نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 22 اسفند 1392
اعضای گروهک منافقین، به جمعی از مردم فرانسه که به حضور این گروهک در کشورشان معترض بودند، حمله کرده و آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند. کی از اعضای انجمن صلح، در رابطه با حمله منافقین به تظاهر کنندگان می گوید: اعضای سازمان مجاهدین خلق به سمت ما آمدند و تلاش نمودند تا ما را مورد ضرب و شتم قرار دهند. همچنین آن ها سعی کردند پرچم ما را برده و لباس هایمان را پاره کنند و اعمالی انجام دادند که توهین آمیز بود.

حمله فرقه تروریستی منافقین به مردم فرانسه

حمله فرقه تروریستی منافقین به مردم فرانسه      

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از پرس تی وی، گروه فرانسوی «انجمن صلح» که اخیرا تظاهراتی در اعتراض به حضور گروهک منافقین در فرانسه برپا کرده بود، در طی برگزاری تظاهرات، مورد حمله اعضای این سازمان تروریستی قرار گرفته است. انجمن صلح فرانسه در راستای آگاه سازی مردم در رابطه با فرقه هایی که در سابقه آن ها اعمال خشونت بار مشاهده می گردد فعالیت می کند.

هِنوِر دوس سانتوس، یکی از اعضای انجمن صلح، در رابطه با حمله منافقین به تظاهر کنندگان می گوید: اعضای سازمان مجاهدین خلق به سمت ما آمدند و تلاش نمودند تا ما را مورد ضرب و شتم قرار دهند. همچنین آن ها سعی کردند پرچم ما را برده و لباس هایمان را پاره کنند و اعمالی انجام دادند که توهین آمیز بود.

یکی دیگر از اعضای این انجمن به نام فرانکو فیلیپه در رابطه با این حمله گفت: آن ها حتی ما را تا خانه هایمان تعقیب کردند. به مدت ۴۵ دقیقه به ما توهین کرده، مورد تهدید قرارمان داده و از چهره هایمان عکس می گرفتند و در نهایت با دخالت پلیس دست از کارشان برداشتند.

انجمن صلح فرانسه به مطالعه در رابطه با فرقه ها پرداخته و تلاش می کند تا با آگاهی بخشی مردم از پیوستن آن ها به فرقه ها و نابودی زندگی هایشان جلوگیری نماید. با توجه به اینکه گروهک منافقین از افرادی ایرانی تشکیل شده که در زمان جنگ تحمیلی دوشادوش عراق بر علیه ایران جنگیدند، تعدادی از مردم فرانسه از سابقه خشونت بار آنان آگاه هستند. اما انجمن صلح معتقد است بسیاری از فرانسویان در رابطه با این سازمان در جهل و تاریکی نگه داشته شده اند.

هنور دوس سانتوس می گوید: با افراد زیادی ملاقات کردیم تا متوجه شویم چرا این تعداد از اعضای مجاهدین خلق در شهر اورسورواز حضور دارند؟ چرا آن ها در اینجا صاحب پناهگاه هستند؟ چرا آن ها برای شهر این مقدار ویژه و صاحب اهمیت هستند؟ من فکر می کنم آن ها حقیقت را نمی گویند. آن ها حقیقت را به مردم نمی گویند.

علی رغم پیدا شدن گورهای دسته جمعی در پادگان اشرف و کشتار دسته جمعی کردهای عراق توسط این گروهک و همچنین ترور شهروندان و مسئولین ایرانی، گروهک منافقین همچنان در میان سیاست مداران رده بالای فرانسوی دوستان نزدیکی دارد.چ

بنیاد هابیلیان     
22 اسفند 1392

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اخبار ایران و جهان،  پرونده، 
برچسب ها: هابیلیان، حمله فرقه تروریستی، فرانسه، پرس تی وی، گروه فرانسوی «انجمن صلح»، انجمن صلح فرانسه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی