام جهانیان وقتی فیلم های سربریدن توسط ریگی معدوم را می دیدند همه از این کار وی نفرت پیدا کرده و این عمل شنیع را محکوم می کردند ولی تنها گروهی که سعی کرد با سکوت کردن این جنایت را مورد تایید قرار دهد فرقه رجوی بوده است و بعد از دستگیری وی هم شاهد بودیم که چگونه به حمایت از وی پرداختند.

مریم قجر مادر خوانده تروریسم در فرانسه دم از آزادی و برابری می زند ولی قلم بدستان وی سعی دارند همسویی آشکار فرقه با گروه های تروریست منطقه بخصوص گروه جیش العدل را نشان بدهند تا بتوانند به کشورهای مرتجع منطقه و کشورهای غربی این پیام را بدهند که همه جانبه در انجام کارهای تروریستی آماده هستند.

اکنون با قلم فرسایی این مزدور برای همه روشن است که ماهیت سران فرقه عوض نشده و نخواهد شد چرا که رجوی فقط در ترور و خشونت می تواند به حیات ننگین خود ادامه دهد.

انجمن نجات مرکز مازندران
18 اسفند 1392
.............................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  

برچسب


Massoud Rajavi ،Mojahedin Khalq، MKO ، MEK Rajavi cult، Maryam Rajavi ،NCRI Khodabandeh, Mojahedin Khalq MKO MEK NCRI PMOI Rajavi cult Saddam Ashraf Camp Liberty, ایرج مصداقی اسماعیل وفا یغمایی کریم قصیم محمد رضا روحانی عاطفه اقبال, جلال گنجه ای, حسن نظام الملکی شکنجه گر صدام رجوی مجاهدین خلق اشرف لیبرتی ابوغریب, خودسوزی خودکشی قتل شکنجه در مجاهدین خلق قرقه رجوی, شورای ملی مقاومت ایران, عراق مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسین تروریسم, مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم لابی اسرائیل مزدوری, مجاهدین خلق فرقه رجوی سیمور هرش مردان ما در ایران مسعود خدابنده, مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی اشرف آلبانی گروگانها, مسعود رجوی مریم رجوی مجاهدین خلق, منصور قدرخواه, منوچهر هزارخانی, مهدی سامع, مهوش سپهری مهدی ابریشمچی عباس داوری محمد سید المحدثین, موساد تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی سیا وطن فروشی مزدوری, نسرین ابراهیمی مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی اشرف ستارگان, نوری المالکی عراق, پرویز خزائی, پولشویی رشوه فساد دزدی قتل مجاهدین خلق مریم رجوی مسعود رجوی صدام حسین اسرائیل, کمپ لیبرتی اشرف ، Liberty, خودسوزی خودکشی قتل شکنجه در مجاهدین خلق قرقه رجوی, شورای ملی مقاومت ایران, عراق مجاهدین خلق فرقه رجوی صدام حسین تروریسم, مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسم لابی اسرائیل مزدوری, مجاهدین خلق فرقه رجوی سیمور هرش مردان ما در ایران مسعود خدابنده, مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ لیبرتی اشرف آلبانی گروگانها, مریم سنجابی مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ اشرف لیبرتی, مسعود رجوی مریم رجوی، مجاهدین خلق, منوچهر هزارخانی, مهدی سامع, مهوش سپهری مهدی ابریشمچی، عباس داوری،  محمد سید المحدثین, موساد تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی سیا وطن فروشی مزدوری, نتانیاهو، مسعود رجوی، موساد ، مجاهدین خلق،  مریم رجوی،  صدام حسین, ندای حقیقت ، مجاهدین خلق،  فرقه رجوی ، تروریسم،  فرقه گرایی, هفدهم ژوئن ،  سی خرداد،  پاریس،  سالروز شروع تروریسم, پرویز خزائی, پولشویی ، رشوه،  فساد،  دزدی،  قتل، مجاهدین خلق، مریم رجوی، مسعود رجوی صدام حسین، اسرائیل, کمپ لیبرتی، اشرف

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  استان ها،  افشاگری،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: رجوی ریگی، حمایت از تروریست، رجوی جیش العدل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی