نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 19 اسفند 1392
دادگاه مرکزی تحقیق در عراق دستور دستگیری «طارق هاشمی» معاون سابق رئیس جمهور عراق را به اتهام «خیانت بزرگ» صادر کرد. شورای عالی قضایی روز 5 نوامبر 2012 برای چهارمین بار حکم غیابی اعدام طارق هاشمی و مدیر دفترش را به اتهام دست داشتن در اقدامات تروریستی صادر کرد.

حکم دستگیری طارق هاشمی صادر شد
  
حکم دستگیری طارق هاشمی صادر شدبه گزارش العالم، سایت عراقی "سومریه" نیوز به نقل از منابعی که خواستند نام آنها فاش نشود تأکید کرد، دادگاه تحقیق مرکزی طبق ماده 158 قانون مجازات، حکم دستگیری طارق هاشمی را به اتهام "خیانت بزرگ" صادر کرده است.

شورای عالی قضایی روز 5 نوامبر 2012 برای چهارمین بار حکم غیابی اعدام طارق هاشمی و مدیر دفترش را به اتهام دست داشتن در اقدامات تروریستی صادر کرد.

طارق هاشمی در پی اعتراف گروهی از افراد تحت حمایتش به انجام اقدامات تروریستی به دستور او، ابتدا به کردستان عراق گریخت و پس از آن با کمک قطر از عراق خارج شد و به عربستان رفت و پس از آن به ترکیه پناهنده شد.

با وجود صدور حکم بازداشت وی از سوی اینترپل، ترکیه از تحویل طارق هاشمی خودداری کرد.

دولت ترکیه در 31 ژوئیه 2012 به هاشمی اقامت دائمی داد و بدین ترتیب مخالفت خود را با تسلیم وی به عراق اعلام کرد.

اینترپل در 8 مه 2012 با صدور برگه اخطار قرمز برای طارق هاشمی اعلام کرد که او مشکوک به دست داشتن در فرماندهی و تامین مالی گروههای تروریستی در عراق است؛ که همین امر به شدت طارق هاشمی را محدود کرد به صورتیکه اکنون نمی تواند به هر کشوری سفر کند؛ البته اینترپل تاکید کرده است که این اخطار، یک مجوز بازداشت بین المللی نیست.
......................
۱۳۹۲/۱۲/۱۹ برچسب ها: حکم دستگیری، طارق هاشمی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی