نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 21 اسفند 1392
اردیبهشت سال 1382 برابر با 11 ماه می 2003 فرقه تروریستی رجوی توسط آمریکا خلع سلاح شد. آمریکا بعد از ساقط کردن صدام به سراغ حامیان مسلح او رفت تا آنها را خلع سلاح نماید، رجوی با حمایت های صدام مبادرت به تشکیل ارتشی کرده بود که آمریکاییان مسلح بودن آن را نمی توانستند تحمل کنند. از این رو خلع سلاح نیروهای رجوی الزامی بود ...

خلع سلاح فرقه تروریستی رجوی توسط ارتش آمریکا(1382)
خلع سلاح فرقه تروریستی مجاهدین توسط ارتش آمریکا

21 اردیبهشت سال 1382 برابر با 11 ماه می 2003 فرقه تروریستی رجوی توسط آمریکا خلع سلاح شد.
مجاهدین برای اینکه ظاهراً صورت خود را با سیلی سرخ نگهدارند، وضعیت فلاکت بار خود را خیر و برکت نامیدند و از آن به عنوان "آتش بس" با نیروهای آمریکایی یاد کردند، ادعای سوال بر انگیز در حالی مطرح شد که رجوی توان وجرات لحظه ای رویارویی با آمریکاییان را نداشت، چون ارتشی که در راس آن بر علیه دشمنان صدام فعالیت می کرد، در حقیقت زیر مجموعه و تحت امر ارتش بعثی صدام بود، بدین ترتیب یکی دیگر از آتش بس های بدون جنگ توسط رجوی اجرا شد و بعنوان سر فصلی تاریخی زمینه ساز استراتژی خزیدن رجوی به آغوش امپریالیسم آمریکا و صهیونیسم اسراییل شد.

رجوی در بدو پیوستن به صدام، با دیکتاتور عراق قرارداد صلح و آتش بس امضاء نمود، تا بتواند خاک عراق را جولانگاه عملیات های تروریستی خود علیه ایران و مخالفان صدام نماید.

خلع سلاح یكی از نقاط مهم و كیفی تاریخ فرقه بعثی رجوی محسوب می شود، رجوی بارها سلاح را ناموس مجاهدین می خواند، تفنگ با ایدئولوژی فرقه عجین شده بود، نداشتن و نبودن سلاح، به مثابه نفی تدریجی استراتژی جنگ مسلحانه است.

آمریکا بعد از ساقط کردن صدام به سراغ حامیان مسلح او رفت تا آنها را خلع سلاح نماید، رجوی با حمایت های صدام مبادرت به تشکیل ارتشی کرده بود که آمریکاییان مسلح بودن آن را نمی توانستند تحمل کنند. از این رو خلع سلاح نیروهای رجوی الزامی بود.

جزئیات خلع سلاح مجاهدین
ای‌.بی.سی نیوز به نقل از آسوشیتد پرس- عراق، اردوگاه اشرف
تاریخ: ٢١/٢/١٣٨٢
مسئولان ارتش می ‌گویند: گروه مخالف ایران که با تانک‌ های آمریکایی محاصره شده است، روز شنبه قبول کرد سلاح‌ هایش را تحویل داده و از دستورات آمریکا اطاعت کند.

نمایندگان مجاهدین خلق که در نزدیکی بعقوبه فعالیت می‌ کردند پس از دو روز مذاکره با آمریکا این توافق را قبول کردند. تسلیم شدن آنها توسط فرماندهی یگان‌ های "وی" ارتش آمریکا گزارش شد.

یگان‌های "وی" بطور داوطلبانه کار خلع سلاح و کنترل بعدی مجاهدین را قبول کرده‌اند.
یکی از مسئولان یگان ‌های "وی" گفت: گروه موافقت کرده به صورت داوطلبانه سلاح‌ هایش و حتی سلاح ‌های جانبی‌ شان را تحویل دهد.

21 اسفند 1392 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آمریكا،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  خلع سلاح، 
برچسب ها: خلع سلاح، فرقه تروریستی مجاهدین، ارتش آمریکا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی