نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک عضو فراکسیون «صادقون» عراق که نامزد انتخابات آتی عراق نیز هست، تاکید کرد که عربستان و رژیم صهیونیستی از گروهک تروریستی منافقین برای بی ثبات کردن عراق استفاده می کنند.

«بشری نواف الرماحی»، عضو فراکسیون «صادقون»

عربستان و اسرائیل از منافقین برای بی‌ثباتی عراق استفاده می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس، «بشری نواف الرماحی»، عضو فراکسیون «صادقون» که نامزد انتخابات پارلمانی عراق در استان بغداد است، گفت: عربستان و اسرائیل از سازمان تروریستی مجاهدین خلق[منافقین] برای هدف قرار امنیت عراق و تهدید ثبات آن استفاده می کنند.
 
وی در گفت وگو با «اشرف نیوز» اظهار داشت: سازمان مجاهدین خلق[منافقین]، در واقع پایگاه اسرائیل در عراق است و بقای عناصر این سازمان در خاک عراق هیچ خدمتی به روند سیاسی کشور نمی کند و حتی برخی طرفهای خارجی از این گروه برای مانع تراشی در این روند در عراق استفاده می کنند.
 
این نامزد پارلمانی عراق گفت: مجاهدین خلق[منافقین] برای شعله ور کردن آتش فتنه و طائفه گری میان گروه های سیاسی مختلف با هماهنگی افسران موساد فعالیت می کنند.
 
الرماحی گفت: باقی ماندن این گروه در عراق به هیچ وجه به نفع این کشور و روند سیاسی آن نیست به ویژه که عناصر این سازمان فرزندان عراق را با حمایت رژیم صدام کشته اند و هنوز طرحهای خبیث خود در این زمینه را ادامه می دهند و مدارکی در دست است که بیانگر وجود رابطه میان این افراد و عربستان از یک سو و با رژیم صهیونیستی از سوی دیگر است و از آن برای ناکام گذاشتن دولت عراق و ایجاد ناامنی و بی ثباتی در این کشور استفاده می شود. با تداوم دخالت های این سازمان تروریستی در امور داخلی عراق، حضور آن در این کشور غیرقانونی است و اعضای آن نیز از نظر قانونی نمی توانند مشمول حق پناهندگی شوند.
 
وی درباره حمایت برخی طرف های سیاسی در عراق از منافقین گفت: این سازمان از دفاع همیشگی برخی شخصیت های سیاسی عراق در فهرست العراقیه و حزب اسلامی برخوردار است.
20 اسفند 1392
............................
نوید رهایی
 طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  گروه تروریستی،  پارلمان عراق، 
برچسب ها: صادقون، بشری نواف الرماحی، عربستان و اسرائیل، فهرست العراقیه، اشرف نیوز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی