نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ای خائن پست وقتی دیدبان هایت گرای جانپناه زیر زمینی مردم در پارک شیرین کرمانشاه را به هواپیماهای صدام داد و باعث بمباران و خفه شدن صدها زن و مرد و کودک شد چی؟ چند و چگونه فروختی؟ راستی ای رذل ناپاک وقتی مسئله دار درونی را گول زدی واو را در جوار مرز با تک تیر می کشتی و به حساب رژیم ثبت می کردی چند فروختی؟

حرف آخر جداشدگان خطاب به رجوی: بند از بندت بگسلیم رذل نابکار
حرف آخر جداشدگان خطاب به رجوی: بند از بندت بگسلیم رذل نابکار

رجوی در تهدید آخر و پارس کردن به سوی جداشدگان و خانواده های اسرای لیبرتی شروع به طلبکاری و زنجیر پاره کردن بی مرزی نمود . این جرثومه فساد و ترور و جنایت که که کثیف ترین و جنایتکارترین موجود روی کره زمین است دست پیش گرفته که پس نیافتد. این الاغ که در هر پروسه ای به اربابی سواری داده و می دهد چاک دهنش را فقط برای قربانیان جنایات خودش باز می کند . اکنون روی سخن با او این است : رجوی خائن این تو هستی که باید حساب قطره قطره خونهای به ناحق ریخته را پس بدهی.

اکنون تو فقط قلاده ات عوض شده .قلاده صدام پاره شده و قلاده امپریالیزم جای آنرا گرفته .تو مثل سگ هاری هستی که اکنون زنجیری شده ای و نمی توانی ترور کنی، چنگ و سم به زمین می کوبی و خاک می خوری و تهدیدات هاری می کنی .پس ای سگ هار چاره ای جز رجز و پارس و کف کردن بی حاصل نداری و این توهستی که که بایستی از خود بپرسی که چی ؟ چند ؟ و چگونه ؟  و چه گرفتی ؟ و ملت ایران را به چند و چگونه فروختی؟

ای خائن پست وقتی معترضین و ناراضیان درون تشکیلات خود را با مدرک سازی تحت عنوان جاسوس به استخبارات صدام فروختی و باعث مرگ آنها شدی از خود بپرس چی ؟ چند؟ و چگونه فروختی؟
وقتی دیدبان هایت گرای جانپناه زیر زمینی مردم در پارک شیرین کرمانشاه را به هواپیماهای صدام داد و باعث بمباران و خفه شدن صدها زن و مرد و کودک شد چی؟ چند و چگونه فروختی؟ راستی ای رذل ناپاک وقتی مسئله دار درونی را گول زدی واو را در جوار مرز با تک تیر می کشتی و به حساب رژیم ثبت می کردی چند فروختی؟

ای کثیف جانی وقتی به جاسوسی و شناسایی برای ارتش عراق افتخار می کردی و باعث کشته شدن هزاران شهروند در بمب باران شهرها شدی  چی ، چند و چگونه فروختی ؟ ای بی شرف  بی همه چیز هم تو و هم آن مهر تابانت اگر در مقابل جداشگان زانو بزنید و به غلط کردن بیافتید و مثل سگ ناله و ضجه کنید باز هم شما را نخواهند بخشید و این تو نیستی که بگویی بجنگ تا بجنگیم . تو پست تر و حقیر تر از آنی که ما را تهدید کنی . اکنون خوب می دانی که تا یک انگی و تهدیدی و تهمتی به یک جدا شده و خانواده بزنید و بخواهید دو مرتبه عوام فریبی کنید طومارهای عینی و اثباتی روی سرت فرود خواهد آمد . پس خفه خون بگیر و به نجاست خواری و لجن خواری ات برای امپریالیزم ادامه بده تا روزی که همین جداشدگان نعش کثیفت را مثل صدام با انبر از زیر لجن ها بیرون بکشند. 

منبع: انجمن نجات مرکز کرمانشاه
21 اسفند 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  استان ها،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خطاب به رجوی، جداشدگان، صدام رجوی، تروریست، جاسوس، کرمانشاه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی